Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Agam

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Agam

Gabrysia_ 21:29, 21 lip 2014


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Aga,piękne zdjęcia ,mój eM też wczoraj pstrykał fotki
Jeżówki chyba mnie prześladują,gdzie nie wejdę tam są,ale nie ma się co dziwić cudne są, ja też sobie kupiłam i jeszcze powiększę kolekcję,w szkółkach można oczopląsu dostać
____________________
agam 21:33, 21 lip 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Gabrysia_ napisał(a)
Aga,piękne zdjęcia ,mój eM też wczoraj pstrykał fotki
Jeżówki chyba mnie prześladują,gdzie nie wejdę tam są,ale nie ma się co dziwić cudne są, ja też sobie kupiłam i jeszcze powiększę kolekcję,w szkółkach można oczopląsu dostać

Z jezowkami masz rację, tez odwiedzilam sklep internetowy i bliska bylam zakupu, ale sie wytrzymałam. Zobaczymy na jak długo.
Lubię jak eM zdjęcia robi, ma cierpliwość i fajnie mu wychodzi.
Idę popatrzeć co u Ciebie.
____________________
Aga i Ogródek Agam
agam 21:36, 21 lip 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Pawlus napisał(a)
Jak mi się nie spodoba to wyciepię. I nie będzie kępek werben a pojedyncze...Tak mi pasowały w tych miskantach za hortensjami.

Muszę się przyznać że wczoraj wyciepalam parę sztuk. Takie chabrezie wyrosły i mnie zdenerwowaly. Parę latvtemu też mialam werbene z nasionek od producenta na L. Muszę poszukać na zdjęciach jak to wyglądało wtedy, nie pamiętam .
____________________
Aga i Ogródek Agam
makkasia 10:59, 23 lip 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
agam napisał(a)
Werbena brazylijska dla Pawlusa.



Witam,
wczoraj wyrwałam całą brazylijską
Na drugi rok będzie ta nieoszukana mam nadzieję a tej nie będę hodować bo tylko by mi przypominała ile jej poświeciłam czasu i zachodu aby ją przezimować
Pozdrawiam wszystkich oszukanych
Aga piękne zdjęcia pięknego ogrodu
macham
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
elzbieta_g 11:13, 23 lip 2014


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
piękne zdjęcia ale nie ma się co dziwić skoro piękny ogrod może i ja zaryzykuję i dam eM aparat choć to ryzykowne posunięcie
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
agam 11:13, 23 lip 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
makkasia mnie też nerwa trzepie, jeszcze dziewczynom sadzonki niby patagońskiej wysyłałam, ale wstyd .
Za zdjęcia i "piękny ogród" dziękuję .

Odmachuję
____________________
Aga i Ogródek Agam
agam 11:16, 23 lip 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
elzbieta_g napisał(a)
piękne zdjęcia ale nie ma się co dziwić skoro piękny ogrod może i ja zaryzykuję i dam eM aparat choć to ryzykowne posunięcie


Zaryzykuj , oni mają całkiem inne spojrzenie na te ogrodowiskowe sprawy, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Mój chyba ostatnio oślepł, bo nie zauważył że irgę wyrywam z tyłu domu, codziennie po troszeczku . Chyba że udaje, sama nie wiem, ale pytać nie będę .
____________________
Aga i Ogródek Agam
Alisonek 23:03, 23 lip 2014


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
Aguś nie denerwuj się tymi werbenami, te brazylijskie też są ładne.
a czemu je wyrwałaś??? są ekspansywne??
wstawiłam zdjęcia Twoich prezentów, bo nie mogłam się nie pochealić takimi cudownościami, jeszcze raz wielkie dzięki!!! buziaaaa
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
agam 08:52, 24 lip 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Alisonek napisał(a)
Aguś nie denerwuj się tymi werbenami, te brazylijskie też są ładne.
a czemu je wyrwałaś??? są ekspansywne??
wstawiłam zdjęcia Twoich prezentów, bo nie mogłam się nie pochealić takimi cudownościami, jeszcze raz wielkie dzięki!!! buziaaaa


Aluś nie ma co dziękować tylko zakasać rękawki i sadzić .
Werbenę posadziłam po kilka sztuk w jednym dołku i takie krzacory wyrosły że hej, kupa liści i małe fioletowe coś na górze. Te liście mnie wkurzają, bo przez nie ta werbena jest mało delikatna, a taka w zamyśle miała być .
Całus .
____________________
Aga i Ogródek Agam
agam 08:53, 24 lip 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Leje i leje i leje i tak od wczoraj. Mogłoby przestać już, hortki leżą, za duże obciążenie niestety albo stety .
____________________
Aga i Ogródek Agam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies