Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród za grosze

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród za grosze

Rosa 10:06, 13 cze 2017


Dołączył: 30 gru 2016
Posty: 1341
Milka 11:20, 16 cze 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ewo, same piękności widzę dobór kolorystyczny, robi wrażenie i cudowne róże, ja stale swoje wącham
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Aurelllia 11:19, 25 cze 2017


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Śliczne róże Widzę, że tak jak ja lubisz chyba bardzo róż, lekki róż i fiolet tak romantycznie z tymi różami u Ciebie
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
kerii 11:57, 25 cze 2017


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Witaj Ewo, chyba już u tu kiedyś zaglądałam ale nie pamiętam czy coś po sobie zostawiłam w każdym razie ogród na groszowy wcale nie wygląda wręcz przeciwnie. Ładny, dorodny, kolorowy z dużą ilością roślin.

Jak się okazuje wystarczy trochę sprytu, pomysłowości, mnóstwa cierpliwości a przede wszystkim miłości do roślinek i proszę ogródek jak z katalogu

____________________
Jola Moja glebo terapia
ElzbietaFranka 00:06, 26 cze 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13865
Przepiękne róże. Znasz nazwy. Ostróżki moje ukochane kwiaty zawsze piękne nawet zasuszone. Miałam też bardzo ładne były u mnie ok. 5 lat i w zeszłym roku już tak marnie kwitły a w tym roku nawet nie wypuściły.

Jest bardzo sucho, burze ulewy krążą obok działki i nic. Podlewać trzeba.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 01:12, 27 cze 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13865
Ewo w nawiazaniu do rozmowy wzzystko aktualne nie rezygnuje tak jak napisala w emailu.
Pozdrowienka jeszcze raz kuruj sie.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 00:20, 18 lip 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13865
Ewa twój ogród zamilkł.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 00:24, 25 lip 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13865
Ewo jeszcze raz bardzo dziękuję.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
pestka56 18:57, 26 lip 2017


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Cisza a ja tu dopiero dotarłam. Przeczytałam całość i podziwiam pracę i efekty. SUPER instrukcja jak zrobić ogród z niczego. Dzielna jesteś.
Przepiękne iryski. U mnie też ich sporo, ale ciągle za mało
Liliowce... pokaż więcej Też mam trochę
No, i róże. Trudno ich nie kochać.
____________________
Kasia
Rosa 21:35, 27 lip 2017


Dołączył: 30 gru 2016
Posty: 1341
Po długiej nieobecności ogród zaniedbany .
Witam wszystkich odwiedzających .

Irenko szczyt różany w tym roku mnie ominął, ale zdążyłam ciut powąchać i nawet sadzonki z edenki zrobiłam, już rośnie .

Aurelllia tak uwielbiam te kolory w ogrodzie. Ostatnio wprowadzam jeszcze srebrny. Stale zmieniam i eksperymentuję z kolorami .

kerii aż złapałam pąs na licu za ten "katalogowy ogród", co dawno się nie zdarzyło . Sprytu, pomysłowości, mnóstwa cierpliwości a przede wszystkim miłości do roślinek mi nie brakuje i na zaradności też mi nie zbywa. Rośliny u mnie mają ciężkie życie, dopiero od roku mam swój kompost i za to papu pięknie dziękują .

ElzbietaFranka - Elu wszystkie róże wcześniej opisałam. Obiecuję na wiosnę sadzonki na własnych korzeniach . To ja Elu serdecznie dziękuję .

pestka56 - Kasiu najważniejsze, ze dotarłaś . Wszystkie kwiaty lubię, ale kocham niektóre, najbardziej te zapomniane i niedoceniane . Irysy .... no cóż są piękne ale, jak dla mnie za krótko kwitną a ja sobie szczególnie upodobałam te z plamkami . Liliowce dopiero przyjadą pod koniec lata i to piękne odmiany . Teraz pokażę te co już mam.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies