Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ptasi gaj

Pokaż wątki Pokaż posty

Ptasi gaj

20:33, 27 lut 2017
ElzbietaFranka napisał(a)
Ja to moge chodzic na okraglo mam taka alejke dookola pod tujami i spaceruje i ogladam wszystko po drodze.
Jest bardzo mokro wiec oszczedny ten spacer stoje w miejscu i obserwuje.


Fajnie macie z tymi większymi ogrodami bo możecie pospacerować.Ja zanim zacznę spacer to już mam koniec Raptem pół kawy wypitej
SlonecznyOgrod 20:33, 27 lut 2017


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665





Elu, właśnie natrafiłam u Ciebie na takie same i powiedz mi co to za kamienie są, jakiś łupek , ale jak sie nazywa?
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Aurelllia 21:04, 27 lut 2017


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
hahahha niezłe Ela - to nową fuchę menadżerską masz To termometr szalał
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
21:53, 27 lut 2017
Ela rojniki,rozchodniki rosną u mnie już dłuższy czas,pójdzie to w lata.Poszukam zdjęć i zrobię kolejno po latach jak się rozrastały.
Po schodach pełźnie macierzanka piaskowa (thymus serpyllum) a ta biało kwitnąca roślina to rozchodnik biały (sedum alba) ale jaka odmiana to nie wiem bo mam ich kilka.Całkiem zielone listki kwitnący na biało i listki wpadające w brąz kwitnący z poświatą różową.
pestka56 21:57, 27 lut 2017


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4463
HA, HA, HA, HA.........ha w kulke mnie ze śmiechu zwinęło jak jeża, ale nie kłuję
Ja tu się uczę, moje Miłe. Czerpię pełnymi garściami. Tylko od czasu do czasu udaje mi się coś pożytecznego wtrącić. I dobrze, bo inaczej czułabym się fatalnie. A tak cieszę się jeśli coś z mojej skromnej (naprawdę !!!) wiedzy przydaje się Wam.
____________________
Kasia
ElzbietaFranka 23:25, 27 lut 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13950
Kasia adwokat też kodeksów na pamięć nie zna, ale wie jak się w nich "poruszać".
Ty jesteś "adwokatem" w ogrodnictwie.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Drimeth 08:55, 28 lut 2017


Dołączył: 28 lip 2015
Posty: 392
Elu dziękuję serdecznie za przepiękną laurkę. W swoim odczuciu to jestem na początku drogi ogrodniczej Mam malutki kawałek ziemi z roślinkami, który dumnie nazywam ogrodem, a tak naprawdę to ogrodowe przedszkole.
Uczę się cały czas, podczytuję mądrzejszych od siebie i eksperymentuję.
Ale jeśli ktoś potrzebuje pomocy i akurat co nieco wiem to chętnie się podzielę
ElzbietaFranka 09:04, 28 lut 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13950
Drimeth znalazłam szkółkę z winogronami, czy chcę czy nie chcę muszę przez Piskórkę przejeżdżać.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Drimeth 09:14, 28 lut 2017


Dołączył: 28 lip 2015
Posty: 392
Fantastycznie, daj znać jakie odmiany upolowałaś.
U mnie jeszcze winorośle śpią, ale za to poziomki się budzą
pestka56 12:10, 28 lut 2017


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4463
Spłakałam się dziś jak bóbr na dzieńdobry
Dziś w nocy wlazł mi do ogrodu dzik !!! Skopał połowę mojej szkółki z trawami ozdobnymi. Szlag trafił trzcinniki, seslerie i większość carexów. Ucierpiały też paprocie w moim lasku, nie wiem do jakiego stopnia. Dziury są także pomiędzy sasankami i czosnkami niedźwiedzimi, a jeden dołek nawet na brzegu tulipanów botanicznych.
Jak dorwę, to mu ryj przefasonuję.
Musiał przyjść od strony wsi, bo tam mam kawałek plotu do zagęszczenia.
____________________
Kasia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies