Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Agam

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Agam

ana_art 07:52, 17 lip 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Ambrowiec kupiony internetowo??????
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
agam 08:22, 17 lip 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
agata19762 napisał(a)
Aga zakupy świetne

wyprawki szkolne co roku czyszczą solidnie portfele ...
ile byłoby za to roślinek


Nawet nie chcę przeliczać .
Najgorsze że muszę kupić dwa identyczne komplety, tak to miałoby jedno po drugim .
Pamiętam o Tobie, tylko czasu brak
____________________
Aga i Ogródek Agam
agam 08:26, 17 lip 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
nicol21 napisał(a)
Hej, super widoki! Świetne nasadzenia i jeszcze tojeść do listopada Ci będzie kwitła
Macham porannie!

Odmachuję
Muszę Wam napisać że zaspałam dzisiaj, popijam kawkę z kubka podróżnego i ledwo na gały patrzę . Dawno tak dobrze nie spałam .
Tojeść na prawdę jest super, bardzo szybko ponownie zakwita i z dnia na dzień kwiatuchy są bardziej sterczące .
____________________
Aga i Ogródek Agam
agam 08:32, 17 lip 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Hogata napisał(a)
Żurawki bardzo ładne sadzonki zrobisz z nich dużo więcej sztuk Ja w tamtym roku kupiłam jedną sadzonkę i ją podzieliłam od razu na 3, a teraz mam już ponad 20
U mnie caramel rośnie na słońcu i daje radę, bardzo je lubię.

A ambrowiec urośnie... no i bardzo ładny jest... nie raz lepiej kupić mniejszy i samemu go kształtować jak się podoba... najważniejsze że się nie połamał

Nie połamał się bo był bardzo dobrze zapakowany i oznakowany . Brawo dla sprzedawcy. Jak na razie mam do nich szczęście .

Caramel podoba mi się i to bardzo, jest taka sama jak southern tylko ta druga ma ogromne liście, większe od mojej łapy .
Sadziłaś sadzonki od razu na rabaty czy do doniczek? Nie wiem co robić. Na rabatach długo im schodzi z przyjęciem, a rabata nie przemyślana do końca. Wczoraj chciałam je kroić ale ciemno już było i odstawiłam robotę na dzisiaj, jeszcze głupot jakiś bym narobiła, jak to ja .
____________________
Aga i Ogródek Agam
agam 08:40, 17 lip 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
ana_art napisał(a)
Ambrowiec kupiony internetowo??????

Anetko, kupiłam tutaj. Drzewko jest niewyskokie, idealnie zapakowane, listeczki w całości, troszkę pieniek do naprostowania, ale to pestka. Stwierdziłam że kupię małe i poczekam aż urośnie. Na razie pójdzie na rabatę, a w przyszłości jak dzieci przestaną grać w piłkę, badmingtona itd. i będą troszki mądrzejsze pójdzie w trawnik.
____________________
Aga i Ogródek Agam
elzbieta_g 08:40, 17 lip 2014


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
agam napisał(a)
Ostatnie zakupy internetowe:
4 żurawki "Caramel", 1 "Southern Comfort" i ambrowiec.



g]

ekstra zakupy a żurawki gigantusy wytrzymują patelnię?
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
agam 08:42, 17 lip 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
elzbieta_g napisał(a)

ekstra zakupy a żurawki gigantusy wytrzymują patelnię?


Agata "Zielona odskocznia" pisze że tak .
____________________
Aga i Ogródek Agam
Hogata 10:13, 17 lip 2014


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
agam napisał(a)

Nie połamał się bo był bardzo dobrze zapakowany i oznakowany . Brawo dla sprzedawcy. Jak na razie mam do nich szczęście .

Caramel podoba mi się i to bardzo, jest taka sama jak southern tylko ta druga ma ogromne liście, większe od mojej łapy .
Sadziłaś sadzonki od razu na rabaty czy do doniczek? Nie wiem co robić. Na rabatach długo im schodzi z przyjęciem, a rabata nie przemyślana do końca. Wczoraj chciałam je kroić ale ciemno już było i odstawiłam robotę na dzisiaj, jeszcze głupot jakiś bym narobiła, jak to ja .


Ja dzielę i do ziemi , tylko sadzę te szczepki w jakimś zacienionym miejscu. Wiem że w doniczkach szybciej się ukorzeniają, ale nie chce mi się latać z doniczkami i je podlewać. Na drugi rok już wypas sadzonki są...
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Hogata 10:15, 17 lip 2014


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
elzbieta_g napisał(a)

ekstra zakupy a żurawki gigantusy wytrzymują patelnię?


Caramel mają słońce od rana do wieczora. Jak jest bardzo sucho to je od czasu do czasu podlewam.
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
lenka 10:33, 17 lip 2014


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 459
Ja swoje sadzonki żurawek też od razu na rabaty sadziłam i nie szukałam jakoś zbytnio zacienionego miejsca, sadziłam tam gdzie mi pasiło tylko podlewałam regularnie. Wszystkie ładnie się przyjmowały. Teraz tylko trochę dłużej schodzi tym pod robinią nie wiem jaka odmiana bo kupowałam jako nn, ale też widzę że nowe listki będą.
____________________
, Ogrodowiskowe inspiracje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies