Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pokażę nasz ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Pokażę nasz ogród

asica 22:18, 26 paź 2013


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3837
Kasik napisał(a)
Jesień u ciebie- piękna, te trawy- pewnie szeleszczą, szumią cudnie.

Coraz bardziej mi się podobają, choć kiedyś nie byłam do nich przekonana, nawet dziś podobają mi się u kogoś w ogrodzie. A nie wiem co na to Grześ- będzie trudno, ale przekonam go na kilka sztuk tak w tle rabatki.

Widziałam ostatnio takie zdjęcie rozchodników pomieszanych z trawami- bardzo ładne połączenie, a ten rozchodnik okazały " raspberry truffle" -miodzio.

Sądzę, że widziałaś Kasiu zestaw rozchodników z rozplenicą. Było takie zestawienie, chyba Danusia wklejała z zeszłorocznej wystawy "Zieleń to życie". Mi też się bardzo podobało to zestawienie, miałam nawet jakiś czas zdjęcie na pulpicie komputera. I dlatego przesadziłam rozchodniki koło rozplenicy


Mój Grzesiek trawy uwielbia, więc może i Twój polubi.
Szkoda, że dopiero teraz pojawiliście się na forum, bo trawy najławtiej i najtaniej można kupić na targach w Kalsku. Hortensji też było mnóstwo. Targi były pod koniec września. Ja jeżdżę od 3 lat na wiosenne i jesienne. Lubię też zaglądać na giełdę samochodową, sprzedają tam rośliny i czasem można coś ciekawego kupić. A jeśli chodzi o rodedendrony to najtaniej, i najlepszy wybór u producenta - w Iłowej - azalia.pl. Ale od Was to ciut dalej.
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
Kasik 22:27, 26 paź 2013


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Byłam raz w Kalsku, stałam w korku 2 h i myślałam, że zejdę na zawał.

Kupiłam tawułkę, śliwowiśnię - obydwie zjadł pies ( mały jeszcze był).

Te wiosenne kiedy są, -chyba coś w maju? nie pamiętam. Dzięki za namiary na szkółkę, Grześ mówi , że to dość daleko jechać po kwiatki, ale w maju jak tam pojedziemy to zmieni zdanie- producent - to ilości - ilości to kolory- a to musi być piękne.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
asica 22:34, 26 paź 2013


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3837
Za późno pojechałaś, trzeba wcześnie wstać i na 9-tą być,wtedy korków nie ma
A zresztą , podejrzewam, że za sprawą S3, na jesiennych targach w tym roku, pierwszy raz wooogóle nie było korka. Pełna przepustowość.
Ja do "azalii" pojechałam pierwszy raz w maju, w swoje imieniny. Oniemiałam. Wszystko w pełnym rozkwicie.
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
Kasik 22:43, 26 paź 2013


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Pamiętasz może jakie są ceny w azalii, bo nie ukrywam, że przy takich ilościach roślin jakie będę musiała nabyć, to jest ważka kwestia.
To jest duża szkółka?
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
mar_za 23:54, 26 paź 2013


Dołączył: 03 sie 2013
Posty: 740
Pięknie w Twoim ogrodzie
____________________
Marzena- Mus owocowy w miejskiej dżungli
margi 07:26, 27 paź 2013


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 1143
Asia, masz ten jeden kolor rozchodnika czy może jeszcze inny?
____________________
gosia - Trzeba zacząć wszystko od początku***Same wątpliwości
asica 07:29, 27 paź 2013


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3837
Gosiu mam jeden kolor rochodnika. Miałam jeszcze inny , ale nie podobał mi się. Kupiłam też odmianę o łodygach i liściach czerwonych, ale po zimie nie odrosła.
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
asica 07:30, 27 paź 2013


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3837
Kasia, odpisuję na prv, bo Danusia goni za linkowanie (reklamowanie)
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
Kasik 07:58, 27 paź 2013


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Dzięki Asiu. Przeczytałam regulamin, ale jeszcze nie wszystko ogarniam.
Jak nie można =, to ja to rozumiem, czekam na prv.

Pozdrawiam
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
iwonadm 08:46, 27 paź 2013


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
witam serdecznie
ma my podobny układ
myślę, że zaczerpnę trochę inspiracji szczególnie piękne hortensje i trawy
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies