Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Nowocześnie z różAnką :D

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowocześnie z różAnką :D

Monka 20:07, 19 kwi 2017


Dołączył: 11 kwi 2016
Posty: 1466
Ania masz ŚŚ ? jeśli tak to szybko rośnie ?
____________________
Monika ogród i co dalej
anna_t 20:10, 19 kwi 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
MirellaB napisał(a)
Rh ma pączki to zakwitnie, ale też kiepsko wygląda
Pisałam Ci już, że jeden z moich po ponad dwóch latach ratowania padł, a drugi po trzech latach nareszcie wygląda względnie dobrze.

właśnie to chyba nie sa pąki kwiatowe tylko lisciowe... w tamtym roku miałam to samo,z 4 krzaczków zakwitły moze 3 kwiatki

cisy podobno waleczne bardzo więc czekam cierpliwie..
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 20:12, 19 kwi 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Monka napisał(a)
Ania masz ŚŚ ? jeśli tak to szybko rośnie ?

Moniś mam, ale wiesz jak to jest tak jak patrzysz na M codziennie a nagle ci kuzynka w świeta się smieje że przytył pare kilo pewnie urosły ale ile..?
kiedyś Reni pytałam ilu letnie sa te jej i jakie duże to sobie jakos wyliczyłam ze nawet pół metra na rok wychodziło
jutro jade zarezerwowac te Twoje
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 20:13, 19 kwi 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
_Martini_ napisał(a)
Ania, jeśli rh ma jasne liście, a unerwienie pozostało zielone, to może być niedobór żelaza. Nie widzę dokładnie na zdjęciu.

muszę Bogdziowy oprysk zrobić
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 20:14, 19 kwi 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
MonikA napisał(a)
Fakt, moje czosnki też w nie najlepszej kondycji. Aniu czy twoje czosnki tak co roku wyglądają? Ja mam pierwszy sezon więc nie wiem czy to normalne.

u mnie tez pierwszy rok
ale z tego co czytałam to normalne, dziewczyny wycinają te liście
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
MirellaB 20:19, 19 kwi 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
anna_t napisał(a)

właśnie to chyba nie sa pąki kwiatowe tylko lisciowe... w tamtym roku miałam to samo,z 4 krzaczków zakwitły moze 3 kwiatki

cisy podobno waleczne bardzo więc czekam cierpliwie..

To są pąki kwiatowe - zakwitną

Mówisz, że cisy są waleczne to nie wiedziałam, ale jak długo będą się odbudowywać?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
anna_t 20:25, 19 kwi 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Toszka pisala że do czerwca, lipca czekać.. długo co? to będzie dla mnie egzamin z miłości i cierpliwości
z rodkami nie uwierze póki nie zobaczę
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Monka 20:25, 19 kwi 2017


Dołączył: 11 kwi 2016
Posty: 1466
anna_t napisał(a)

Moniś mam, ale wiesz jak to jest tak jak patrzysz na M codziennie a nagle ci kuzynka w świeta się smieje że przytył pare kilo pewnie urosły ale ile..?
kiedyś Reni pytałam ilu letnie sa te jej i jakie duże to sobie jakos wyliczyłam ze nawet pół metra na rok wychodziło
jutro jade zarezerwowac te Twoje


Ania jak możesz to zrób zdjęcie i wklej u mnie ja dziś byłam u Sobienia i też ma ŚŚ to bym porównała, które ładniejsze, oczywiście jak nie będzie to problemem, on ma ŚŚ okrągłolistne i już wyczytałam, że wolno rosną dlatego pytam
____________________
Monika ogród i co dalej
anna_t 20:27, 19 kwi 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
no problem
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
inka74 21:28, 19 kwi 2017


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
anna_t napisał(a)


Ania - czosnki raczej przetrwają, im te liście standardowo brzydną ale z rodkiem to bym do Bożenki po poradę się udała. To że mu zimno to jedno ale wydaje mi się, że on coś jeszcze może mieć. Pokazałabyś listek z bliska? Czy ty go podlewałaś wcześniej i nawoziłaś? Może ja już przewrażliwiona po swoich 2 pacjentach rodkowych jestem...
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies