Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Pora najwyższa wziąć się za ogród, czyli krok po kroku w tym natłoku.

Pokaż wątki Pokaż posty

Pora najwyższa wziąć się za ogród, czyli krok po kroku w tym natłoku.

Makusia 08:31, 19 lut 2019


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Monka napisał(a)
Marta tnij tą jodle w stożek i się nie bój ja za namową Toszki też swoje choinki tne w stożek już 3 rok i tak jak Ty miałam obawy jak wyjdzie i powiem tak za pierwszym razem d..y mi nie urwało taka zdolna jednak nie jestem i trochę w duchu Toszke przeklinalam że dałam się namówić ale z perspektywy jestem zadowolona choinki powoli zaczynają przypominac stożki ładnie się zagościły i nie są wielkimi choinami tylko mają walor dekoracyjny ale decyzja należy do Ciebie


Monka będę ciąć. Pomalutku, po troszeczkę- raczej korygować, niż ciąć, bo ja się boję
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Makusia 08:32, 19 lut 2019


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Johanka77 napisał(a)
Makusia nie waż, nie mierz, tylko tnij.
Proponuję nozycami, nie tabletem...

Ja zawsze wszystko tnę z rozpędu, na przysłowiową pałę i najlepiej wtedy wychodzi.
A jak nie wychodzi, to wyrośnie nowe


Nożycami mówisz? Kurteczka, a już tablet ostrzyłam
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Makusia 08:34, 19 lut 2019


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Toszko, czyli chyba rozumiem, zakładając, że pączki są na tyle rozróżnialne, że będę wiedziała, który to jest na zewnątrz, a który do wewnątrz. I, że nie będzie takich niezdecydowanych, znaczy po środku
Zrobię zdjęcia dla zobrazowania szczypiorów i pączków.
Płyn do dezynfekcji mam- zaopatrzyłam się i korzystam z rozmachem

Co do jodełki, to rośnie w tak centralnym miejscu, że nie mogę jej oszpecić, bo jej niestety przed światem w rogu działki nie ukryję, jak będzie straszyć. Będę korygować powoli i z umiarem!
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
malgol 08:37, 19 lut 2019


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5882
Oj dziewczyny , jak dobrze Was znowu tutaj widzieć! tzn czytać.Zaczynam nieśmiało zaglądać na O. wraz z pierwszymi promieniami słońca Tniecie już coś? hmm...pora zabrać się za choiny kanadyjskie czy na nie za wcześnie?
Ale się cieszę ,że sezon rusza
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Nowa12 09:39, 19 lut 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11112
Ja też zaglądam i witam się oficjalnie bo dialogi tu takie, że boki zrywać .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Makusia 10:14, 19 lut 2019


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Cześć Gosiu, Ciebie też przemilo widzieć Choiny chcesz ciąć, znaczy, że masz co. Moje takie sieroty, że szkoda gadać...

Agato witam Cię gorąco, mimo zimy
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
anbu 10:18, 19 lut 2019


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
malgol napisał(a)
Oj dziewczyny , jak dobrze Was znowu tutaj widzieć! tzn czytać.Zaczynam nieśmiało zaglądać na O. wraz z pierwszymi promieniami słońca Tniecie już coś? hmm...pora zabrać się za choiny kanadyjskie czy na nie za wcześnie?
Ale się cieszę ,że sezon rusza


Ja jeszcze swoich choin nie cięłam Przycięłam na razie klony Może jak pogoda pozwoli to przez weekend przytnę Nigry i Wiąza.
I to by było na tyle z moich szaleństw ogrodowych .. tegorocznych
____________________
Ania Ogród Ani :)
Makusia 10:21, 19 lut 2019


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Aniu jak to wiąza? Jak go tniesz?
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
malgol 10:50, 19 lut 2019


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5882
anbu napisał(a)


Ja jeszcze swoich choin nie cięłam Przycięłam na razie klony Może jak pogoda pozwoli to przez weekend przytnę Nigry i Wiąza.
I to by było na tyle z moich szaleństw ogrodowych .. tegorocznych


A ja Nigry tnę po kwitnieniu...do końca nie wiem czy to dobrze, ale mam i kwiaty i drzewom tez jakoś krzywda się nie dzieje
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
AngelikaX 10:54, 19 lut 2019


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Marta jaki ruch u Ciebie aż miło popatrzeć
Po tym długim śpiochowaniu masz powera super!
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies