Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Margerytka40 09:42, 30 lip 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
Kamilka

Fajnie,że już jesteś. No nareszcie coś zaczyna być widać choć w jednym miejscu bo reszta ogrodu to jeden wielki przechowalnik. Tyle mam porozmnażanych roślin,że pomieścić już się nie mogę. Ale będzie jak znalazł jak wezmę się za resztę ogrodu.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 09:51, 30 lip 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
Dziś rano wywieźliśmy małą na obóz i mam prawie 2tygodnie luzu. Dziś błogie lenistwo,ogrodowe też. Choć może nie zupełnie bo wyciągnęłam komputer i próbuję trochę planować w GP. Miłej niedzieli dla wszystkich
.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Luki 11:00, 30 lip 2017


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Postęp prac śledzę i kibicuję a przy usuwaniu jałowców to jeszcze popcorn był zabrał i kibicował podwójnie. Też pozbyłem się wszystkich jakie miałem i szczęśliwszym człowiekiem z tego powodu jestem
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Toszka 11:18, 30 lip 2017


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Ostatnie kilka jałowcowych postów nasunęło mi "złotą myśl" - jeśli chcesz być w przyszłości szczęśliwym ogrodnikiem to zakładając ogród posadź sobie jałowce

Mnie też usuwanie jałowców uszczęśliwiło
Został mi jeszcze jeden wielki, strzyżony w niwaki. I jesli tylko wpadnę na pomysł jak zaaranżować to miejsce to radośnie z udziałem eMa jałowca wyślemy do jałowcowego raju
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Margerytka40 11:40, 30 lip 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
Luki napisał(a)
Postęp prac śledzę i kibicuję a przy usuwaniu jałowców to jeszcze popcorn był zabrał i kibicował podwójnie. Też pozbyłem się wszystkich jakie miałem i szczęśliwszym człowiekiem z tego powodu jestem


Luki fajnie,że wpadasz. Szykuj już sobie duuuużo tego popcornu bo najgorsza bitwa jeszcze przed nami. Mówię tu o tych jałowcach na froncie. Tam to dopiero będzie jazda
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 11:44, 30 lip 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
Toszka napisał(a)
Ostatnie kilka jałowcowych postów nasunęło mi "złotą myśl" - jeśli chcesz być w przyszłości szczęśliwym ogrodnikiem to zakładając ogród posadź sobie jałowce

Mnie też usuwanie jałowców uszczęśliwiło
Został mi jeszcze jeden wielki, strzyżony w niwaki. I jesli tylko wpadnę na pomysł jak zaaranżować to miejsce to radośnie z udziałem eMa jałowca wyślemy do jałowcowego raju


Hi,hi Toszka ja mam 2sztuki jałowcowych bonsai i właśnie kombinuję czy jednego zostawić czy też się z nim pożegnać. Bliżej mi do rozstania bo może i brzydki on nie jest ale nijak mi się w krajobraz nie wpisuje.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 11:51, 30 lip 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
Kombinuję nad jakąś trawką,jasną typu C.Evergold na brzeg rabaty,w słońcu. Za nią chciałabym szałwię compakt. Evergold w słońcu chyba kiepsko by się miał. A Frosted Curls? Mam tę molinię Variegata ale ona chyba w czasie kwitnienia za duża i też nie wiem jak na patelni by sobie poradziła.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
anna_t 12:05, 30 lip 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
a ja bym jałowce na przedpłocie wywaliła, jakbyś mieszkała blizej to pewnie chętnie bym je wzięła. bo u mnie koniec ulicy i jest okropnie, chwasty po pas. psy d...mi szczekają, wolałabym już te jałowce, przynajmniej "jakoś" by to wygladało...

Asia a gdzie te trawki chcesz? na rondzie tak?
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 12:05, 30 lip 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
a i fajnie masz z tymi koloniami ile lat ma twoja mała?
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Margerytka40 12:20, 30 lip 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
Aniu
Nie widziałaś mojego przedpłocia. Tam jest może 0,5 metra i to przy jezdni bo tylko pobocze,chodnika nie ma. Nic tam nie urośnie. Nawet próbowałam wsadzić tam coś ale jak nie sikające psy to sól drogowa wszystko załatwia.
Mała ma 9 lat. Pierwszy raz wyjechała i broda mi dzisiaj lekko latała. Pojechała na obóz sportowy z klubu tańca gdzie chodzi. Jeszcze są w drodze a ja całą zestresowana,bardziej od niej
No na rondo coś myślę.
Jałowce byś Aniu chciała?
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies