Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Agam

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Agam

Jagodaa 09:16, 18 lip 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Toszka napisał(a)
Ten w proszku tez mam... w czeluściach szuflady...może użyty ze dwa razy...nie lubię go...
Natomiast ten w płynie wielbię za łatwość użycia - można sadzonki zamoczyć przed wsadzeniem do ziemi, ale , i tę wersję uwielbiam, można wsadzić do ziemi większą ilość i postawić kropkę nad "i", czyli sadzoneczki podlać "korzonkiem". Używam go też przy przesadzaniu roślin i ostatnio po pikowaniu cisów Podlewa się jeden raz, na start


Własnie miałam pytać o przesadzanie i sadzenie kopanych roślin (w sumie to to samo ), bo wydało mi się, że to może być dobry patent.
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 09:17, 18 lip 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
agam napisał(a)

Taaak w pół godziny wzięłam prysznic, ułożyłam fryz, zrobiłam marny make up (zresztą zawsze mam marny bo sie na tym nie znam ) i pognałam do pracy. Dobrze że eM też zaspał to kawkę mi zrobił .


Ja się zawsze zastanawiam, dlaczego tak jest, że gdy zaśpię jestem wcześniej w pracy niż wtedy, gdy wstanę o czasie .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
agam 09:23, 18 lip 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Nie wiem ja u Was ale u mnie wczoraj burze jakby koniec świata miał nadejść. Czarno, grzmoty a potem ulewa. Masakra.
Ledwo trawnik zdążyłam skosić . Anabelki leżą, vanilki też, gracki świeżo posadzone wydarło z korzeniami , pozytyw wszystko pięknie podlane . MPGK nie zarobi na mnie w tym roku .
____________________
Aga i Ogródek Agam
agam 09:27, 18 lip 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Jagodaa napisał(a)


Ja się zawsze zastanawiam, dlaczego tak jest, że gdy zaśpię jestem wcześniej w pracy niż wtedy, gdy wstanę o czasie .


Też tak mam , wydaje mi się że czasu mnóstwo więc na obchód po gospodarstwie ruszam , do kompostownika zajrzę itd. a potem wszystko na hura .
____________________
Aga i Ogródek Agam
Alisonek 23:09, 18 lip 2014


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
Aguś wielkie te Twoje żurawki i ambrowiec, tez ma więcej niż 50 cm, bo żurawki maja 30 centów jak nic właśnie zapoznaje się z ofertą tj szkółki co polecasz
ja teraz musze w końcu trawy zakupić, bo tego mi brakuje najbardziej.
buziakiii
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
Pawlus 23:16, 20 lip 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
Wpadłem zobaczyć ambrowca i werbenę. Pokazała już kwiaty? Mam w takim razie miks patagońskiej i brazylijskiej...Zobaczę jak to kwitnie.

Zaznaczam wątek bo przepiękny ogród.
____________________
Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem
agam 12:41, 21 lip 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Pawlus napisał(a)
Wpadłem zobaczyć ambrowca i werbenę. Pokazała już kwiaty? Mam w takim razie miks patagońskiej i brazylijskiej...Zobaczę jak to kwitnie.

Zaznaczam wątek bo przepiękny ogród.


Dzięki wielkie .
Moja werbena dopiero zaczyna pokazywać kwiatuchy, cyknę zdjęcie.
____________________
Aga i Ogródek Agam
agam 12:42, 21 lip 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Alisonek buziaki .
____________________
Aga i Ogródek Agam
agam 12:57, 21 lip 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
eM porobił wczoraj trochę zdjęć.




____________________
Aga i Ogródek Agam
agam 13:09, 21 lip 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252




____________________
Aga i Ogródek Agam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies