Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

ana_art 14:13, 26 lut 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
elaela napisał(a)
Witaj Ana, jestem tu nowa...to znaczy nowa oficjalnie, bo od roku jestem "podglądaczem" Oczywiście obejrzałam Twój wątek w całości i jestem zachwycona. Marzę o tym, aby stworzyć u siebie coś tak pięknego. Jeśli pozwolisz będę Cię męczyła od czasu do czasu pytaniami o odmiany roślin, bo na dzień dziesiejszy jestem w tym temacie zieloniutka

witaj

jeśli tylko będę mogła pomóc to chętnie to zrobię. Pytaj śmiało
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Edit 14:38, 26 lut 2015


Dołączył: 05 lis 2012
Posty: 1068
Anetko, wyczytałam, że rozdajesz patyczki hortensjowe i zauważyłam, że cieszą się powodzeniem. Powiedz mi proszę, czy można je teraz ukorzenić? jak się to robi? Czy takie zdrewniałe należy włożyć w ukorzeniacz? Może i ja spróbuję jak obetnę swoje. Dzięki
____________________
Mam chyba 1000 pomysłów, tylko czasu brak ;-)
ana_art 15:06, 26 lut 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Edit napisał(a)
Anetko, wyczytałam, że rozdajesz patyczki hortensjowe i zauważyłam, że cieszą się powodzeniem. Powiedz mi proszę, czy można je teraz ukorzenić? jak się to robi? Czy takie zdrewniałe należy włożyć w ukorzeniacz? Może i ja spróbuję jak obetnę swoje. Dzięki
Hej
w sumie to prosty sposób i NIC nie kosztuje, albo się uda albo nie
dobrze dać w ukorzeniacz do zdrewniałych i bezpośrednio do ziemi, dobrze gdzies w zacisznym miejscu, ziemia powinna być wilgotna, by mogły się ukorzenić. Mi w ubiegłym roku ukorzeniło się kilkanaście sztuk, dziewczynom również.
Powodzenia!
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Edit 15:31, 26 lut 2015


Dołączył: 05 lis 2012
Posty: 1068
Dzięki za błyskawiczną odpowiedz. Pozdrawiam
____________________
Mam chyba 1000 pomysłów, tylko czasu brak ;-)
adom1206 16:09, 26 lut 2015

Dołączył: 04 lis 2012
Posty: 1216
Ania a kiedy ty te patyczaki z hortensji obcinaz?już teraz czy czekaz aż mrozów nie będzie?
____________________
Agnieszka - Moje Ogrodowe Marzenia...
Jadwiszka 16:11, 26 lut 2015

Dołączył: 29 lip 2012
Posty: 284
Ana a carex prairie fire zimuje Ci bez problemu? Kusi mnie on, kusi i chyba w tym roku nabędę, tak samo jak więcej Red barona zdecydowanie potrzebuję Pięknie masz !
Karol99 16:19, 26 lut 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
ana_art napisał(a)
hortensja to limelight gdzieś w okolicach sierpnia jest w takim kolorze


Ah, piękna jest.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
ana_art 17:09, 26 lut 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
adom1206 napisał(a)
Ania a kiedy ty te patyczaki z hortensji obcinaz?już teraz czy czekaz aż mrozów nie będzie?
ja jestem powściągliwa w cięciu, tzn intuicyjnie tnę wtedy gdy jest troszeczkę cieplej, chociaż dziewczyny już cięły. Ja raczej poczekam chyba do przyszłego weekendu.
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 17:11, 26 lut 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
jadwiszka napisał(a)
Ana a carex prairie fire zimuje Ci bez problemu? Kusi mnie on, kusi i chyba w tym roku nabędę, tak samo jak więcej Red barona zdecydowanie potrzebuję Pięknie masz !
red baron zimuje i rozrasta się, praire fire różnie, kilka mi wymarzło w ubiegłym roku a przecież tragedii nie było (fakt było parę dni poniżej 20 w nocy)
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
adom1206 18:19, 26 lut 2015

Dołączył: 04 lis 2012
Posty: 1216
dzięki bo jakoś też jeszcze o cięciu nie myślę tymbardziej że wiosny nie widać
____________________
Agnieszka - Moje Ogrodowe Marzenia...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies