Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Agam

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Agam

agam 10:46, 17 lip 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Te żurawki to fajne som, gdyby tak wszystko można było dzielić .
____________________
Aga i Ogródek Agam
lenka 13:37, 17 lip 2014


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 459
No... ja z jednej marmoladki zrobiłam ok 12 sadzonek. Nie rozumiem dlaczego w sprzedaży są takie drogie....
____________________
, Ogrodowiskowe inspiracje
agam 13:38, 17 lip 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
lenka napisał(a)
No... ja z jednej marmoladki zrobiłam ok 12 sadzonek. Nie rozumiem dlaczego w sprzedaży są takie drogie....

No ja też nie .
____________________
Aga i Ogródek Agam
Toszka 13:57, 17 lip 2014


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Hogata napisał(a)


Ja dzielę i do ziemi , tylko sadzę te szczepki w jakimś zacienionym miejscu. Wiem że w doniczkach szybciej się ukorzeniają, ale nie chce mi się latać z doniczkami i je podlewać. Na drugi rok już wypas sadzonki są...


Po wsadzeniu na rabatę polecam jednorazowo podlać "Korzonkiem" w płynie... cuda działa zwłaszcza z żurawkami...lecz nie tylko z nimi
Korzonek w płynie

____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Hogata 14:23, 17 lip 2014


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Toszka napisał(a)


Po wsadzeniu na rabatę polecam jednorazowo podlać "Korzonkiem" w płynie... cuda działa zwłaszcza z żurawkami...lecz nie tylko z nimi
Korzonek w płynie



O... o tym nie słyszałam. Popytam w ogrodniczym
Ja jak mam pod ręką ukorzeniacz (jak chce mi się iść po niego)to maczam i do ziemi, a jak nie mam to tylko do ziemi i ma rosnąć
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
agam 17:00, 17 lip 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Toszka napisał(a)


Po wsadzeniu na rabatę polecam jednorazowo podlać "Korzonkiem" w płynie... cuda działa zwłaszcza z żurawkami...lecz nie tylko z nimi
Korzonek w płynie


Jutro zakupię, jak tylko w moich ogrodniczych będzie . Dzięki .
____________________
Aga i Ogródek Agam
agam 17:02, 17 lip 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Hogata napisał(a)


O... o tym nie słyszałam. Popytam w ogrodniczym
Ja jak mam pod ręką ukorzeniacz (jak chce mi się iść po niego)to maczam i do ziemi, a jak nie mam to tylko do ziemi i ma rosnąć

Ukorzeniacz kupiłam w zeszłym roku, ale gdzieś walnęłam i nie mogę znaleźć. Zazwyczaj wsadzam wszystko od razu do ziemi, ale chciałabym szybko ... .
____________________
Aga i Ogródek Agam
Toszka 22:31, 17 lip 2014


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Ten w proszku tez mam... w czeluściach szuflady...może użyty ze dwa razy...nie lubię go...
Natomiast ten w płynie wielbię za łatwość użycia - można sadzonki zamoczyć przed wsadzeniem do ziemi, ale , i tę wersję uwielbiam, można wsadzić do ziemi większą ilość i postawić kropkę nad "i", czyli sadzoneczki podlać "korzonkiem". Używam go też przy przesadzaniu roślin i ostatnio po pikowaniu cisów Podlewa się jeden raz, na start
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
nicol21 23:53, 17 lip 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10342
agam napisał(a)

Odmachuję
Muszę Wam napisać że zaspałam dzisiaj, popijam kawkę z kubka podróżnego i ledwo na gały patrzę . Dawno tak dobrze nie spałam .
Tojeść na prawdę jest super, bardzo szybko ponownie zakwita i z dnia na dzień kwiatuchy są bardziej sterczące .


Fajnie tak pospać!! Oj fajnie
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
agam 09:06, 18 lip 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
nicol21 napisał(a)


Fajnie tak pospać!! Oj fajnie

Taaak w pół godziny wzięłam prysznic, ułożyłam fryz, zrobiłam marny make up (zresztą zawsze mam marny bo sie na tym nie znam ) i pognałam do pracy. Dobrze że eM też zaspał to kawkę mi zrobił .
____________________
Aga i Ogródek Agam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies