Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na zielonej... trawce :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Na zielonej... trawce :)

kasja83 07:37, 11 sty 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Angeliko super!!Powiew wiosny u Ciebie!!A gwiazdeczka jaka śliczna!!Dziewczynki to jednak inaczej podchodzą do zdjęć-moje urwisy jak chcę im zrobić fotkę to nieraz jak za karę robią miny
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
AnnaCh 08:40, 11 sty 2017


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Kwiatuszki piękne, i te różowe i fioletowe
Uwielbiam zapach hiacyntów
____________________
Ania - Malutki pod lasem
BasiaLT 09:54, 11 sty 2017


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Ależ ci te hiacynty szubko bujneły. Śliczna córcia, pozuje jak prawdziwa modelka.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
AngelikaX 19:16, 11 sty 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Dzięki dziewczyny


Z dziewczynami tak jest rzeczywiście, że lubią pozowanie moja córka bardzo - zwłaszcza jak dopadnie do biżuterii, sukienek, opasek, spinek itd.

ps. Syn Kasiu też jak za karę pozuje - jak już raczy stanąć żeby mu tę fotę pyknąć
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 19:18, 11 sty 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
U nas jutro zapowiadają odwilż - dziś za to od godziny sypie niemiłosiernie śnieg. Zagrzmiało nawet dwa razy.

Kupiłam wczoraj ciemierniki w L - jutro chce je wyeksmitować do donic przed domem, na razie wyglądają nieśmiało z okna - nie mam serca wyganiać je na ten mróz
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 19:28, 14 sty 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Spójrzcie jakie piękne



http://www.homesquare.pl/magiczne-ozdoby-ogrodowe/
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
MirellaB 21:12, 14 sty 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Angelika u mnie szklanka. Strach na spacer z psami wyjść tak ślisko.

Ciemietników nie mam, nie kupuję, bo jakoś mi się nie podobają, a dekoracje też nie mój styl. Ja zazwyczaj mam inny gust niż większość.
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
AngelikaX 13:03, 15 sty 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Mirelko u mnie w piątek temperatura w dzień 1 na plusie, a że ziemia zmarznięta to także oblodzona (gruntowa przed domem) - miałam trudność aby na podjazd wjechać. Wczoraj sypnęło troszkę śniegiem, dziś nadal sypie - dzieci pierwszego bałwana w tym sezonie ulepiły

Co do ciemierników to moje pierwsze - zobaczymy co z nich będzie - kojarzą mi się jakoś magicznie wręcz wyjętymi z baśni Królowa Śniegu - nie mam pojęcia dlaczego...

Dekoracje z drutów w moim guście bardzo - powala mnie ich dynamiczność ale wiadomo nie to ładne co ładne tylko co się komu podoba - ps bardzom ciekawa Twojego gustu - piszesz że inny od większości (moja mama zawsze mówiła, że to ja zawsze tak mam )
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
Makao_J 13:40, 15 sty 2017


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Przeeuudoownee te dekoracje z drutów. One żyją Chciałabym taką mieć u siebie.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
AngelikaX 16:34, 15 sty 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Ja też Aniu... możemy sobie zamówić wersje mini do samodzielnego złożenia... z tej strony


http://www.fantasywire.co.uk/gallery/

ale co tam mini jak tu takie cuda - aż mam ciary przy oglądaniu
Pewnie i tak mnie nie stać - i chyba dobrze, bo dopiero był by problem na którą się zdecydować

Widziałaś te olbrzymie dmuchawce?


____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies