Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Gruszka_na_w... 21:15, 07 sie 2017


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Zakupy zacne poczyniłaś. Bardzo mi się podoba zdjęcie z krwawnikiem w roli głównej. Dobrze, że światełko w tunelu już widać.
Kamieni potrzebuje Nawigatorka. Ktoś ją nawet kierował do Ciebie.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
AnnaCh 21:43, 07 sie 2017


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Margerytka40 napisał(a)
Hortki to moja miłość bezwzględna i zamierzam mieć ich duuuuużo. Ciekawe czy u mnie wysieje się werbena. Pierwszy rok ją mam i już ją lubię. Na wszelki wypadek chyba zrobię sadzonki.
Hortki też uwielbiam
Z doświadczenia mojego drugi rok z webeną, to na pewno się wysieje i jej nie wyplewisz, bo nie sposób nie rozpoznać siewek
Ja laik, w zeszłym roku miałam pierwszy raz, na wiosnę szukałam, bałam się, że się nie wysiała, aż nagle pojawiła się w tysiącach siewek, większość wyplewiona, ale i tak co chwilę pokazują się nowe
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Margerytka40 21:48, 07 sie 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
anna_t napisał(a)

wow wow wow!! teraz widać przestyrzeń, idź w tą stronę


Aniu bardzo bym chciała,trudne będzie to zadanie bo podoba mi się ta przestrzeń ale jak zaczynam sadzić to już różnie wychodzi. Ale wiem już że busz mi przeszkadza i męczy.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 21:53, 07 sie 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Zakupy zacne poczyniłaś. Bardzo mi się podoba zdjęcie z krwawnikiem w roli głównej. Dobrze, że światełko w tunelu już widać.
Kamieni potrzebuje Nawigatorka. Ktoś ją nawet kierował do Ciebie.


To światełko to takie malutkie dopiero ale cieszy i najfajniejsze jest,że nie tylko mnie. M nie marudzi,że proszę o wykopanie 15 letnich krzaków ,a jeszcze rok temu bym się słuchała. Chyba ma zaufanie,że wiem co robię
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 21:55, 07 sie 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
AnnaCh napisał(a)
Hortki też uwielbiam
Z doświadczenia mojego drugi rok z webeną, to na pewno się wysieje i jej nie wyplewisz, bo nie sposób nie rozpoznać siewek
Ja laik, w zeszłym roku miałam pierwszy raz, na wiosnę szukałam, bałam się, że się nie wysiała, aż nagle pojawiła się w tysiącach siewek, większość wyplewiona, ale i tak co chwilę pokazują się nowe


No podobno werbena jak chwast. Wszyscy się nią U mnie zachwycają
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Iwk4 13:22, 08 sie 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Margerytka40 napisał(a)

Asiu, ile lat mają te twoje hortensje różowe? U mnie totalnie leżą w drugim roku. Czy je podwiązujesz? Jak? Jest dla moich nadzieja?
____________________
Ogródek Iwony II
Margerytka40 13:57, 08 sie 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
Iwk4 napisał(a)

Asiu, ile lat mają te twoje hortensje różowe? U mnie totalnie leżą w drugim roku. Czy je podwiązujesz? Jak? Jest dla moich nadzieja?


One są u mnie trzeci sezon Iwonko. W poprzednich latach leżały zupełnie. Też już byłam lekko rozdrażniona ale szkoda mi ich było i w tym roku dostały pomoc w postaci takich zwykłych obręczy jakie kupuje się w ogrodniczym. O dziwo pomogło i jestem z nich mega zadowolona. To takie zwykłe obręcze druciane ,trzy koła na trójnogu. Na przyszły sezon M pospawa mi większe bo te mogą już być za małe.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Iwk4 14:32, 08 sie 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
W takim razie muszę zimą kupić sobie takie obręcze.
Kwiatki ładne, ale na to kładzenie się mam nerwa. Zatem jest nadzieja
____________________
Ogródek Iwony II
Margerytka40 16:08, 08 sie 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
Iwk4 napisał(a)
W takim razie muszę zimą kupić sobie takie obręcze.
Kwiatki ładne, ale na to kładzenie się mam nerwa. Zatem jest nadzieja


Tak z obserwacji wydaje mi się ,że one z wiekiem też bardziej sztywniejsze. Może nie na tyle żeby zupełnie dawały radę deszczom i wiatrom ale jednak. Stanowisko też ma znaczenie. U mnie mają zacisznie bo przy tarasie.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
anabuko1 16:37, 08 sie 2017


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
Piękne ta rózowata, z wielkimi główkami hortensja.
Co top za pani ?
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies