Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

ana_art 14:04, 17 sie 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Irenko ja macierzanke zamawiałam przez neta z miesiąc temu. Właśnie hosty delikatnie przypala...a może dam tam jakies inne trawki jak spotkam w dużej ilości
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
popcorn 14:10, 17 sie 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ania ale jest już bliżej niż dalej! Wielka zmiana - a to tylko nieco ponad rok minął! Jak rośliny się rozrosną będzie cudnie!!
____________________
Mój nowy ogródek
ana_art 14:13, 17 sie 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
ależ oczywiście że bliżej i z tego się cieszę... a we wrześniu po urlopie będę robiła kolejny etap między innymi duże ekrany z cisa...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Milka 14:13, 17 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
ana_art napisał(a)
Irenko ja macierzanke zamawiałam przez neta z miesiąc temu. Właśnie hosty delikatnie przypala...a może dam tam jakies inne trawki jak spotkam w dużej ilości


ja też myślę o trawach, ich falowanie na wietrze uroczo by wyglądało; pokażę wam, co tam kupiłam i co dalej na moich gazonach
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Madzenka 01:11, 19 sie 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ale metamorfoza u ciebie w ciągu roku! Suuuuper!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
ana_art 22:21, 19 sie 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
tydzień temu sialiśmy trawkę, we czwartek zaczeła wschodzić, w piątek już było ją widać

dzisiaj była taka

z daleka i z niższego poziomu wygląda już ciekawie...


tak siedzę i teraz patrzę że tylko ktoś niespełna rozumu może zachwycać się młodą trawką na skrawku ziemi
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
an_tre 22:26, 19 sie 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
Opowiadasz głupoty trzeba się cieszyć bo i jest z czego pięknie już twój kącik wygląda zanim się obejrzysz pierwsze koszenie będzie
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
ana_art 22:30, 19 sie 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
dzięki Marzenko, strama się....
Poczytałam u Gabik o rozważaniach 'drzewno-prawnych' i powiem że mam dylemat... otóż na przeciwko tarasu ma być ściana wodna za nią ekran z cisa, a za nim serby. Serby(7szt) miałyby być posadzone w miejsce obecnych thuj, czyli w odległości 50-60cm od siatki. To moja południowo-wschodnia strona. Na działce obok stoji dom sąsiadów w bardzo bliskiej odległości, tutaj mają wejście i balkon z sypialni. Czy nie zdarzy się tak, że będą mieli do mnie pretensje jak serby urosną że zasłonily im okna od sroy północno-zachodniej?
HE! po urlopie miałam wykopywać thuje, sadzić serby i cisowy ekran... teraz mam dylemat...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 22:34, 19 sie 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
an_tre napisał(a)
Opowiadasz głupoty trzeba się cieszyć bo i jest z czego pięknie już twój kącik wygląda zanim się obejrzysz pierwsze koszenie będzie

Aneczko ale ja się cieszę bo to miejsce od dłuższego czasu straszyło... i tak się śmieje sama z siebie że jestem rąbnięta bo z tych ździebeł się cieszę
ba nawe dzisiaj zachwycałam się mikro cieniem na trawce który daje nowo posadzona pisardi
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Joanka 22:35, 19 sie 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Ale zmiany..... i cisy podcięte
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies