Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

ana_art 20:38, 25 lut 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
beata_m napisał(a)
eee a ja jeszcze czekam na swoja gazetę bo się doczekać nie mogę.
A do Twojego wątku zaglądam, ja co jakiś czas i wzdycham i dziś odkryłam, że faktycznie 9arów! byłam pewna, że dwa razy więcej, na pewno uskoki różnica terenu robią swoje!!!
Ania mam pytanie o obelisk do róż Shropshire Lad, jaki masz wysoki i jaka średnica u dołu?
I żurawki i trawy przy hortensjach: podpowiesz jak się nazywają?
zdjęcia z Twojej wizytówki:


Ci którzy u mnie byli mogą potwierdzić że to malutki skrawek ziemi
obelisk kupowany na allegro taki zwyczajny zielony (tylko przemalowany na biało) myślę że on ma ze 150cm wysokości i jakieś 30 cm średnicy. Jest stanowczo za mały niestety, w tym roku na pewno go nie użyje bo jest za mały, róża jest w nim ściśnięta. Muszę myśleć o czymś innym
pd hortensjami są żurawki georgia peach, trawa red baron i carex Prairie Fire, z drugiej strony jest carex frosted curls, wysoka to gracilimus
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 20:39, 25 lut 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
grembosia napisał(a)
Aneta, ależ Twój ogród rozpoznawalny, dziś tak przypadkiem wpadł mi w ręce, tak zwyczajnie, między masłem i ogórkiem . Nie można go pomylić z żadnym innym, i to właśnie jest fajne, na razie... ,bo pewnie niebawem będziesz miała wielu kopistów.

Ja się nie umawiałam z Tobą na red barona, ale gdyby Ci coś zostało, to chętnie przygarnę.

bardzo mnie to cieszy
red barona obiecałam Iwonce, ale zobaczymy jak zacznie wyrastać i ile mi się sadzonek uda pobrać
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Madzenka 20:51, 25 lut 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Aniu moze już czas agro zdjąć? Ja nie wiem, bo ja nie stosuję od dwoch lat zadnych osłon na rosliny, zimy u mnie nie było ...
Kocham wiosnę !
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
ana_art 21:15, 25 lut 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Madzenka napisał(a)
Aniu moze już czas agro zdjąć? Ja nie wiem, bo ja nie stosuję od dwoch lat zadnych osłon na rosliny, zimy u mnie nie było ...
Kocham wiosnę !
Agro u mnie tylko na różach pod pergolą bo tam trzeba róże położyć i przykryć. Nigdzie więcej osłon nie miałam w tym roku
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Iwk4 23:17, 25 lut 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Ana, pod domem masz dwa rodzaje miskantów ze względu na wysokość. Możesz przypomnieć, jakie to są? Czy różnica wysokości razi?
Dzięki, że pamiętasz W sprawie vanilek napiszę na pv
____________________
Ogródek Iwony II
beata_m 07:41, 26 lut 2015


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
dzieki serdeczne za podpowiedzi
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
Karol99 09:30, 26 lut 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
beata_m napisał(a)

zdjęcia z Twojej wizytówki:



Witaj. Piękny ogród. Dopieszczony pod każdym względem.
Te hortensje mnie zachwyciły, jaka to odmiana?
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
elaela 10:48, 26 lut 2015


Dołączył: 25 lut 2015
Posty: 69
Witaj Ana, jestem tu nowa...to znaczy nowa oficjalnie, bo od roku jestem "podglądaczem" Oczywiście obejrzałam Twój wątek w całości i jestem zachwycona. Marzę o tym, aby stworzyć u siebie coś tak pięknego. Jeśli pozwolisz będę Cię męczyła od czasu do czasu pytaniami o odmiany roślin, bo na dzień dziesiejszy jestem w tym temacie zieloniutka
____________________
ana_art 14:09, 26 lut 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Karol99 napisał(a)


Witaj. Piękny ogród. Dopieszczony pod każdym względem.
Te hortensje mnie zachwyciły, jaka to odmiana?
hortensja to limelight gdzieś w okolicach sierpnia jest w takim kolorze
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 14:12, 26 lut 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Iwk4 napisał(a)
Ana, pod domem masz dwa rodzaje miskantów ze względu na wysokość. Możesz przypomnieć, jakie to są? Czy różnica wysokości razi?
Dzięki, że pamiętasz W sprawie vanilek napiszę na pv

szczerze to czasami mnie razi wysokość
tam jest Variegatus i Gracilimus
Jedyne co pamiętam to ten baron dla Ciebie, dlatego prosiłam by dziewczyny pisały do mnie jeśli im coś obiecałam
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies