Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Chaos kontrolowany

Pokaż wątki Pokaż posty

Chaos kontrolowany

malkul 19:15, 12 maj 2017


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
i u mnie krucho z pomocą komuś, jakoś nie czuję się w tym mocna.
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
AnkaK 22:35, 12 maj 2017


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704
Gosiu w zasadzie prosiłam o pomoc, ale następnego dnia już było po sprawie i to co wymyśliłam to posadziłam Tylko wszystko takie mikre, że nie mam ochoty focić. Choć na żywo jako tako wyszło.
____________________
Anka Chaos kontrolowany
Margerytka40 19:34, 13 maj 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Jak tam Aniu, podziałałaś w ogrodzie? Dziś pogoda wymarzona. Ja dziś leń ogrodowy. Jakoś wizja że od poniedziałku mam wolne podziałała na mnie dziś tak że tylko chałupę ogarnęłam a ogrodowo zero.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
ania1110d 20:04, 13 maj 2017


Dołączył: 04 maj 2017
Posty: 1014
Aniu witam i ja w Twoim ogrodzie. Chaosik masz przepiękny i widzę że lubisz trawki
____________________
Ania Ogród w Cichym Dworku*Wizytówka
Magleska 22:12, 13 maj 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
Witam i ja będę zaglądać
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
AnkaK 23:42, 13 maj 2017


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704
Cześć dziewczyny! Miło, że zaglądacie. Troszkę podziałałam, ale jak wspominałam nie lubię gorącą, a dziś grzało mocno. Zimno było cały czas, a dziś tak nagła zmiana pogody i miałam wrażenie, że tropiki są ☺
Trawki uwielbiam rzeczywiście, choć chyba na miskanty się obraziłam - strasznie mikre w tym roku.
Kopałam dziś naszą kałużę wodną, fot oczywiście niet bo zmrok mnie zastał. Nie wiem czy jutro kubek herbaty podniosę.
____________________
Anka Chaos kontrolowany
AnkaK 23:46, 13 maj 2017


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704
I waham się od tygodnia czy sypać korę na skończone rabaty, czy kompost z worków czy dokupić trawek i czekać aż busz zapełni pustki... Drażni mnie widok gołej ziemi, piach u mnie.Wiem, że każda ilość kory wyparuje znów po zimie, a pewnie już jesienią przy sadzeniu cebul, ale jednak lubię taką drobniutką korę. I dumam dalej ☺
____________________
Anka Chaos kontrolowany
Margerytka40 06:20, 14 maj 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Też lubię drobną korę na rabatach ale nie wiem czy będę na wszystkich ją sypać. Szybko znika jak zauważyłaś a przy mooim areale dokupywanie jej co roku to spory wydatek. Na pewno tam gdzie trawy muszę dać jej sporo bo u mnie glina więc kora się przyda w celu rozluźnienia.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
anna_t 13:47, 15 maj 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
AnkaK napisał(a)
I waham się od tygodnia czy sypać korę na skończone rabaty, czy kompost z worków czy dokupić trawek i czekać aż busz zapełni pustki... Drażni mnie widok gołej ziemi, piach u mnie.Wiem, że każda ilość kory wyparuje znów po zimie, a pewnie już jesienią przy sadzeniu cebul, ale jednak lubię taką drobniutką korę. I dumam dalej ☺

cześć ładne fotki robisz

u mnie też brzydka ziemia a kora sypana rok temu znika w oczach.. teraz sypię skoszoną trawą. szału nie ma ale po jakims czasie ciemnieje i juz nie jest tak najgorzej.

zaznaczam do zagladania
masz róże?
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
AnkaK 15:00, 15 maj 2017


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704
Hej, póki co krzaki różopodobne czyli Fairy
Ale mam dwie na oku, może w tym roku jesienią się ostatecznie na nie namyślę.
____________________
Anka Chaos kontrolowany
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies