Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika sezon 2017

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika sezon 2017

Milka 10:38, 29 cze 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
kasia_c napisał(a)
Dziś przychodzę z pytaniem. Czy to możliwe, żeby carex bronze form się rozsiał. Kupiłam w zeszłym roku, sadzonki mi zgniły czy zmarzły przez zimę, ale wczoraj pieliłam w okolicy i zobaczyłam dziesiątki małych trawek właśnie brązowych. Czy te trawy się rozsiewają?


Odpowiem za Marzenkę
Wybaczy mi
Kasiu, rozsiewają się okrutnie, daj im podrosnąć, potem zbierz po kilka w kupkeę i stworzysz kępy
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Basilikum 10:55, 29 cze 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
uff dobrze, ze udalo sie z tym gradem. U Bogdzi takich zniszczen narobil
u nas po miesiacu suszy wreszcie pada dawno tak mnie deszcz nie cieszyl.
Co do zmokniecia na rowerze, to mi sie latem zdarzylo kiedys na treningu, ze jak bylam w najdalszym od domu punkcie to lunelo. Wrocilam mokra do majtek. M mysle, ze bede grzmiec a ja taka szczesliwa bylam, ze wreszcie w domu jestem i ze mi sie udalo do konca wytrwac. To byl jeden z najlepszych treningow.

Moje roze w tym roku mnie na probe cierpliwosci wystawiaja. Narazie nie chce wiecej. Bede u Ciebie podziwiac
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
kasia_c 12:28, 29 cze 2017

Dołączył: 27 maj 2015
Posty: 793
Milka napisał(a)


Odpowiem za Marzenkę
Wybaczy mi
Kasiu, rozsiewają się okrutnie, daj im podrosnąć, potem zbierz po kilka w kupkeę i stworzysz kępy


Dziękuję za odpowiedź. Tak zrobię
____________________
Kasia_c To miejsce trzeba kochać
12:36, 29 cze 2017
Madzenka napisał(a)


Mam 4 rózanki, z czego jedna o dlugosci 15 M x 3. Tu mam ok 50 r, czyli daje im mniej niz 1 m2 na róze. Sadzę bardzo gęsto (nieprzepisowo ) roze. Róze mam posadzone z bukszpanami, szałwią, jezówkami i trawami. Busz nie do ogarnięcia


kiedys pokazywałas ta abate w szerszym kadrze nalegam na aktualne foty ...z prawa z lewa ..itp

PS. wisnie jeszcze tam sa? ..czy juz wyeksmitowane?
Rench 12:45, 29 cze 2017


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Przepiękna ta twoja Lavender Flover Circusmam nadzieje,że moja kiedyś będzie też taka Szkoda Pashminy, moje na szczęście się odrodziły,małe,ale jednak są.
Jestem pełna podziwu,że gnałaś przed burzą i jeszcze zdążyłaś rozsiać nawóz.
Ja się tak boję burz,że tylko myślę o zamykaniu okien w domu i schowaniu się gdzieś,gdzie nie widać błyskawic
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
AniMa 13:10, 29 cze 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
U nas padał równiutki deszczyk, ale mieliśmy spektakl świetlny na niebie od tego co się działo chyba w okolicach Milicza.... Siedziałam na tarasie owinięta w kocyk i podziwiałam. Ogólnie burze lubię - ot taka natura wiedźmy
Pashminy szkoda
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
Kawa 13:44, 29 cze 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
patrząc na twojego Leona jużnie żałuję że go kupiłam
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
JulkAd 13:52, 29 cze 2017


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Idę zobaczyć te Twoje różanki, pozachwycam się nie byłam jeszcze u Ciebie w tym roku w czerwcu
P.s: ...nie mogłaś tego deszczu i do mnie podgonić?
Buziaki Marzenko zostawiam
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
JulkAd 13:56, 29 cze 2017


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Madzenka napisał(a)
Leonardo da Vinci oszalał w tym roku


Czymś go podpierasz czy trzyma dzielnie pion?

A i jeszcze pytanie...jak długo czekałaś na drugie kwitnienie Ascot, pamiętasz może?
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
AgnieszkaW 16:07, 29 cze 2017

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Madżenko, u Ciebie fajnie popadało, a u mnie tylko dookoła straszy burzami i nadal...susza. Róże masz przepiękne, jak się sprawuje Munstead Wood? bo u mnie złapał okropną plamistość i nie wygląda to dobrze, za to Bonici są ok.
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies