Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wymarzony sielankowy ogród.....

Pokaż wątki Pokaż posty

Wymarzony sielankowy ogród.....

Monia81 17:34, 24 wrz 2017


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8061
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Moniczko jeśli mogę się uśmiechnąć o te niskie rozchodniki to się baaaardzo uśmiechamPogoda dobijająca jest ale jeszcze podziałamy Cmokam


Gosiu nie ma problemu, będziesz go miała
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 17:48, 24 wrz 2017


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8061
Już se obiecałam, że nic nie będę w tym roku kupować, nic a nic, ale dzisiaj byłam w Tychach na giełdzie, no i jak tu obojętnie przejść, jak w końcu dorwałam ML i gracki oj słaba jestem, ale cóż zrobić jak eMuś chciał płacić, to tylko trza było brać
Morning lighty i Gracilimusy

dorwałam jeszcze evergoldy, powojniki Polish spirit i Mrs Robert Brydon , 2 ostróżki i odętki Summer Snow i Vivid
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
gobasia 18:25, 24 wrz 2017


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
Monia no pewnie grzech by był nie brać

Piękne trawy...a polish spirit bedziesz zadowolona...trzyma długo nazwa zobowiązuje
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
Monia81 18:52, 24 wrz 2017


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8061
gobasia napisał(a)
Monia no pewnie grzech by był nie brać

Piękne trawy...a polish spirit bedziesz zadowolona...trzyma długo nazwa zobowiązuje


Też tak Basiu pomyślałam...
A tego powojnika kupiłam, bo jestem zachwycona Twoim, mam nadzieję, że u mnie też tak będzie rósł i kwitł
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Aurelllia 20:44, 24 wrz 2017


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Monia Polishem będziesz bardzo zadowolona: obficie kwitnie bezproblemowy fajne zakupy ja to aż boję się do sklepów ogrodniczych jeżdzić, bo też się zaraz łamie a tu pażdziernik idzie i już tylko mi weekendy na szaleństwa ogrodowe zostaną
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Monia81 20:53, 24 wrz 2017


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8061
Aurelllia napisał(a)
Monia Polishem będziesz bardzo zadowolona: obficie kwitnie bezproblemowy fajne zakupy ja to aż boję się do sklepów ogrodniczych jeżdzić, bo też się zaraz łamie a tu pażdziernik idzie i już tylko mi weekendy na szaleństwa ogrodowe zostaną


Mnie dzisiaj eMuś wyciągnął a przy okazji jak zobaczyłam ml i gracki, a chodziłam za nimi cały sezon, no to trza było kupić ja do tyłu bo pogoda przez ostatnie dwa tygodnie do bani była i co z pracy wróciłam, chcę iść na dwór a tu deszcz i po robocie, mam nadzieję, że ten tydzień już ładny będzie, tak jak zapowiadali
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Zana 21:08, 24 wrz 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Jeju, ależ piękne te miskanty. Gdzie je posadzisz?
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
22:44, 24 wrz 2017
I tu też zakupy, trudno przejść obojętnie i nie kupić ja bym brała ile wlezie jak eM płacił
Monia81 08:19, 25 wrz 2017


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8061
Zana napisał(a)
Jeju, ależ piękne te miskanty. Gdzie je posadzisz?


ML będą tłem na cyplu gdzie są perovskie z białymi jeżówkami i brązowymi trawkami, dojdą tam na wiosnę też trzmielinki na pniu, tak se wymyśliłam (teraz tylko musimy wykopać stamtąd jabłoń papierówkę)

A Gracki pójdą na rabatę hortensjową, którą stworzyłam, ale jeszcze nie pokazuję mam tam 9 limek, przed nimi jeżówki i rozchodniki, piórkówki black beauty i na samym przodzie rabaty kulki danice i pomiędzy nimi zasadzone brązowe trawki no i te evergoldy, które kupiłam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 08:20, 25 wrz 2017


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8061
MonikA napisał(a)
I tu też zakupy, trudno przejść obojętnie i nie kupić ja bym brała ile wlezie jak eM płacił


Monia trudno tak jest obok przejść, zwłaszcza jak wcześniej tych trawek szukałam stacjonarnie i nikaj nie było, a przez internet trawek nie chciałam zamawiać bo już się sparzyłam wczoraj byłam bardzo zadowolona
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies