Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Eksperyment ogrodowy Beaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Eksperyment ogrodowy Beaty

mallwinka 13:52, 12 lip 2012


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 84
Witam serdecznie!!
od 2 tyg siedze z nosem przy kompie i z rozdziawioną buzią! Piękny ogród Beatko , ile pracy i konsekwencjii. podziwiam i bedę śledzić dalsze Twoje perypetie.
____________________
Mallwinkowo
agata_chrosc... 14:07, 12 lip 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
BEATA_S napisał(a)

Witaj Beata! Obejrzałam Twój ogród i podziwiam konsekwencję i wielkie zaangażowanie w jego budowę. Wszystko wygląda jak spod igły Na jednym ze zdjęć widziałam tuz za Twoim ogrodzeniem las sosnowy. Czy na Twojej działce też był czy to było puste pole bo nie znalazłam nic na ten temat. Tak z ciekawości czystej pytam. Pozdrawiam serdecznie.


Witaj Agatko , ja również do Ciebie zaglądam i podziwiam, ale chyba z pośpiechu jeszcze nic nie napisałam Wybacz proszę
Las sosnowy mam na wprost wejścia do domu, na mojej działce było kiedyś pole z pojedynczymi sosnami (samosiejkami). U niektórych moich sąsiadów rosną te sosny w ogrodzie i dają fajny cień. U mnie niestety kilka rosło w miejscu zabudowy przyszłego domu lub na podjeździe więc musiały zostać usunięte. Tylko jedna została ( ta na środku ), na dodatek podkrzesana przez sąsiada, bo jeszcze jak nasza działka nie była ogrodzona, to mu się "złodziejaszki" chowali za naszą sosną i coś tam z budowy mu ginęło. Któregoś dnia się zdenerwował i skrócił sosnę o połowę
Z jednej strony nie żałuję, bo wolę inne gatunki (mniej śmiecące), ale z drugiej strony trochę żal, bo na jakieś większe drzewa trzeba czekać.....
A to nie jest moją mocną stroną.........


Oj, tak! Ja mam podobnie - cierpliwości uczę się w pocie czoła i z marnym skutkiem
____________________
ogród w Holandi
kaisog1 21:41, 22 lip 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Skrzyneczka

____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
maja 16:17, 31 lip 2012


Dołączył: 29 lip 2012
Posty: 13
Ślicznie tu u Ciebie,piekny masz ogród a co do pieska to wiem coś o tym pozdrawiam gorąco - maja
____________________
Maja - To co kocham
BEATA_S 08:12, 02 sie 2012


Dołączył: 27 maj 2011
Posty: 2123
Dziękuję Maju za odwiedziny
____________________
Eksperymenty ogrodowe Beaty
BEATA_S 08:22, 02 sie 2012


Dołączył: 27 maj 2011
Posty: 2123
A teraz muszę, ale to muszę coś napisać !!!! Wiem , że bez zdjęć (narazie) to może mniej osób przeczyta ,ale później wstawię zdjęcia.
Muszę POCHWALIĆ Gosię (Kaisog) i bardzo bardzo serdecznie jej dziękuję za zakup traw dla mnie. Ale to , że pojechała, wybrała, zakupiła to jeszcze nic............... w porównaniu z tym jak trawy były zapakowane!!!
Nie wiem skąd ona tak umie
Dziewczyna poświęciła tyle czasu, że po prostu nie wiem jak jej dziękować. Każda trawa miała przykrywkę (aby ziemia się nie wysypała), każda doniczka owinięta strechem, wewnątrz pudła poprzeciągane sznureczki, aby doniczki się nie przesuwały. NO MISTRZOSTWO świata!!!!

Gosiu (na urlopie) jeszcze raz bardzo Ci dziękuję!

Dokumentację zdjęciową porobiłam i wstawię potem.
____________________
Eksperymenty ogrodowe Beaty
BEATA_S 09:27, 06 sie 2012


Dołączył: 27 maj 2011
Posty: 2123
Paczuszka od Gosi (Kaisog) i jej praca


Eleganckie przeszycia czerwonym sznureczkiem




Każda doniczka zabezpieczona tekturką i strechem







I całość + buteleczka wody dla ochłody po rozpakowaniu


Gosiu jeszcze raz bardzo Ci dziękuję Byłam pod wrażeniem tak perfekcyjnie zapakowanej przesyłki
____________________
Eksperymenty ogrodowe Beaty
BEATA_S 09:35, 06 sie 2012


Dołączył: 27 maj 2011
Posty: 2123
Migawki z sierpniowego ogródka








____________________
Eksperymenty ogrodowe Beaty
BEATA_S 09:43, 06 sie 2012


Dołączył: 27 maj 2011
Posty: 2123







____________________
Eksperymenty ogrodowe Beaty
BEATA_S 09:53, 06 sie 2012


Dołączył: 27 maj 2011
Posty: 2123
Bukszpany w kostrzewie


Rabata pod sosną w trakcie wzrostu

Rózie

Bukszpan stożkopodobny z własnoręcznego cięcia


____________________
Eksperymenty ogrodowe Beaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies