Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Agam

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Agam

agam 08:17, 03 cze 2015


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Filemon24 napisał(a)
Witam, znalazłam twój wątek szukając inspiracji do tworzenia rabaty hortensjowej Mam swój wątek na innym forum ale tak mi się spodobało na ogrodowisku że musiałam się zarejestrować. ( Miałam wcześniej konto ale nie pamiętałam hasła ani adresu meilowego)
Obejrzałam cały wątek i muszę napisać że poczyniłaś ogromne zmiany w ogrodzie z nudnego trochę miejsko wyglądającego ogrodu zrobiłaś piękny i bardzo przmyślany ogród.
pozdrawiam


Ogrodowisko jest świetne, to skarbnica wiedzy, ludzie wspaniali .
Medal za przeczytanie mojego wątku , zmiany są i pewnie dalsze będą bo nie wszystko mi się podoba, zwłaszcza część z tyłu domu. Mało ją pokazuję bo coś mi nie leży i dumam coby tam jeszcze zmienić .
Całuski .
____________________
Aga i Ogródek Agam
Agawita 10:31, 03 cze 2015


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 412
Moje tyły też do przerobienia Ale tyły mają to do siebie, że często na nie się nie patrzy więc gubią się w całości odpoczywaj bo piękna pogoda pozdrowienia zostawiam
____________________
Pozdrawiam Aga Czas na ogród
Tusiala 23:01, 04 cze 2015


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Aga witaj wreszcie ależ u Ciebie trawy porosły... w ogóle wszystko się zagęściło, po stykało... spora różnica z tym, co widziałam dawno temu
Kacha123 22:03, 05 cze 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Wpadłam z rewizytą i poleciałam trochę obrazkami - pięknie u Ciebie. Muszę przeczytać od deski do deski, ale już chyba nie dzisiaj. Pozdrawiam
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Iwk4 22:10, 05 cze 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
agam napisał(a)



Podoba mi się brązowa trawka przed hortensjami. Mam jakąś, chyba jutro przesadzę podobnie
____________________
Ogródek Iwony II
agam 22:26, 05 cze 2015


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Iwona koniecznie podsadź brązową trawę czymś zielonym. Zielony wyciąga jej piękno. A jak słoneczko przyświeci to już tylko wzdychac do takiej kompozycji .
____________________
Aga i Ogródek Agam
agam 22:28, 05 cze 2015


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Kacha123 napisał(a)
Wpadłam z rewizytą i poleciałam trochę obrazkami - pięknie u Ciebie. Muszę przeczytać od deski do deski, ale już chyba nie dzisiaj. Pozdrawiam

Szkoda czasu na czytanie, poleć obrazkami .
Dzięki za odwiedziny. Na ostatnich zdjeciach jest moja podróbka Pissardi .
____________________
Aga i Ogródek Agam
katarzynkak 04:45, 08 cze 2015


Dołączył: 18 lip 2013
Posty: 1678
agam napisał(a)




Witaj Aga.
Czy mogłabys napisac co to za trawa rosnie u Ciebie pomiędzy śiwerkami?
Czy to miskant?

pozd.
____________________
katarzynkak- Ogród z tatarakiem w tle
agam 11:25, 08 cze 2015


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
katarzynkak to miskanty gracillimus, rosną przed świerkami .
Pozdrawiam
____________________
Aga i Ogródek Agam
Filemon24 11:45, 08 cze 2015


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
Tak ogrodowisko mi się bardzo spodobało a teraz mi sie przypomniało że kiedyś miałam profil na Oazie ( podobna gafika i dlatego pomyliły mi sie te dwa portale)

Stwierdziłam że można się tu dużo nauczyć chociaż z moją wiedzą grodową jest raczej nienajgorze
Musiałam obejrzeć wątek bo lubie metamorfozy i bardzo dobrze że zmieniłaś wygląd ogrodu wcześniej było za smutno teraz jest życie i kolor. Widziałam u ciebie też obwódkę z trzmieliny u siebie też zrobiłam. Mój ogród tworzę dopiero od roku więc krótko dużo roślin próbuje sama rozmnorzyć bo są drogie.
Napisałaś że nie jesteś zadowolona z jednego miejsca, odrazu nie da się wszystkiego zrobić widząc to co już dokonałaś to jesem pewna że za domem też zrobisz równie pięknie.
Jestem ciekawa jaką powierzchnią dysponujesz? ogród wydaje się spory.
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies