Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Agam

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Agam

Zielona 22:23, 26 kwi 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Ostatni układ pozwoli na swobodne pociągnięcie trawnika do linii uliczki, jak planowałaś...
Jagodaa 22:28, 26 kwi 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Aga, trzy byłyby fajne Ja rozrzuciłabym je, tak ja narysowałaś. Nie dawałabym dwóch symetrycznie, a jednej gdzieś tam, inaczej (chyba, że wyszłoby z tego jakieś kształtne L ). Wszystkie w innej linii. Tak może jak na ostatniej wizualizacji, trzy po skosie, lub przybliżonym skosie. Do mnie najbardziej dotarłoby zdjęcie spod furtki , inaczej nie do końca sobie to wyobrażam i mogę głupoty gadać.
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
agam 22:42, 26 kwi 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Dzięki dziewczyny za odzew i Tobie Marto za wizualizacje. Jutro zrobię odpowiednie zdjęcia. Dzialam na tablecie i mam trudności ze zdjęciami i w ogóle ... polatałam dzisiaj z wiśnią i mam wizję. ? Jutro pokażę.
____________________
Aga i Ogródek Agam
Zielona 22:43, 26 kwi 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Jagodaa napisał(a)
Aga, trzy byłyby fajne Ja rozrzuciłabym je, tak ja narysowałaś. Nie dawałabym dwóch symetrycznie, a jednej gdzieś tam, inaczej (chyba, że wyszłoby z tego jakieś kształtne L ). Wszystkie w innej linii. Tak może jak na ostatniej wizualizacji, trzy po skosie, lub przybliżonym skosie. Do mnie najbardziej dotarłoby zdjęcie spod furtki , inaczej nie do końca sobie to wyobrażam i mogę głupoty gadać.


W tym rzecz, Jagoda. Ja nie znam wymiarów i operuję tylko fotkami z wątku. Sama wiesz, że "na żywo" wszystko inaczej wygląda. A fotki spod furtki nie znalazłam...
agam 23:12, 26 kwi 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Marta jutro zrobię fotki i podam wymiary.

Dzisiaj sadziłam rośliny z przechowalnika i żurawki które przyszły wczoraj. Żurawki sadziłam dwukrotnie, za pierwszym razem za gęsto je posadzialm. Wyczytałam ze Barry Smoothie rośnie dość szeroko.
Mężus w tym czasie sadził zioła do doniczki na tarasie, ziola sam kupił .
____________________
Aga i Ogródek Agam
Rench 12:45, 27 kwi 2014


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Twoje andżelki maja taki sam kolorek z bliska,jak moje,to przynajmniej wiem ze pomyłka nie jest
Odnośnie żurawek malutkich,moja kolezanka szkółkarka też mi kazała najpierw do doniczek żeby się przekorzeniły,jak to okresliła.Ale gdzie mi się chciało,zapchałam od razu do ziemi i na szczęście przezyły

____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
agam 13:59, 27 kwi 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Rench napisał(a)
Twoje andżelki maja taki sam kolorek z bliska,jak moje,to przynajmniej wiem ze pomyłka nie jest
Odnośnie żurawek malutkich,moja kolezanka szkółkarka też mi kazała najpierw do doniczek żeby się przekorzeniły,jak to okresliła.Ale gdzie mi się chciało,zapchałam od razu do ziemi i na szczęście przezyły



Angelique są śliczne, takie delikatne. Dzisiaj wyglądają tak i wydaje mi się że coraz bardziej różowe są.




A żurawki już upchane do ziemi. Niech rosną zdrowo .
____________________
Aga i Ogródek Agam
agam 14:13, 27 kwi 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Dziewczyny zrobiłam zdjęcia. Taki widok jest od furtki



Na lewo gdzie planuję dwie wiśnie posadzić



I na prawo, ma być jedna.





____________________
Aga i Ogródek Agam
Jagodaa 14:17, 27 kwi 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Aga nie da rady chyba z tą wiśnią na rogu jednak, bo Ci ją śnieg spadający z dachu połamie....
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 14:19, 27 kwi 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
agam napisał(a)


Angelique są śliczne, takie delikatne. Dzisiaj wyglądają tak i wydaje mi się że coraz bardziej różowe są.




A żurawki już upchane do ziemi. Niech rosną zdrowo .


A to mnie zdołowało Nie wierzę, że mogłyby mi się udać takie piękne tulipany przez więcej niż jeden sezon.... u mnie jakoś one znikają .

Rewelacyjnie z Ice Dance wyglądają!
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies