Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Agam

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Agam

agam 22:01, 28 kwi 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Jagodaa napisał(a)


Ja nie zakładam przycinania wiśni, moja poprzednia rosła w idealną kulkę, mam nadzieję, ze te też będą same sobie radzić. Podobno one chorują po cięciu. Jak mają dużo słońca, to są gęste i ładne.

Czekam na jutrzejsze fotki.

Madżenka tnie swoje, ładnie się zagęszczają. U mnie będą miały słońce praktycznie cały dzień.
____________________
Aga i Ogródek Agam
Jagodaa 00:04, 29 kwi 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Aga, zapomniałam o inspiracji z horti i FC, miałam w pracy zamieszanie. Już sobie maila wysłałam przypominajkę .

Wyślij mi proszę na priv kontakt do tych małych bukszpanów, które kupowałaś, zadowolona jesteś? Wpadł mi pewien pomysł do głowy .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 00:09, 29 kwi 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
edit: zamiast u siebie, napisałam u Ciebie, przeniosłam
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
agam 08:22, 29 kwi 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Jagoda kupowałam tutaj. Bukszpany ok, tak jak w opisie, dokładają 10%. Przyjęły się ładnie, wypuściły nowe listki. Mała Mi pisała żeby po posadzeniu uciąć je dość solidnie, wtedy szybko się zagęszczają. Ona też kupowała swoje u tego sprzedawcy.
____________________
Aga i Ogródek Agam
Tusiala 12:14, 29 kwi 2014


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
No z jedną wiśnią masz już problem z głowy
A gdzie ten kompostownik?
Aga powiedz mi czy carexy Ice Dance szybko rosną? Szybko czuprynki widać z ziemi?
A i jeszcze jak rośnie szybko miskant Variegatus? Wiem, że Ty dzielisz często wszystko na małe sadzoneczki
agam 12:37, 29 kwi 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Tusiala napisał(a)
No z jedną wiśnią masz już problem z głowy
A gdzie ten kompostownik?
Aga powiedz mi czy carexy Ice Dance szybko rosną? Szybko czuprynki widać z ziemi?
A i jeszcze jak rośnie szybko miskant Variegatus? Wiem, że Ty dzielisz często wszystko na małe sadzoneczki


Variegatusa mam dopiero od zeszłej jesieni, teraz wystartował najpóźniej, nie wiem jak rośnie, ale czytając u innych to szału nie było w zeszłym roku marnie rósł.
O Ice Dance też nic mądrego nie wymyślę, nowy nabytek Kupiłam duże, zdrowe sadzonki. Nie musiałam nic ciachać.
Kompostownik będę montować dzisiaj, jeżeli kurier wrzucił paczkę za płot i nikt jej nie zachamęci do mojego powrotu
Jeszcze jedną wiśnię muszę kupić po pracy. Jak dzieci usłyszą że do ogrodniczego jedziemy to będzie wrzask
____________________
Aga i Ogródek Agam
Tusiala 12:41, 29 kwi 2014


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
To mnie nie pocieszyłaś
One pewnie wolą do Macka
agam 12:43, 29 kwi 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Tusiala napisał(a)
To mnie nie pocieszyłaś
One pewnie wolą do Macka

A co to Macka?
____________________
Aga i Ogródek Agam
Tusiala 12:48, 29 kwi 2014


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Pomyślałam, że zamiast do ogrodniczego to wolą pojechać do Macdonalda
Pewnie nie lubią jak zostawiasz tam kasę - w ogrodniczym
agam 12:55, 29 kwi 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Tusiala napisał(a)
Pomyślałam, że zamiast do ogrodniczego to wolą pojechać do Macdonalda
Pewnie nie lubią jak zostawiasz tam kasę - w ogrodniczym

A no z tym Mc masz rację bo po drodze mijamy Bardzo lubią lody i mc flery, frytek nienawidzą. Dziwne
____________________
Aga i Ogródek Agam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies