Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

jolanka 22:12, 07 gru 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Asia, a co to za ciasto?
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Margerytka40 22:19, 07 gru 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
To taki ala piernik przełożony kremem z kaszy manny ugotowanej na mleku . Piekę go już kilka lat i niezawodny jest więc na taką imprezę w sam raz bo bez stresu , że nie wyjdzie .
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Mala_Mi 10:00, 08 gru 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Zajefajne warkocze Z FB lecę
Dobra robota i pomysłowa zasługuje na pochwały
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
makadamia 10:32, 08 gru 2016


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Margerytka40 napisał(a)


A wiesz , tam nawet rośnie berberys . Jeszcze mały i nie za bardzo go widać.

I właśnie te kształty trawnika! Myślałam żeby te sumaki czymś podsadzić ale trochę się boję bo jak zacznę tam kopać to one (te sumaki ) mogą zacząć wybijać z korzeni . Teraz też to się zdarza ale w trawie to traktujemy je kosiarką .


Słusznie się obawiasz - sumaki to bardzo ładne, bezproblemowe drzewka, pod warunkiem że się ich nie dotyka. Trawnik pod nimi to najlepsza opcja.
Będziemy myśleć, co zrobić dookoła tego trawnika, żeby było ładniej
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Bogdzia 18:37, 08 gru 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Macham.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
22:38, 08 gru 2016
Fajnie,że i Twoje trawiaste plecionki Asiu są na FB
Zdolne jesteście z tymi fryzurami,ja umiem tylko tradycyjnego warkocza i kłosa ale nie próbowałam na trawach,swoje czeszę w zwykłe kucyki czyli tradycyjnie A i tak mimo rękawiczek pocięte dłonie to tym bardziej podziwiam Ciebie.

Margerytka40 07:18, 09 gru 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
makadamia napisał(a)


Słusznie się obawiasz - sumaki to bardzo ładne, bezproblemowe drzewka, pod warunkiem że się ich nie dotyka. Trawnik pod nimi to najlepsza opcja.
Będziemy myśleć, co zrobić dookoła tego trawnika, żeby było ładniej


Wiesz ta trawa pod sumakami to obraz nędzy i rozpaczy . Nie jest to siany trawnik tylko takie tam samo się zrobiło. I tak trzeba chyba to ruszyć bo jak już trawnik to musi być ładny
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 07:20, 09 gru 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Mala_Mi napisał(a)
Zajefajne warkocze Z FB lecę
Dobra robota i pomysłowa zasługuje na pochwały


Dziękuję za wizytę no i za pochwały też
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 07:25, 09 gru 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Aniaaa napisał(a)
Fajnie,że i Twoje trawiaste plecionki Asiu są na FB
Zdolne jesteście z tymi fryzurami,ja umiem tylko tradycyjnego warkocza i kłosa ale nie próbowałam na trawach,swoje czeszę w zwykłe kucyki czyli tradycyjnie A i tak mimo rękawiczek pocięte dłonie to tym bardziej podziwiam Ciebie.



Ja mam trzy trawy na krzyż więc mi łatwo się tak bawić. W trawach zakochałam się dopiero na O.i z pewnością powiększę ich kolekcję. Wtedy dopiero będzie czesanie
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
ElzbietaFranka 19:22, 10 gru 2016


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13882
Witam, przegladam twoj watek bylam na str 7, prosze napisz co to za roza w kolorze rozowym moze znasz nazwe bardzo ladna zywy kolor - to rabatowa ale jak sie nazywa.
Teraz jestem na str 21 i piszesz o zywoplocie z cisow. Pamietaj o tym ze cisy nie lubia duzo slonca lubia rosnac w cieniu lub polcieniu.
Rozwaz tez zywoplot z grabu lub buka sa bzrdzo ladne juz po 4 latach. Sadzonki mozna zalatwic przez internet. Buk i grab przez zima utrzymuja liscie i bardzo ładnie sie przebarwia.
Ja mam z tui brabant, zalezalo mi na szybkim oslonieniu dzialki bo wiatr wieje z kazdej strony. Moj szpaler ma juz 8 lat wiec juz spory,wtedy nie mialam pojecia, ze jest buk, grab, liguster.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies