Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

anna_t 13:11, 30 lip 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
na moje przedplocie bym chciała bo mowie ci u mnie chwastowisko.. M kosi taka wielką podkaszarką spalinową ale ile można...
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 16:35, 30 lip 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Dojechała?
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Margerytka40 19:14, 30 lip 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
anna_t napisał(a)
Dojechała?


Dojechała o 15,cała happy. Uff
Rozumiem ból na przedpłociu. U mnie też M ma sporo koszenia kosą spalinową. Moje przedpłocie ma pewnie ze 100 m więc sama wiesz. Zostało mi chyba jeszcze z 5 jałowców ale nie wiem czy dało by się je wykopać tak żeby ich nie pokiereszować. Ja jak je wykopuję to nie bawię się zbytnio bo i tak na stracenie.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 07:25, 02 sie 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
Upały bardzo przystopowały mi chęć do jakiejkolwiek pracy w ogrodzie. Ograniczam się jedynie do podlewania. Na dodatek M ma urlop i plątający się po domu doprowadza mnie do szewskiej pasji. Skupić się nie można. Pokażę trochę mojego rozmnażalnika
Berberysy dzielone wiosną


Silverki

Molinia

Hortki z wiosennych patyczków


Zapowiadana na noc burza nie przyszła ale słońce na razie za chmurami i nie świeci jak zwariowane. Może uda się coś dziś podziałać
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
anna_t 08:45, 02 sie 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Mam tak samo, dwa dni dentka w domu...
Może te silvery dać wszystkie na rondo?
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Margerytka40 09:23, 02 sie 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
Aniu a one mogą na słońcu rosnąć? Bo niby podają,że na stanowiska słoneczne i cieniste ale chyba lepiej w cieniu dają sobie radę. Na tym rondzie na razie mam prawie patelnię. Derenie jeszcze niewiele cienia dają.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Toszka 09:47, 02 sie 2017


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Silvery mogą i rosną w pełnym słońcu. Gorzej wyglądaja na wiosnę, bo te w cieniui półcieniu lepiej zimują i nie są wysuszone zimowo-wczesnowiosennym słońcem.

Na stanowisku słonecznym wymagają tylko wilgotnej gleby (ale też bez przesady). Kluczowym jest przygotowanie mieszanki pod korzenie.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Kawa 09:51, 02 sie 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Asia piękny rozmnażalnik!!!
ja też ograniczam się tylko do podlewania
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
ren133 10:08, 02 sie 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Margerytka40 napisał(a)


Dojechała o 15,cała happy. Uff
Rozumiem ból na przedpłociu. U mnie też M ma sporo koszenia kosą spalinową. Moje przedpłocie ma pewnie ze 100 m więc sama wiesz. Zostało mi chyba jeszcze z 5 jałowców ale nie wiem czy dało by się je wykopać tak żeby ich nie pokiereszować. Ja jak je wykopuję to nie bawię się zbytnio bo i tak na stracenie.


Ale one to raczej z galązki się przyjmą ... jak rozchodnik
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Margerytka40 10:17, 02 sie 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
Toszka napisał(a)
Silvery mogą i rosną w pełnym słońcu. Gorzej wyglądaja na wiosnę, bo te w cieniui półcieniu lepiej zimują i nie są wysuszone zimowo-wczesnowiosennym słońcem.

Na stanowisku słonecznym wymagają tylko wilgotnej gleby (ale też bez przesady). Kluczowym jest przygotowanie mieszanki pod korzenie.


Toszko mieszanka taka jak pod wszystkie carexy? Znaczy się ważne żeby była przepuszczalna,z drobną korą?
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies