Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Nowocześnie z różAnką :D

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowocześnie z różAnką :D

anna_t 21:45, 23 kwi 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Toszka napisał(a)
Aniu, wykop rodka i obejrzyj korzenie. Coś z korzeniami nie tak. Tam nie ma osmozy, bo korzenie prawdopodobnie się duszą.

Iwonka wykope ale jak te korzenie powinny wygladać? i osmoza jak?
mieszałam ziemie rodzimą z liśćmi dębowymi, kompostem i ziemią do iglaków + siarka.
lałam dużo wody w nie dzisiaj po tym wymieszaniu ze ściółką i potem jeszcze z godzine padało
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Ewik 21:46, 23 kwi 2017


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
anna_t napisał(a)
nic nie będę w prywatnych wiadomościach pisać, niech każdy przeczyta że facet z Zapolic leci w kulki z klientami. wiadomo zadowoleni z jego cisów są ale chodzi o to aby tych nie zadowolonych poprostu szanować...


Pan sie wkurzył za negatywa na allegro, oczywiscie napisał, ze tylko u mnie coś jest nie tak, ze to moja wina, a tak wogóle to co ja chce , to są kopane , tanie rosliny i jesli chce miec efekt to mam sobie w pojemniku kupić ...

czyli jasno dał do zrozumienia, kupiłaś tanio to Twój wybór, jak padnie , to padnie , odczep sie ode mnie .

naprawde super podejście ..
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
anna_t 21:52, 23 kwi 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
szok
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Margerytka40 21:58, 23 kwi 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Facet robi kasę i ma wszystko w tyle delikatnie mówiąc.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Ewik 22:01, 23 kwi 2017


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
anna_t napisał(a)
szok


no,szok . ale powiem tobie, ze tym razem sie nawet nie wkurzyłam, tylko napisałam, ze tak sie składa, ze tych niezadowolonych jest wiecej i głosno sie mówi o dogorywujących cisach z jesieni , no a zasuszyć tej wiosny rośliny to raczej cieżko bo u nas ciągle pada . oczywiscie zyczyłam miłego wieczoru .
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Kasia_CS 22:09, 23 kwi 2017


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
anna_t napisał(a)

Iwonka wykope ale jak te korzenie powinny wygladać? i osmoza jak?
mieszałam ziemie rodzimą z liśćmi dębowymi, kompostem i ziemią do iglaków + siarka.
lałam dużo wody w nie dzisiaj po tym wymieszaniu ze ściółką i potem jeszcze z godzine padało


ja jak mojego przesadzałam z bardzo naslonecznionego miejsca, to mial mocno zbite korzenie i porozcinałam bryłę dopiero - jak go wsadzalismy z doniczki jeszcze nie mialam pojęcia, co się robi przy rodkach. Powinno się z bryly korzeniowej ponoć zrobić wręcz placek i rozłożyć
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 22:11, 23 kwi 2017


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
A z tymi cisami, to leci gość w kulki. Pewnie za duzo ma i tak klientów, żeby poczuć jakąś stratę.. taka już nieuczciwość - tacy ludzie sobie nic zwykle nie robią ze złożonej reklamacji Ale warto nie popuszczać choćby dla zasady.
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
bdan 22:18, 23 kwi 2017


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Aniu współczuję Ci bardzo z tymi cisami. Niestety takie bywa czasami podejście sprzedawców, ja miałam takie przykre doświadczenia z trawki.pl. dlatego dobrze że piszesz, jak są osoby zadowolone to super, ale kupujący niech ma obraz jak u innych to wyglądało i sam podejmie decyzję
anna_t 22:28, 23 kwi 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
a co miałaś z trawki.pl? bo to jest ten słynny na forum chyba pan trawkowy

Rodki rozcinałam na 4 ile się dało na płasko rozkładałam...

____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Margerytka40 22:32, 23 kwi 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
bdan napisał(a)
Aniu współczuję Ci bardzo z tymi cisami. Niestety takie bywa czasami podejście sprzedawców, ja miałam takie przykre doświadczenia z trawki.pl. dlatego dobrze że piszesz, jak są osoby zadowolone to super, ale kupujący niech ma obraz jak u innych to wyglądało i sam podejmie decyzję

Właśnie miałam tam trawy zamawiać. Co było nie tak?
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies