Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika sezon 2017

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika sezon 2017

Pszczelarnia 11:23, 26 cze 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Madzenka napisał(a)

Jak jade nad Bałtyk to sie zawsze nastawiam na deszcz
Ale powrót rowerami ze Świnoujścia do Międzyzdrojów w ulewnym deszczu przez las na rowerze miejskim (!!!) to było ekstremum


To jak padało, to przynajmniej komary Was nie goniły.

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
AniMa 11:58, 26 cze 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Marzenko wyczytałam, ze pashmina Ci padła?? Całkiem na amen czy jeszcze do wyratowania????
Śliczny masz ten różany szał
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
Margarete 15:31, 26 cze 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Madzenka napisał(a)
Margarete lubię te moje strony ale wyłącznie do wypoczynku. Niestety pracować w moim zawodzie tam się za bardzo nie da

W sierpniu spędzę w Pałacu w Wojanowie weekend na jodze Lubie ten pałac

Polecam Lavender ICE



Oraz Lavender Flover Circus. Pisałam wczesniej, ze mnie nie zachwyca. zmieniam zdanie



No własnie czytałam same dobre rzeczy o tej Flover Circus, ze obficie kwitnie i długo trzyma kwiat....
Mam o czym mysleć - jak podejme decyzje i zamówie to sie pochwale oczywiście tu na forum
Dzieki za podpowiedź

Ascot twoją podziwiam - ja tez lubie ta róże ale przesadzałam ja jesienia w nowe miejsce - a raczej dosłownie wygrzebywałm z cienia spośród inych roslin i teraz jest pieknie wyeksponowana ale w tym roku jeszcze ani jednego paka nie pokazała. Może ten szok z przesadzeniem odchorowuje....
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Mala_Mi 07:47, 27 cze 2017


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484

Oraz Lavender Flover Circus. Pisałam wczesniej, ze mnie nie zachwyca. zmieniam zdanie



Ha, ha... doceniasz ją Po tej zimie całą była zielona do samego czubka
A ja zmieniam zdanie co do księżniczki Anny Pozbierała się
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Aneta1309 08:36, 27 cze 2017


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Jak nic szaleństwo różane szkoda że powąchać się nie da.
Piękny cały ogród Marzenko.
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
Kindzia 09:39, 27 cze 2017


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Jaką dużą paczkę może wysłać ogrodomaniaczka drugiej ogrodomaniaczce??? Z różą??? Dużą...do mnie idzie prawie półtora metra róży z Lublina Są zdjęcia z przed wysyłki u mnie wklejone Zobacz sobie
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Ensata 10:35, 27 cze 2017


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
Ha, o obowiązku rewizyt też nie słyszałam Ba, Mała Mi dobrze gada, czasu mamy tak mało, że często na podziwianie własnych ogrodów go brak. Ja często czytam, ale jak nie mam nic mądrego do powiedzenia, tylko kolejne ACH, zreszta zasłużone, to pomilczę i dobrą energię wyślę
____________________
W kolorze blue
Madzenka 23:10, 28 cze 2017


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Macham do Was
Popadało nieżle, prawda? Po powrocie z Warszawy, gdzie przez całą S8 gonił mnie deszcz zdazyłam sypnąc po ogrodzie nawóz i lunęlo! Uff zdążyłam
Na pytania odpowiem rano
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
polinka 23:14, 28 cze 2017


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Czytam, że z uśmiechem piszesz o deszczu tzn.że grad do Was nie doszedł? Słyszałam, że część Wrocławia ucierpiała...
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Madzenka 06:27, 29 cze 2017


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
AniMa napisał(a)
Marzenko wyczytałam, ze pashmina Ci padła?? Całkiem na amen czy jeszcze do wyratowania????
Śliczny masz ten różany szał


Padła na amen, wyciągnęłam w kwietniu korzeń bez problemu z ziemi. Niestety posadziłam ja w miejsce bergeni, gdzie grasowały opuchlaki. Podejrzewam je o podgryzanie korzeni róży.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies