Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród KasiWB - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród KasiWB - część II

KasiaWB 13:07, 24 wrz 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
rozajerycha napisał(a)
Kasia kopie ,przenosi,podlewa.Tak mi się to wyobraża )))))))
Pozdrawiam
Martek



Wyobraźnia to wielka rzecz ale rzeczywistość może rozczarować ))
Nie wiem co sobie wyobrażasz, ale ....wygląda to tak ))):



.... zapewne inaczej niż myślałaś ) Ale grunt, że są 3 nowe świerki serbskie na miejscu docelowym. Trochę mikre, takich małych jeszcze nie kupowałam, zwykle 2x większe, ale co tam, urosną )
a na lewo od nich jest tak


____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 13:08, 24 wrz 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364

____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 13:11, 24 wrz 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Ostatnie kwiaty róży Princess Alexandra of Kent - róża godna polecenia, kwitła niemal cały czas


Będzie chyba zupa dyniowa ) te dwie sztuki są naprawdę duże ) w zasadzie to pierwsze moje dynie w życiu z własnego ogródka ) czy powinnam już je odciąć? czy trzeba czekać? nie mam pojęcia.... )


____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 13:16, 24 wrz 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Jeszcze kilka fotek z sierpnia, bo jednak było ładniej



____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 13:17, 24 wrz 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Pozdrawiam Was serdecznie!
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
JustynaZ 17:32, 24 wrz 2016


Dołączył: 22 paź 2015
Posty: 418
Kasia masz piękny ogród , podglądałam już dawno , akcja z bukszpanem niewiarygodna . Teraz odwdzięczył Ci się za pielęgnację . Nikt by nie uwierzył ,że z takiego boroczka coś będzie .A Ty go uratowałaś
____________________
JustynaMój Eden
an_tre 18:03, 24 wrz 2016


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
KasiaWB napisał(a)
Witam Was jesiennie.

Witaj Kasiu
witasz nas prawdziwym ogrodowym cukiereczkiem
idę dalej lukać
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
an_tre 18:08, 24 wrz 2016


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
KasiaWB napisał(a)

Będzie chyba zupa dyniowa ) te dwie sztuki są naprawdę duże ) w zasadzie to pierwsze moje dynie w życiu z własnego ogródka ) czy powinnam już je odciąć? czy trzeba czekać? nie mam pojęcia.... )


jeszcze ich nie odcinaj, pozwól ogrzewać się im w jesiennym słonku, odetnij jak będzie miała podejrzenie że idzie w nocy przymrozek
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
LyraBea 09:26, 25 wrz 2016


Dołączył: 28 cze 2015
Posty: 1240
Pięknie u Ciebie Kasiu. I buzia mi się uśmiecha, gdy patrzę na Twoje dynie, słoneczniki, róże, kosmosy, werbeny... Ja też, gdy wyjrzę za okno mam widok na słoneczniki i dynie. Ponoć pasują do reszty ogrodu jak pięść do nosa, ale mam to gdzieś. Za rok też posadzę i dynie i słoneczniki, tyle, że tych drugich duuużo więcej. Ścięte w wazonie zdobią mój dom non stop i nic a nic ich nie ubywa. A ptaki mają codziennie wypasioną ucztę. Kosmosy pospolite też mi się corocznie wysiewają i też im pozwalam na samowolkę. Zaczynam zakochiwać się w werbenie. Chyba zacznę żebrać o nasionka po ludziach...Ech.
I widzę, że serby kupiłaś. Piszesz, że one małe. Na zdjęciu wyglądają na ładne okazy. Jak lale. One kopane czy z donic? Podasz cenę i wzrost? Tak z ciekawości chciałabym wiedzieć, jak w różnych rejonach Polski plasują się ceny.Ja czekam na męża i jedziemy do szkółki po 3 sztuki, które mają zająć honorowe miejsce centralnie.
Lato minęło w mig, zaczyna się dla mnie nieciekawa pora, źle znoszę jesień. Za to cieszę się na więcej wolnego czasu, kiedy to będę mogła dłużej posiedzieć w Ogrodowisku.

Pozdrawiam Cię serdecznie.
____________________
Beata
KasiaWB 15:04, 25 wrz 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
JustynaZ napisał(a)
Kasia masz piękny ogród , podglądałam już dawno , akcja z bukszpanem niewiarygodna . Teraz odwdzięczył Ci się za pielęgnację . Nikt by nie uwierzył ,że z takiego boroczka coś będzie .A Ty go uratowałaś


Dziękuję, miło mi bukszpan faktycznie wygląda o niebo lepiej, ale jeszcze mu nieco brakuje niestety w gęstwinie kilka kulek strasznie się pochorowało, a jedna cała wyłysiała - poszła w inne miejsce na regenerację
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies