Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Chaos kontrolowany

Pokaż wątki Pokaż posty

Chaos kontrolowany

AnkaK 23:14, 24 maj 2017


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704
Ruszyły dosadzone 4 nigry - uwierzcie, że tam są. Cena była jednak adekwatna do wielkości więc nie mogę narzekać. Mają wypełnić miejsce między świerkami i nad tujkami. Dosadzone tuje kiedyś urosną... Przykazane mają się zagęszczać, co by tir sąsiada nie musiał dorabiać za tło
Muszę jeszcze wyrównać pień podkrzesanego świerka i coś na niego puścić - bluszcz albo hortensję.

I "konstrukcja" ścianki wodnej, która od wczoraj intensywnie napełnia się już wodą (nareszcie pada!). Mam nadzieję posłuchać już w tym roku plumkania wody, ale czy się uda?


Macham
____________________
Anka Chaos kontrolowany
Margerytka40 06:25, 25 maj 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Aniu jak Ty masz pięknie!!! Nie rozumiem skąd ten biadolący ton. Ogród prawie skończony,wszystko obsadzone gustownie. Trzeba tylko chwilę zaczekać . Jak wybuchnie Ci to wszystko ślicznie będzie. I ścianka będzie! Szał normalnie. Przyjedź do mnie to dopiero zobaczysz obraz nędzy i rozpaczy.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
jolanka 07:01, 25 maj 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Ale juz u Ciebie ogród gada z niebem Na co Ty narzekasz to ja naprawdę nie wiem
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
AnkaK 10:07, 25 maj 2017


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704
Ehh biadolenie chyba spowodowane ogólnym zmęczeniem, brakiem czasu i życiem codziennym, a cały żal na ogród wylałam
Obiecuję poprawę
Dzięki dziewczyny. Ja mam niestety ten problem, że szklanka jednak do połowy pusta :/ Mam w głowie wizję, ale na nią potrzeba czasu no i trochę kasy, ale lubię gdy wszystko jest na już
____________________
Anka Chaos kontrolowany
makadamia 10:24, 25 maj 2017


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Aniu - łączę się w bólu - u mnie dokładnie ten sam kryzys.

Wymyśliłam, zrobiłam (no, mniej więcej), patrzę i widzę głównie korę.
Widok zupełnie nie przypomina tego, co mam w głowie i ten dysonans jest dobijający
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Margerytka40 10:25, 25 maj 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Wszyscy byśmy chcieli na juz. Najważniejsza cecha ogrodnika-cierpliwość,he he łatwo powiedzieć.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
AnkaK 11:23, 25 maj 2017


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704
No właśnie - łatwo powiedzieć
____________________
Anka Chaos kontrolowany
anna_t 22:22, 25 maj 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Anka fajnie masz! ja nigry widzę
i zaciekawiła mnie ta rabata z wielopniowym i kostkami z buksa,pokaz więcej...

____________________
Ania Nowocześnie z różanką
AnkaK 22:36, 25 maj 2017


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704
Więcej w sumie nie ma bo to taka wysepka przy przyszłej pergoli. Kostki powstały z rozbiórki żywopłotu, który musiałam zlikwidować, wielopniowe to magnolia, dołem fairy, bordowe żurawki i carex bronze form. Chcę jeszcze pod magnolie wcisnąć ze dwie kostki. Cieszę się, że się podoba bo to taka zbieranina roślin z którymi nie miałam co zrobić. Cyknę Ci jutro fotki.
____________________
Anka Chaos kontrolowany
AnnaCh 22:40, 25 maj 2017


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Ania, jak Ty masz pięknie
Ja tam żadnego chaosu nie widzę, znowu dałam się nabrać, że ktoś ma tak jak ja, a tu jak zawsze piękny ogród i kokieteria
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies