Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Margerytka40 13:57, 07 gru 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 14:00, 07 gru 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
makadamia 14:31, 07 gru 2016


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Jak tak patrzę na te Twoje zdjęcia, to wydaje mi się, że rewolucji wcale nie ma potrzeby robić

Te sumaki przed domem dają ładny, graficzny akcent, trzeba tylko trawnikowi nadać jakiś ładny kształt, żeby je podkreślić.

Na ostatnim zdjęciu te dwa iglaki z tyłu tworzą ładną kompozycję, dodać im jakiś kulisty krzew o bordowych liściach (pęcherznica? perukowiec? berberys?) podsadzić kilkoma sztukami trzcinnika i jakimś zadarniaczem i będzie git.


____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Margerytka40 14:48, 07 gru 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Asiu

Ja chyba też nie nastawiam się na jakąś wielką rewolucję . Zależy mi raczej na dodaniu do tego ogrodu czegoś co sprawi ,że w końcu będzie mi się on podobał w całości a nie tylko w drobnych szczegółach .
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 15:54, 07 gru 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
makadamia napisał(a)
Jak tak patrzę na te Twoje zdjęcia, to wydaje mi się, że rewolucji wcale nie ma potrzeby robić

Te sumaki przed domem dają ładny, graficzny akcent, trzeba tylko trawnikowi nadać jakiś ładny kształt, żeby je podkreślić.

Na ostatnim zdjęciu te dwa iglaki z tyłu tworzą ładną kompozycję, dodać im jakiś kulisty krzew o bordowych liściach (pęcherznica? perukowiec? berberys?) podsadzić kilkoma sztukami trzcinnika i jakimś zadarniaczem i będzie git.




A wiesz , tam nawet rośnie berberys . Jeszcze mały i nie za bardzo go widać.

I właśnie te kształty trawnika! Myślałam żeby te sumaki czymś podsadzić ale trochę się boję bo jak zacznę tam kopać to one (te sumaki ) mogą zacząć wybijać z korzeni . Teraz też to się zdarza ale w trawie to traktujemy je kosiarką .
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
yolka 19:25, 07 gru 2016


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Aniu, wstawiam u siebie Twoją zaplecioną rozplenicę? Swoją w tym roku zaplotłam podobnie (w ub roku, plotłam w pionie) i się rozniosło po forach, chciałabym żeby inni Twoją też zobaczyli bo jest bardzo ładna.

Mam nadzieję, że mi za to włosów nie powyrywasz,zresztą mam krótkie - warkoczy nie zapleciesz. Pozdrawiam i będę do Ciebie zaglądać
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Margerytka40 19:37, 07 gru 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
yolka napisał(a)
Aniu, wstawiam u siebie Twoją zaplecioną rozplenicę? Swoją w tym roku zaplotłam podobnie (w ub roku, plotłam w pionie) i się rozniosło po forach, chciałabym żeby inni Twoją też zobaczyli bo jest bardzo ładna.

Mam nadzieję, że mi za to włosów nie powyrywasz,zresztą mam krótkie - warkoczy nie zapleciesz. Pozdrawiam i będę do Ciebie zaglądać


Cieszę się że moje próby warkoczowe tak się podobają i nie mam nic przeciw temu byś wstawiła je u siebie. Daleko mi do Was ogrodowo więc dumna jestem troszeczkę choć z tego
Zapraszam do mnie kiedy tylko zechcesz . Pozdrawiam
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
yolka 20:14, 07 gru 2016


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Margerytka40 napisał(a)


Cieszę się że moje próby warkoczowe tak się podobają i nie mam nic przeciw temu byś wstawiła je u siebie. Daleko mi do Was ogrodowo więc dumna jestem troszeczkę choć z tego
Zapraszam do mnie kiedy tylko zechcesz . Pozdrawiam


Wstawiłam i oczywiście napisałam, że to warkocz Margerytki.
Jest też jeden chłopak który plecie warkocze miskantom, czaisz - może ten też jest idealny, Bogdzia by wiedziała

Czytałam, że szukasz pomysłu na zasłonienie murka, za mocna w doradzaniu nie jestem, ale pewnie coś zimozielonego. Dziewczyny łodzkie napewno doradzą - to super kobitki
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Margerytka40 22:04, 07 gru 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
yolka napisał(a)


Wstawiłam i oczywiście napisałam, że to warkocz Margerytki.
Jest też jeden chłopak który plecie warkocze miskantom, czaisz - może ten też jest idealny, Bogdzia by wiedziała

Czytałam, że szukasz pomysłu na zasłonienie murka, za mocna w doradzaniu nie jestem, ale pewnie coś zimozielonego. Dziewczyny łodzkie napewno doradzą - to super kobitki


A ten chłopak to może fryzjer z zawodu? ha ,ha . Dziewczyny pewnie wkrótce poznam mam nadzieję,no jednocześnie stracha trochę
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 22:07, 07 gru 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Coś wszyscy dzisiaj jakieś wypieki robią . Ja też . Jadę jutro na taką składkową Wigilię z grupą znajomych i ciasto dziś upiekłam

____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies