Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Chaos kontrolowany

Pokaż wątki Pokaż posty

Chaos kontrolowany

anna_t 15:02, 15 maj 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
the fairy tez mam różopodobne czemu?
o jakich myślisz?tez okrywowych? nie polecam swany napewnno, kupiłam bo szefowa polecała a to porazka totalna jest...
nie chce ci się może nowych fotek pokazać?
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
AngelikaX 15:18, 15 maj 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
AnkaK napisał(a)
Gosiu w zasadzie prosiłam o pomoc, ale następnego dnia już było po sprawie i to co wymyśliłam to posadziłam Tylko wszystko takie mikre, że nie mam ochoty focić. Choć na żywo jako tako wyszło.



Szybko działasz... plan... bach... realizacja

Spokojnie... urośnie... wiadomo, chciałoby się aby wszystko było bujne już
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
lutroja 15:19, 15 maj 2017


Dołączył: 01 gru 2016
Posty: 872
witam się i podziwiam, że chaos może być taki ładny
____________________
Lusi Lubię go:)
AnkaK 22:59, 15 maj 2017


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704
Zgodnie z poglądami różomaniaczek Fairy to nie róże ☺ Kupiłam je bo mi się róż nagle zachciało, ale angielek się boję jeszcze. Fairy wybacza wszystko ☺
____________________
Anka Chaos kontrolowany
AnkaK 23:04, 15 maj 2017


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704
Fotki obiecuję już ponad tydzień, albo i dwa ☺ Nie ogarniam tej wiosny jeszcze. Coś wstawię może w środę co by pokazać jak prawdziwy bajzel wygląda. Dziś po ciemku wsadzalam limki i miskanty, które chyba z tydzień stały luzem czekając na zlitowanie. Taka ze mnie ogrodniczka ☺
____________________
Anka Chaos kontrolowany
Margerytka40 06:50, 16 maj 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
AnkaK napisał(a)
Fotki obiecuję już ponad tydzień, albo i dwa ☺ Nie ogarniam tej wiosny jeszcze. Coś wstawię może w środę co by pokazać jak prawdziwy bajzel wygląda. Dziś po ciemku wsadzalam limki i miskanty, które chyba z tydzień stały luzem czekając na zlitowanie. Taka ze mnie ogrodniczka ☺


Jak chcesz zobaczyć prawdziwy bajzel to zapraszam. Na pewno mnie nie przebijesz. U mnie takich roślin luzem stoi jeszcze sporo,że nie wspomnę o wywalonej pergoli,która leży na środku trawnika i kamiorach zaraz obok niej.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
AnkaK 22:51, 24 maj 2017


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704
Z cyklu było i jest - rabata przy podjeździe.
Było - ogólny bajzel, szmaragd dorabiający od 3 lat za stożek (?), kamienie osłaniające dziury po starych szambach, przechowalnik dla żurawek i tona kamieni i chwastów. Dobrze, że w weekend wpadła kochana siostra i pomogła, bo stałabym nadal i chyba płakała z niemocy i braku czasu.

Jest - przynajmniej czysto
Stożki nadal gołe, bluszcz ostatecznie zrobił kaput, czekam na natchnienie co posadzić - jeszcze raz bluszcz, a może jakieś powojniki. Jest głównie morze kory, której i tak zabrakło, ale sesleria wypełni kiedyś luźne miejsca. Rabata, która miała być bordowa (i taka nawet przez tydzień była) stała się kulkowiskiem. Pozbierałam wszystkie bukszpany porozrzucane po ogrodzie i się troszkę uskładało. Muszę dokupić dużo seslerii i jeżówki. Miskanty muszą zasłonić dziurę w tujkach - ich niestety nie dosadzę bo jest tam korzeń po 30 letniej wierzbie podlany preparatem na rozkład. Odmawiam jego wykopywania. Wolny placek nadal czeka na domek dla kosza na śmieci...
Wszystko ma przykazane rosnąć
____________________
Anka Chaos kontrolowany
AnkaK 22:56, 24 maj 2017


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704
Wyczyszczona brzozowa - połowa starych tujek już odrosła dołem, połowa nadal goła. Czekać, dosadzać?
Wywaliłam róże, mikre variegatusy. Połowa lawendy przyzwoicie ruszyła, połowa nadal nic - te same warunki, skąd te różnice? Zgrzytam zębami na stipy - jakieś zaćmienie umysłu miałam ciachając je tak wysoko, paskudnie widać suche doły. Można ją jeszcze teraz nisko obciąć? Nie zastanawiałam się gdy ją cięłam, bo miała zrobić kaput po zimie
____________________
Anka Chaos kontrolowany
AnkaK 23:02, 24 maj 2017


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704
Ruszyły dzielone trawiszcza. Czekam zwłaszcza na nowe seslerie, powoli się zbierają, zwłaszcza te, których królik nie upierdutał
Magnolia po przeprowadzce ledwo zipie, o dziwo czosnki kwitną 3 rok, na dodatek przesadzałam je w tym roku.
"Trawnik" czeka na zlitowanie.
____________________
Anka Chaos kontrolowany
AnkaK 23:05, 24 maj 2017


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704

W międzyczasie powstały kolejne 3 skrzynie na warzywska, póki co w stanie surowym zamkniętym
____________________
Anka Chaos kontrolowany
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies