Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wymarzony sielankowy ogród.....

Pokaż wątki Pokaż posty

Wymarzony sielankowy ogród.....

Monia81 21:46, 18 wrz 2017


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8048
W weekend było grzybobranie byliśmy na wyjeździe w okolicach Staszowa, i oto efekt


____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 21:48, 18 wrz 2017


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8048
Taki mi rozchodnik rośnie i nie wiem co to za odmiana

mieczyk abisyński zakwitł, dwoma kwiatkami...

____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
AgataP 09:03, 19 wrz 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Monia81 napisał(a)
W weekend było grzybobranie byliśmy na wyjeździe w okolicach Staszowa, i oto efekt




Jenyyy pozazdrościć - też planujemy wypad, taki na 1 dzień, może nawet bardziej by wyrwać się z domu niż na grzyby, ale chyba dopiero na początku października - po pełni bo wtedy grzyby rosną
____________________
Z Pszenicznej...
danuta_szwajcer 14:14, 19 wrz 2017


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Witaj Monia: Miło, że zajrzałas do mnie,jak zobaczyłam Bobrowniki to trochę sobie powspominałam bo znam te okolice, dawno temu nawet na weselu byłam / takim głośnym w okolicy/ i potem kila razy, pamiętam piękny zalew, park w Rogoznikach Piękne tereny, działke masz dużą ale fajnie, że razem z męzem pracujecie i tworzycie piękny ogród. Ale grzybobranie i bardzo mi się ta rabata z rozchodnikami podoba a wiesz ostatnio jak byłam w ogrodniczym to widziałam te rozchodniki ale jakoś niskie mi się wydawały a jak widze u Ciebie to piękne są Pozdrawiam
____________________
Liliowo i kolorowo:)
BasiaLT 14:21, 19 wrz 2017


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
O matko i córko.... ile grzybów! Chyba teraz cały tydzień bedziesz je przerabiać.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Zana 15:11, 19 wrz 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Monia81 napisał(a)



Kochana, a co to za miskant tak śliczny?. I jaki wielki
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Monia81 17:39, 19 wrz 2017


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8048
danuta_szwajcer napisał(a)
Witaj Monia: Miło, że zajrzałas do mnie,jak zobaczyłam Bobrowniki to trochę sobie powspominałam bo znam te okolice, dawno temu nawet na weselu byłam / takim głośnym w okolicy/ i potem kila razy, pamiętam piękny zalew, park w Rogoznikach Piękne tereny, działke masz dużą ale fajnie, że razem z męzem pracujecie i tworzycie piękny ogród. Ale grzybobranie i bardzo mi się ta rabata z rozchodnikami podoba a wiesz ostatnio jak byłam w ogrodniczym to widziałam te rozchodniki ale jakoś niskie mi się wydawały a jak widze u Ciebie to piękne są Pozdrawiam


Witaj Danusiu no na Rogoźnik jeździmy na rowerach, bo bliziutko rozchodniki są różnej wysokości, ja ostatnio od Kasi przytachałam do domu rozchodnika wielkoluda będę do Ciebie zaglądać bo lubię ten Twój kolorowy raj
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 17:40, 19 wrz 2017


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8048
BasiaLT napisał(a)
O matko i córko.... ile grzybów! Chyba teraz cały tydzień bedziesz je przerabiać.


Basiu właśnie dzisiaj już mam z nimi finisz dużo suszenia było w piekarniku i w suszarce do grzybków, ale się udało
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 17:41, 19 wrz 2017


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8048
Zana napisał(a)


Kochana, a co to za miskant tak śliczny?. I jaki wielki


Anulka, żebym to ja wiedziała jak to odmiana, dostałam kiedyś sadzoneczkę no i po trzech latach taki jest z bliska kłosy wyglądają tak, może ktoś rozpozna


____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 19:00, 19 wrz 2017


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8048
Marcinki zaczynają kwitnąć


____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies