Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Margerytka40 11:16, 02 gru 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Wiecie jaki jest największy problem? Farba na malowanie stoi już chyba 2 lata , płyty ażurowe(takie z odzysku , ale jeszcze w porządku ) na podjazd też czekają u mojego szwagra aż je ktoś oczyści i przywiezie a mój eM beztroski i zadowolony . To tak jak Rumianka napisała:weźmiemy się i zrobię .
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
iwka 11:17, 02 gru 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Nie jesteś niestety odosobnionym przypadkiem, u mnie to samo
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Bogdzia 11:20, 02 gru 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Ja bym przed tymi komórkami posadziła w pewnej odległosci jakis żywopłot tak by za nim było dojscie a nawet dojazd do komórek, miejsca masz tam dosyc i z ulicy i domu byłoby widac zieleń a komórki nadal spełniałyby swoją rolę.
edit: Może byłby to nawet zywopłot z wysokich rododendronów
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Margerytka40 11:24, 02 gru 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Bogdzia napisał(a)
Ja bym przed tymi komórkami posadziła w pewnej odległosci jakis żywopłot tak by za nim było dojscie a nawet dojazd do komórek, miejsca masz tam dosyc i z ulicy i domu byłoby widac zieleń a komórki nadal spełniałyby swoją rolę.
edit: Może byłby to nawet zywopłot z wysokich rododendronów

Obawiam się że tak się nie da bo jednak tego miejsca nie jest zbyt wiele . Skończę plan to zobaczycie
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
lojalna_ 11:33, 02 gru 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Jak odmalujesz i drzwi wymienisz to nie bedzie po co zasłaniać hihi ....Potrafisz prowadzić napięcie . Wiesz mamy chyba tsk ze jsk cos nam przeszkadza i zawsze cos przeszkadzało by to odmalować , naprawić to demonizujmy problem. Jak juz to pokazałaś to mysle ze Ci ulżyło i spokojnie sie za to weźmiesz )).

Bardzo mi sie podobaja drzewa rozpięte na tskich ścianach ))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Margerytka40 11:41, 02 gru 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
lojalna_ napisał(a)
Jak odmalujesz i drzwi wymienisz to nie bedzie po co zasłaniać hihi ....Potrafisz prowadzić napięcie . Wiesz mamy chyba tsk ze jsk cos nam przeszkadza i zawsze cos przeszkadzało by to odmalować , naprawić to demonizujmy problem. Jak juz to pokazałaś to mysle ze Ci ulżyło i spokojnie sie za to weźmiesz )).

Bardzo mi sie podobaja drzewa rozpięte na tskich ścianach ))


Myślę że nabieram odwagi na spory i fochy mojego eMa . Do tej pory po prostu ceniłam sobie spokój i ciszę w domu ale widzę że tak się nie da jak coś ma się zmienić . A ja chcę tych zmian i to już . Oj będzie się działo !
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
lojalna_ 12:06, 02 gru 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Wszyscy mamy swoje demony i demonki sciany, emy i inne duperele hihi
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
anna_t 12:29, 02 gru 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Asia jesli nie podrodze finansowo Ci wymiana tych drzwi garazowych to moze obić je listewkami coś takiego zrobić https://pl.pinterest.com/pin/125537908339454295/
nie mogę znalezć żadnej komórki tak obłozenej ale wiesz o co mi chodzi?
a ściany zasloń moze ładnie poukładanym drewnem kominkowym https://pl.pinterest.com/pin/511017888952320196/
i tak jak podpowiada Jola częsciowo drzewami rozpietymi na drutach jak u Navi
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Margerytka40 13:09, 02 gru 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Aniu , zobaczymy jak to będzie . Finanse zawsze w deficycie więc każdy pomysł na oszczędność jest ok . Niestety nie mam kominka więc drewno nie koniecznie. Będę myśleć do wiosny . Nieraz te najprostsze rozwiązania są najlepsze . Te drzewa na drutach fajne ale chyba to nie moja bajka . Lubię naturalność i taki ma być mój ogród i otoczenie . Nawet szczepione drzewa mniej wolę od tych zwykłych a co dopiero takie . Wiele rzeczy podoba mi się u innych ale wiem że to nie dla mnie . Każdy ma swoje wizje i to jest w tym naszym upiększaniu otoczenia najfajniejsze
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
lojalna_ 13:25, 02 gru 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Asiu mnie nie chodziło o nowoczesny kwadratowy stelaż. Tylko o naturalne rozpiecie drzewka np gruszy na ścianie. ))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies