Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Agam

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Agam

ana_art 10:30, 28 kwi 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
agam napisał(a)


To ich pierwszy rok, nie żartuj że mogłyby zniknąć. 100 cebul tam wepchałam.
nie chcę Cię martwić ale duża część u mnie nie ponowiła kwitnienia
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Jagodaa 10:44, 28 kwi 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
agam napisał(a)
Jagoda a co myślisz o tej 3? Ostatnie zdjęcie to widok z chodnika wychodzącego z tarasu.


Najpierw pomyślałam, żeby ją przesunąć bardziej w stronę domu (zmniejszyć odległość między tą już wsadzoną), ale pisałaś, że tam śnieg bardziej leci, poza tym taka wysunięta będzie widoczna z większej ilości punktów w ogrodzie. Powinno fajnie to wyglądać . Do tego, jak korony się rozrosną będzie super . Ja bardzo lubię Umbraculifery, mam 6szt. , byłam szczęśliwa, gdy je znalazłam, bo nie było to łatwe .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
agam 10:49, 28 kwi 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
ana_art napisał(a)
nie chcę Cię martwić ale duża część u mnie nie ponowiła kwitnienia


To niezbyt dobra wiadomość, bo nie wiadomo co robić na jesień. Wykopać i wsadzić inne? Zaryzykować i później wkurzać się jak nic nie zakwitnie
____________________
Aga i Ogródek Agam
agam 10:50, 28 kwi 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Jagodaa napisał(a)


Najpierw pomyślałam, żeby ją przesunąć bardziej w stronę domu (zmniejszyć odległość między tą już wsadzoną), ale pisałaś, że tam śnieg bardziej leci, poza tym taka wysunięta będzie widoczna z większej ilości punktów w ogrodzie. Powinno fajnie to wyglądać . Do tego, jak korony się rozrosną będzie super . Ja bardzo lubię Umbraculifery, mam 6szt. , byłam szczęśliwa, gdy je znalazłam, bo nie było to łatwe .


Idę poszukać je u Ciebie
____________________
Aga i Ogródek Agam
Tusiala 13:05, 28 kwi 2014


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Aga ale masz ślicznie u siebie. Wszystko takie zadbane i dopieszczone. Aż żal mi, że ja tak nie mam
Ale rzeczywiście na tym roku to trochę strach wsadzić wiśnie tak jak zauważyła Jagoda. Pięknie by tam wygladała i byłoby ją widać z każdej strony ogrodu
Mnie się i tak podobałyby się dwie przed wejściem równo posadzone ale ja się nie znam
agam 13:14, 28 kwi 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Tusiala napisał(a)
Aga ale masz ślicznie u siebie. Wszystko takie zadbane i dopieszczone. Aż żal mi, że ja tak nie mam
Ale rzeczywiście na tym roku to trochę strach wsadzić wiśnie tak jak zauważyła Jagoda. Pięknie by tam wygladała i byłoby ją widać z każdej strony ogrodu
Mnie się i tak podobałyby się dwie przed wejściem równo posadzone ale ja się nie znam


No właśnie ja też się nie znam i wolę aby ktoś fachowym okiem na to spojrzał, żebym nie musiała wykopywać za parę lat.
____________________
Aga i Ogródek Agam
agam 13:19, 28 kwi 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Jagodaa napisał(a)


Najpierw pomyślałam, żeby ją przesunąć bardziej w stronę domu (zmniejszyć odległość między tą już wsadzoną), ale pisałaś, że tam śnieg bardziej leci, poza tym taka wysunięta będzie widoczna z większej ilości punktów w ogrodzie. Powinno fajnie to wyglądać . Do tego, jak korony się rozrosną będzie super . Ja bardzo lubię Umbraculifery, mam 6szt. , byłam szczęśliwa, gdy je znalazłam, bo nie było to łatwe .


No to zrobiłam jeszcze jedną wersję, przesuniętą bardziej w stronę rh. Na rysunku ta wersja wygląda lepiej



Jak ją bardziej wysunę to będzie widoczna z tarasu, frontu, boku.



Twoich jeszcze nie znalazłam, ale lecę z wątkiem od początku. Sporo naskrobałaś od stycznia .

Jadę po serby dzisiaj Te po 25zł
____________________
Aga i Ogródek Agam
Anita1978 14:40, 28 kwi 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Hej !
To ja! Trafiłam tu za werbeną jak wiesz! Nie pamietam czy tu byłam czy nie, tyle wątków, wiec jestem tak jakby pierwszy raz
Ładny masz ogrod i ta ściana lasu- tez szukałam takiej działki, ale ostatecznie mam w polach....i chwasty dookoła! Widzę zakupy i plany zmian rabat - jak u wszystkich wiosna!
Będę śledzić twoje poczynania i zmiany
I jeszcze raz dziękuje!
____________________
ogródek Anity
Gardenarium 14:51, 28 kwi 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77309
Jedna na pewno tutaj, ale druga gdzie jest planowana - też tutaj?



____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 14:52, 28 kwi 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77309
Tutaj trzeba z nimi polatać i poustawiać i wybrać najlepszą opcję, ja na zdjęciu tego nie widzę
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies