Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pokażę nasz ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Pokażę nasz ogród

asica 21:57, 12 lip 2015


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3837
Oj tam. Zdjęcia najczęściej poranne, lub popołudniowe. Przy wschodzącym i zachodzącym słońcu wychodzą najlepiej. W weekendy otwieram oczy i jak nie świeci słońce, to tracę wenę . Jak jest to 8-ma zero zero, lecę z aparatem na ogród. Trawka musi być świeżo skoszona, najlepiej by kanty były świeżo przycięte. Jak trawa wysuszona po suszach zdjęć nie robię i tyle. Ot i cały sekret.
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
05:20, 13 lip 2015
asica napisał(a)
Oj tam. Zdjęcia najczęściej poranne, lub popołudniowe. Przy wschodzącym i zachodzącym słońcu wychodzą najlepiej. W weekendy otwieram oczy i jak nie świeci słońce, to tracę wenę . Jak jest to 8-ma zero zero, lecę z aparatem na ogród. Trawka musi być świeżo skoszona, najlepiej by kanty były świeżo przycięte. Jak trawa wysuszona po suszach zdjęć nie robię i tyle. Ot i cały sekret.


niby proste ...a jednak trudne
zdjęć nigdy dość

Borbetka 16:20, 13 lip 2015


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Ja mam Phantoma. Już kwitnie nieśmiało. Zobaczymy jak dalej.
____________________
borówcowy wizytowka
asica 19:33, 15 lip 2015


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3837
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
Peppermint 21:02, 15 lip 2015


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 417
Dziękuję za odwiedziny i przychodzę z rewizytą. Piękny ogród taki już dorosły. Ja mam hortensje Phantom pierwszy rok u siebie, uwielbiam jej wielkie kwiaty, ciekawi mnie jej jesienne przebarwienie. Z tym że u mnie rośnie w półcieniu. Pozdrawiam serdecznie
____________________
Agnieszka Ogród pod czarnymi orzechami
Danilo98 21:08, 15 lip 2015


Dołączył: 10 lip 2015
Posty: 19
Zdecydowałem się na hortensje vanilia fraise Dziękuję za doradzanie.
____________________
Asisko_2005 21:13, 15 lip 2015


Dołączył: 10 maj 2013
Posty: 1332
Witaj
Prosze powiedz mi, jak nazywa się trawa na zdjęciu poniżej.

piękna jest.
Czytałam odnośnie pilęgnacji trawnika. Chwastoks nie zniszczy trawy?
Co do psiaka to powiem tak. U nas zaobserwowałam, ze suche placki robią się w miejscu gdzie nasiusia. W środku wypalone a wokół trawa wyższa niż wszędzie.Czy nie moze też tak byc u Ciebie?
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3265-mlody-ogrodek-dyletantki
asica 21:44, 15 lip 2015


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3837
Peppermint napisał(a)
Dziękuję za odwiedziny i przychodzę z rewizytą. Piękny ogród taki już dorosły. Ja mam hortensje Phantom pierwszy rok u siebie, uwielbiam jej wielkie kwiaty, ciekawi mnie jej jesienne przebarwienie. Z tym że u mnie rośnie w półcieniu. Pozdrawiam serdecznie

Witaj Agnieszko tutaj . Ja też nie mogę doczekać się kwiatów Phantoma. U mnie właściwie też ma trochę słońca trochę cienia .
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
asica 21:46, 15 lip 2015


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3837
Danilo98 napisał(a)
Zdecydowałem się na hortensje vanilia fraise Dziękuję za doradzanie.

A proszę bardzo. Chyba też bym tak zdecydowała.
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
asica 21:50, 15 lip 2015


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3837
Asisko_2005 napisał(a)
Witaj
Prosze powiedz mi, jak nazywa się trawa na zdjęciu poniżej.

piękna jest.
Czytałam odnośnie pilęgnacji trawnika. Chwastoks nie zniszczy trawy?
Co do psiaka to powiem tak. U nas zaobserwowałam, ze suche placki robią się w miejscu gdzie nasiusia. W środku wypalone a wokół trawa wyższa niż wszędzie.Czy nie moze też tak byc u Ciebie?

To rozplenica japońska hameln.
Nie mam plam wypalonych od pieska. A lata po całym ogrodzie

Chwastox nie zniszczy trawy.
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies