Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi 2017

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi 2017

Mala_Mi 23:32, 12 cze 2018


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Kasya napisał(a)
Nareszcie odpowiednia ilość fotek
Piekne ujęcia milo się ogląda wspomnienia wracają

Mi to dopiero wróciły... i pod dzieci basenik płyciutki jest Za to bardzo wygodny.. same sie pluskają
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 23:38, 12 cze 2018


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Basilikum napisał(a)
Aniu ale pieknie az mi sie miska cieszy do kazdej fotki
Fajnych gosci mialas

Nio Teraz kolej na Was.. korzeni się nie wyprzesz przecież ..
a to wspomnień czar.. Kondzio sprowokował.. 6 lat.. niby to samo, ale rozmiar inny Domów nie widać, ławeczka kamienna ta sama ale 3 metry odsunięta

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 23:41, 12 cze 2018


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Katkak napisał(a)
Ale pięknie, uwielbiam Twój ogród Aniu. Nie sposób się w nim nudzić. I masz jaszczurki - zazdraszczam . A woda w oczku taaaaki kryształ. Cuuudnie

Woda ..filtr.. i czysto..

A to hochelka.. ma z 1,5 metra średnicy.. nie widać tego 1,5 m to rozstaw ramion.. U ciebie bajka to wszytko zgrabne ..a u mnie kraina potfforów ..

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 23:49, 12 cze 2018


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Gosialuk napisał(a)
Pięknie, kolorowo. Tych braków, na które narzekasz czasem, nie widać wcale. Wydaje mi się, że wycinka niektórych drzew wyszła na dobre. Przybyło takiego półcienia z rozproszonym światłem słonecznym.
Też się cieszę, że więcej fotek mogłam obejrzeć.


Kilka ciemierników od dawna siedzi w doniczkach.. zapraszam..ale dzwoń..

Jest dysonans w braku drzew.. a tym co posadzone.. niestety łatanie ubytków w starszych ogrodach jest trudne..
Wyciepany bonzaj dla ubogich.. przesadzę ta, iryki megaminiaturowe

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 23:52, 12 cze 2018


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Kondzio napisał(a)


Patrz a podziwiaj czyli ogarnąć to to, to od poniedziałku do poniedziałku .....
ale donica rozbita była na pierwszym spotkaniu tkwi tu już 6 lat.. jestem wierna. Zafundowaliście mi podroż sentymentalną..

.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
sylwia_slomc... 00:03, 13 cze 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82089
Kobieto chciałabym mieć tak ogarnięte jak Ty masz nie ogarnięte
Super Chłopaki fotorelację zrobiliI wspomnienia, uwielbiam takie porównania w czasieOgród masz bajeczny
Mnie trzy dni w ogrodzie nie było, dziś burza przeszła wszystko rozkraczone, otrzepane, ale za to podlane. Chwasty mnie mijać zaczynają nie wiadomo w co ręce pchac najpierw, a miałam plan na cięcie zimozielonych formowanych....muszą poczekać bo plewnik wzywa .....znowu
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Mala_Mi 00:18, 13 cze 2018


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Gosiek33 napisał(a)
Ta jeżówka - marmolada i u mnie już kwitnie. Co to za Coco kolor mój ulubiony. Podobna do ostróżki

To kokorycz pogięta Sorki, ze dopiero odpowiadam, ale jestem jeszcze w niedoczasie kompletnym.

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
ana_art 06:36, 13 cze 2018


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Anka ale miałaś fajnych gości! I jskie piękne foty ogrodu zrobili... noooo rewelacja.
Swój swojego znajdzie
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Gosiek33 07:23, 13 cze 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Fantastycznie wygląda Twój ogród. A spojrzenie przez inny obiektyw jak zwykle bardzo cenne
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
08:51, 13 cze 2018
swój swojego znajdzie ...zawsze


6 lat dla ogrodu jak widać na fotach to duży przeskok ..zwłaszcza dla drzew czy krzewów ...ja swój zaczełam zakładać w 2013 sadzeniem tuj do półłydki ...byliny wtedy od tujek były wyższe łatwo widze ten przeskok

piszesz, że jak drzewa dorodne to zaklejenie dziur nie jest takie proste ...i to sa problemy dojrzałych ogrodów ....o których na forum kilka lat wstecz nikt nie pisał......bo jednak niby dzisiaj możesz kupić wieksze egzemplarze drzew czy krzewów...ale one dalej wygladają jak nie dożywione wymoczki po przyniesieniu do dojrzałego ogrodu i potrzebuja kilku lat zeby nabrac masy i przyzwyczaic oko ludzie do swojej obecności

teraz jak patrze na Kondziowe fotki ...to naprawde nie widać tego że ogród jest niedopieszczony ....wygląda bardzo dobrze )) ...barwao ty brawo ogród

wiele miejsc na zdjęciach przedtem-potem bedzie wygladać inaczej ...ale to naturalny proces wpisany w scenariusz zycia ludzkiego ...trzeba sie cieszyć tym co jest teraz ...a ogród ... kiedys już napisałaś ...to fanaberia)) ...zwłaszcza bylinowy czy rózany ......bo drzewa i krzewy nie pielegnowane dadza sobie radę bez problemu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies