Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » ...uDany ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

...uDany ogród

dana1s 17:11, 27 lut 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Basilikum napisał(a)
a ja nie moge tych nazw spamietac. Jak gadam o roslinach z Niemcami to w glowie mam same polskie nazwy a jak gadam z Polakiem to znam wszystkie rosliny po niemiecku


No to faktycznie kołomyja w głowie, ja nie mam problemu bo po niemiecku ani słowa nie znam
Dla mnie jest to język nie do nauczenia. Nie jestem w stanie nic wymówić.
Wolę angielski, a najbardziej łacinę
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
AsiaK_Z 17:40, 27 lut 2017


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Coooooo? Boćki już są? Wiosna blisko w Przygodzicach gniazdo jeszcze puste
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Basilikum 18:13, 27 lut 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21737
ja za to e znam laciny, nawet kuchennej nie za bardzo. Angielskiego nie lubie.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
dana1s 18:15, 27 lut 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
AsiaK_Z napisał(a)
Coooooo? Boćki już są? Wiosna blisko w Przygodzicach gniazdo jeszcze puste


Tak, u mnie pierwsze widziałam. Myślę że już przyleciały, chociaż obok nas jest taki szpital gdzie facet leczy połamane boćki, może to one latały?
Tak, czy siak boćka już w tym roku widziałam

____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 18:21, 27 lut 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Basilikum napisał(a)
ja za to e znam laciny, nawet kuchennej nie za bardzo. Angielskiego nie lubie.


A ja bardziej znam tą podwórkową, ale staram się jak najmniej używać.
Z angielskim mi bardziej po drodze co nie znaczy, że znam ten język perfect.
Na niemieckim mam język połamać.
Dzięki Bogu moi chłopcy nie mają problemów z językami.
Duży uczy się trzech(niemiecki, angielski , hiszpański), jest w klasie lingwistycznej, a teraz jeszcze chce dołożyć chiński i rosyjski
A matka taki antytalent
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Mala_Mi 00:15, 28 lut 2017


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Witaj... ja też umiem tylko jeden obcy język.. i nie zawsze pasuje nim się posługiwać

Jak ja ci zazdroszczę tych stawików.. ...


Po cholerę tu zaglądałam.. ... by żal dupcie ścisnął? Jeszcze pomyślisz, że mam skłonności do samoumartwienia się..


A aaaaaa i piękne fotki robisz... obejrzałam kilka stron... i zgadzam się.. szpaki są śliczne A czereśnie futrują nie tylko one.. kosy, kwiczoły, sroki, sójki też maja niezły apetyt..

Makolągwy maja ciekawe obyczaje.. u nas się mówiło na drugą osobę makolągw.. i było to obraźliwe. Teraz wiem dlaczego... z punktu widzenia kobiety.. bycie makolągwą jest do niczego. Nie lubię być makolągwą...

A teraz do spania... bo budziki wymyślił ktoś kogo z założenia nie lubię.






____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
dana1s 07:03, 28 lut 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Mala_Mi napisał(a)
Witaj... ja też umiem tylko jeden obcy język.. i nie zawsze pasuje nim się posługiwać

Jak ja ci zazdroszczę tych stawików.. ...


Po cholerę tu zaglądałam.. ... by żal dupcie ścisnął? Jeszcze pomyślisz, że mam skłonności do samoumartwienia się..


A aaaaaa i piękne fotki robisz... obejrzałam kilka stron... i zgadzam się.. szpaki są śliczne A czereśnie futrują nie tylko one.. kosy, kwiczoły, sroki, sójki też maja niezły apetyt..

Makolągwy maja ciekawe obyczaje.. u nas się mówiło na drugą osobę makolągw.. i było to obraźliwe. Teraz wiem dlaczego... z punktu widzenia kobiety.. bycie makolągwą jest do niczego. Nie lubię być makolągwą...

A teraz do spania... bo budziki wymyślił ktoś kogo z założenia nie lubię.




Witam serdeczne w moich skromnych progach

Cieszę się, że mój staw Ci przypadł do gustu. Ja go uwielbiam mimo, że jeszcze daleka droga do jego totalnego ukształtowania i wyczyszczenia.

Dziękuję za dobre słowo odnośnie fotek , to taki mój konik. Lubię to bardzo , jednak sprzęt pozostawia wiele do życzenia.
Może kiedyś to zmienię

Ptaki są niesamowite, to taka naturalna biżuteria ogrodów. Bardzo lubię je uwieczniać.

Pozdrawiam i miłego dnia życzę

____________________
...uDany ogród; Wizytówka
pestka56 12:13, 28 lut 2017


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4495
Dziś mi pocieszenie potrzebne i jak zawsze znajduję je w Twoim ogrodzie.
____________________
Kasia
BasiaLT 12:26, 28 lut 2017


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
dana1s napisał(a)


A ja bardziej znam tą podwórkową, ale staram się jak najmniej używać.
Z angielskim mi bardziej po drodze co nie znaczy, że znam ten język perfect.
Na niemieckim mam język połamać.
Dzięki Bogu moi chłopcy nie mają problemów z językami.
Duży uczy się trzech(niemiecki, angielski , hiszpański), jest w klasie lingwistycznej, a teraz jeszcze chce dołożyć chiński i rosyjski
A matka taki antytalent

Zawsze zazdrościłam ludziom, którzy biegle się posługują obcym językiem. Dla mnie to umiejętność wręcz na pograniczu magii. A już kilkoma językami to w ogóle. Niestety sama nie mam do tego dyspozycji i mimo podjęcia wielu prób nic z tego nie wyszło.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
abiko 13:04, 28 lut 2017


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8417
dana1s napisał(a)




Dziękuję za dobre słowo odnośnie fotek , to taki mój konik. Lubię to bardzo , jednak sprzęt pozostawia wiele do życzenia.
Może kiedyś to zmienię




Dana.. ja ci coś powiem.. nie samochód czyni kierowcę wiesz to?
Co by było, gdybyś miała lepszy sprzęt
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies