Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje wymarzone rabaty....biel w roli głównej....

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje wymarzone rabaty....biel w roli głównej....

Toszka 09:39, 18 sie 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Jeśli by te tuje wysadzić, wzbogacić ziemię o próchnicę i obornik, to posadź tam (w takim razie) ze 3 hortensje, co 90-100cm. Wybieraj w sklepie krzaczki o mocnym, grubym pieńku. Wiosennym cięciem wyprowadzisz je wyżej.

Koniec dyskusji o wąskości rabaty - trzeba za pracę się brać, póki hortki w sprzedaży. Następna okazja dopiero w lipcu
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Auri 20:12, 18 sie 2016


Dołączył: 10 maj 2016
Posty: 64
No nie Toszka...nie wierzę !!! ... I to teraz kiedy przygotowuję sobie szablony stożków i kul bukszpanowych źeby w domu zrobić przymiarki

A na siatkę dać ten biały powojnik ?
Auri 20:40, 18 sie 2016


Dołączył: 10 maj 2016
Posty: 64
Aaa...i jeszcze wczoraj kupiłam w miejscowej kwiaciarni 5 (ostatnich) białych wrzosów. Wrzuciłam je na drugą rabatę ( też później do przerobienia ).Jednak w sobotę (nowa dostawa ) dokupię ich więcej i dam jako obwódkę z tej strony.Zawsze chciałam wrzosy ( no i już zostaną i po rewolucji) )
Chyba jednak muszę je przenieść bliżej obrzeża... ? No i co ile je posadzić żeby utworzyły obwódkę? Jeden przy drugim czy zostawić zapas pomiędzy ?



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies