Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Joanka 23:15, 19 sie 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Śliczne masz te róże
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
KasiaWB 23:26, 19 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
ana_art napisał(a)
Kasiu ja ich balkon i wejście do domu mam w odległości 10 metrów (może!) od trasu i też mi się średnio ten widok podoba... mam jeszcze 3 tygodnie na rozmyślania


to tak jak ja ) bo jesli nie serby to co? nie ma inne rady w wątku o serbach Danusia pokazała taką fotę ze strzyzonymi (odchudzanymi) serbami i to jest myśl na przyszłość jakby ktoś się czepiał. A swoją drogą, latem słońce jest tak wysoko, że takie drzewa nie powinny stanowić przeszkody przez najbliższe ...hmmm 10-15 lat? a zimą to nie problem, bo wychodzi się z domu jak jeszcze jest ciemno i wraca się jak już jest ciemno, więc żadna strata a widok będzie ładny jak śnieg oblepi serby
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
popcorn 08:46, 20 sie 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Wow, jakie róże! A trawnik!!
pozdrawiam!!

PS Ania chciałaś Rh - mam szkółkę którą Bogdzia polecała, p. Ciepłuchy, jakieś 10 km od domu. Jakbyś coś chciała, daj znać, chętnie się przejadę - pretekst będę miała

http://www.cieplucha.com.pl/
____________________
Mój nowy ogródek
waska 21:08, 20 sie 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 1812
Ale zielono
A czy masz zdjęcie placu zabaw? Podoba mi się ta kładka. A jestem w trakcie budowy placu dla dzieci
____________________
Mój zielony świat malowany roślinami * A jakie są wasz pomysły?
Diana 21:14, 20 sie 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
ana_art napisał(a)






Ale pięknie się zrobiło !!!!!!! troszkę zieleni i jaki efekt
pozdrawiam
Ana 07:45, 21 sie 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
ana_art napisał(a)

[/b]

tak siedzę i teraz patrzę że tylko ktoś niespełna rozumu może zachwycać się młodą trawką na skrawku ziemi


Ana, to jest TO!!! Teraz dopiero całe nasadzenia dostały tło i są pięknie wyeksponowane - zobaczysz, to będzie Wasz ulubiony zakątek
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
ana_art 22:43, 21 sie 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
KasiaWB napisał(a)

Kasiu ja ich balkon i wejście do domu mam w odległości 10 metrów (może!) od trasu i też mi się średnio ten widok podoba... mam jeszcze 3 tygodnie na rozmyślania


to tak jak ja ) bo jesli nie serby to co? nie ma inne rady w wątku o serbach Danusia pokazała taką fotę ze strzyzonymi (odchudzanymi) serbami i to jest myśl na przyszłość jakby ktoś się czepiał. A swoją drogą, latem słońce jest tak wysoko, że takie drzewa nie powinny stanowić przeszkody przez najbliższe ...hmmm 10-15 lat? a zimą to nie problem, bo wychodzi się z domu jak jeszcze jest ciemno i wraca się jak już jest ciemno, więc żadna strata a widok będzie ładny jak śnieg oblepi serby

heheh pewnie na serbach się ostanie a co mi tam
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 22:45, 21 sie 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
popcarol napisał(a)
Wow, jakie róże! A trawnik!!
pozdrawiam!!

PS Ania chciałaś Rh - mam szkółkę którą Bogdzia polecała, p. Ciepłuchy, jakieś 10 km od domu. Jakbyś coś chciała, daj znać, chętnie się przejadę - pretekst będę miała

http://www.cieplucha.com.pl/

Łał !!!! ale co pojechałabyś wybrała i wysłała do mnie? Nie chciałabym jakoś mocno Cię fatygować?
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 22:47, 21 sie 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
waska napisał(a)
Ale zielono
A czy masz zdjęcie placu zabaw? Podoba mi się ta kładka. A jestem w trakcie budowy placu dla dzieci

odszukałam zdjęcie z kwietnia zaraz po złożeniu gdzie widać go wmiarę dokładnie
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 22:49, 21 sie 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Ana jeszcze nie jest dokończone bo brakuje tam 2 hortensji, 2 RH i trawek na obrzeżu... no i wykonczenia żwirkiem ale to już chyba po urlopie bo teraz nie zdąże....
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies