Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Kawa 10:13, 03 sie 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Margerytka40 napisał(a)
Zakochałam się dziś w tym widoku , i w tym..

śliczne te widoki
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Margerytka40 12:09, 03 sie 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
anabuko1 napisał(a)
Mi jakoś z wiosennych patyczków hortki nie wychodzą
Podziwiam i nowe nasadzenia i nową rabatę.
Brawo!!Pracusiu,Pięknie już to wygląda.


Dzięki Aniu
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 12:13, 03 sie 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Kawa napisał(a)

śliczne te widoki

Bardzo mi się podobają te zestawienia. Na pewno wykorzystam u siebie. Właściwie już mam matronę z hakone.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
ren133 12:19, 03 sie 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Margerytka40 napisał(a)
Zobaczcie co właśnie dostałam


Ok.50 sadzonek cisa baccata. Znajomy koleżanki z pracy likwidował szkółkę i załapałam się na ostatnie sztuki.
Chyba nieźle wyglądają. Najgorzej,że nie mam dla nich teraz jeszcze stałego miejsca i do przechowalnika pójdą pewnie na rok co najmniej. Ale taka okazja się trafiła


Fajne
Ja swoim nie dawałam żadnego ukorzeniacza ... jedynie ziemię dobrze przygotowałam ... głęboko obornik, ziemia rodzima wymieszana z kompostem + popiół z kominka (dolomit) i tyle ... trzeba pamiętać żeby dobrze wypełnić ziemią wokół korzeni i ... podlewać, zwlaszcza w te upały ... można nawet zrobić cieniowanie ...
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Margerytka40 21:31, 03 sie 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
ren133 napisał(a)


Fajne
Ja swoim nie dawałam żadnego ukorzeniacza ... jedynie ziemię dobrze przygotowałam ... głęboko obornik, ziemia rodzima wymieszana z kompostem + popiół z kominka (dolomit) i tyle ... trzeba pamiętać żeby dobrze wypełnić ziemią wokół korzeni i ... podlewać, zwlaszcza w te upały ... można nawet zrobić cieniowanie ...


Reniu w przechowalniku mam dobre podłoże bo wiosną przekopane było z kompostem. Ten kompost z nawozem od gołębi był robiony . Teraz już nic im nie dodawałam. Podlewam. Zobaczymy co z nich wiosną będzie. Na razie wyglądają ładnie. Trochę mam obawy bo to nie pora chyba na nie i jeszcze te upały. No ale mogłam albo teraz albo wcale ich nie brać. Zobaczymy
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 07:29, 04 sie 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Wczoraj wybraliśmy się z M do marketu na O. po zakup drabiny bo stara przestała nam już wystarczać i potrzebna była dłuższa. Oczywiście nie mogłam nie wejść na dział ogrodowy. Skutki tutaj

Sedum Septamberglut


Niestety bez nazwy sedum miniaturowe jakies
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Kasya 07:32, 04 sie 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41973
Margerytka40 napisał(a)
Wczoraj wybraliśmy się z M do marketu na O. po zakup drabiny bo stara przestała nam już wystarczać i potrzebna była dłuższa. Oczywiście nie mogłam nie wejść na dział ogrodowy. Skutki tutaj

Sedum Septamberglut




jakie dorodne krzaczki
nie znam tego rozchodnika...chcialabym
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Margerytka40 07:38, 04 sie 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Żurawki Palace Purple

Bergenie z tych mniejszych
Pink Dragonity


Harzkristal

I jedyna w całym sklepie Carex Buchanani
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 07:43, 04 sie 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Kasiu

Będę go rozmnażać,więc jak będziesz w okolicy to nie ma problemu
Widziałam u Ciebie ten żółty ,też fajny
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
asiak 08:09, 04 sie 2017


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Fajne te drabiny Ale po co Wam aż tyle?
Hihihi... a tak poważnie, to drabina kupiona?
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies