Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

inka74 15:18, 02 wrz 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
A segmentów nie może postawić? Do segmentu działka ma 250 m + komunikacja. Przepraszam, nie chcę cię straszyć
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Brzozowadzie... 15:25, 02 wrz 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Kasiuuuu, ależ Ci współczuję tych potencjalnych sąsiadów - ja właśnie dlatego kupiłam tę działkę obok, bo sąsiad chciał ją kupić i autokary i tiry L-ki trzymać.... wiesz, jeździ z wycieczkami jako kierowca i ma swoją firmę nauki jazdy, aż mi się słabo zrobiło jak to usłyszałam...więc bardzo Ci współczuję. Ale jeśli to domki to może nie będzie tak źle...
U mnie temat studni głębinowej na razie nie ruszony. Buźka!!!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
mrokasia 17:34, 02 wrz 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18136
TAR napisał(a)


A u mnie sasiadow spacyfikuje. Ja na razie bylam bardzo grzeczna, bo potrafie wloska awanture strzelic i jeszcze moj mezus kochany sie nie wtracil. On jest aniołem ale jak go ktos wpieni to strach sie bac Tak szczerze to nie sa najgorsi, bo nie dra jap, jest w miare cicho tylko czasem nie mysla (on nie mysli. i jak sam to przyznal ma glupie pomysly a zona go stopuje, ona dazy do dobrych relacji tylko jest wsibska i ciekawska) i to ich podgladactwo. no i sasiada teksty starego erotomana gawedziarza. Przestałam sie opalac w ogrodzie Musi zarosnac to bedzie luz.

Ale tak zaluje, ze sie wyprowadzili ci fajni. jednak trzeba w zyciu grac kartami jakie sie ma i przekuc w sukces


April napisał(a)


Ja też, jak Tarcia, walczę ze śmieciuchami w okolicy. W sobotę u nas dostojna impreza na tarasie, goście, a sąsiad zwala śmieci obok śmietnika, bo już się nie mieszczą i ma wszystko gdzieś. Mężaty opieprzył ale pan się nie przejął, tłumacząc że on rzadko bywa na działce i akurat teraz musi wyrzucić i gucio go obchodzi że stawia obok i innym robi widoki.


Współczuje Wam takich sąsiadów. Ale nie jesteście odosobnione - po zakupie działki i wywaleniu tego kłębowiska lilaków otworzy mi się widok na posesję sąsiada - pijaczka i zbieracza... Jesteśmy z nim oswojeni bo mieszka tu od zawsze i nie można powiedzieć - jest bardzo grzeczny i raczej mało uciążliwy. Ale to co ma na działce jest bezpośrednim powodem chęci przesadzenia naszych tuj wzdłuż granicy działki.

Ps. April, nie otwierają mi się Twoje linki...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 17:46, 02 wrz 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18136
quote=inka74 napisał(a)]A segmentów nie może postawić? Do segmentu działka ma 250 m + komunikacja. Przepraszam, nie chcę cię straszyć


Z tego co wyczytałam wydaje mi się, że może co najwyżej postawić bliźniaki, każdy na działce min.1,5tys m2. Jest wyraźnie napisane, ze na 1 działce może stać 1 dom zawierający 1 mieszkanie lub bliźniak zawierający 2 mieszkania.

Brzozowadziewczyna napisał(a)
Kasiuuuu, ależ Ci współczuję tych potencjalnych sąsiadów - ja właśnie dlatego kupiłam tę działkę obok, bo sąsiad chciał ją kupić i autokary i tiry L-ki trzymać.... wiesz, jeździ z wycieczkami jako kierowca i ma swoją firmę nauki jazdy, aż mi się słabo zrobiło jak to usłyszałam...więc bardzo Ci współczuję. Ale jeśli to domki to może nie będzie tak źle...
U mnie temat studni głębinowej na razie nie ruszony. Buźka!!!


Dzięki Agata . Boszszsz, to dobrze że udało się Wam uniknąć parkingu dla Tirów i autobusów. My doszliśmy do wniosku, że na tej działce którą jutro (jupiii!!!!) kupimy ktoś mógłby po powstaniu tego osiedla np. sklep wybudować...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 17:47, 02 wrz 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18136
April, Jolanka - dzięki, chyba muszę zaprosić Pana od studni i go dokładnie wypytać co i jak proponuje.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
April 07:06, 03 wrz 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10309
mrokasia napisał(a)



ps. April, nie otwierają mi się Twoje linki...


Blokują, uważając za reklamę. Musisz skopiować do nowego okna niestety.
____________________
April April podbija las Mazowsze
TAR 09:23, 03 wrz 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7607
na swoje krany tez chce kupic obudowe, bo u mnie wychodzi rura z kranem z ziemi i mezaty do deski ja przyczepil. a ja chce kupic taka obudowe kamienna lub zrobic samemu z dech tarasowych - taniej i prosciej, bo wtedy kranu nie musze rołaczac ani wody oprozniac z instalacji. nie chcialam kranu na scianie budynku, niewygodne i wiecznie uwalona elewacja. Zrobilam sobie 2 kraniki z ziemi po dwoch stronach budynku. Dzis załuje, ze nie doprowadziłam jeszcze na 3 strone, nie musiałabym tyle wezy rozkladac. M<oze zrobie jakis rozdzielacz z bocznego kranu i sama ułoże (wkopie) wzdłuż kraweznika przy opasce domu. to jest jakis pomysl na przyszły rok
____________________
Ogrod nad bajorkiem
mrokasia 09:34, 03 wrz 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18136
TAR napisał(a)
na swoje krany tez chce kupic obudowe, bo u mnie wychodzi rura z kranem z ziemi i mezaty do deski ja przyczepil. a ja chce kupic taka obudowe kamienna lub zrobic samemu z dech tarasowych - taniej i prosciej, bo wtedy kranu nie musze rołaczac ani wody oprozniac z instalacji. nie chcialam kranu na scianie budynku, niewygodne i wiecznie uwalona elewacja. Zrobilam sobie 2 kraniki z ziemi po dwoch stronach budynku. Dzis załuje, ze nie doprowadziłam jeszcze na 3 strone, nie musiałabym tyle wezy rozkladac. M<oze zrobie jakis rozdzielacz z bocznego kranu i sama ułoże (wkopie) wzdłuż kraweznika przy opasce domu. to jest jakis pomysl na przyszły rok


Pokaż jak to teraz wygląda.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Brzozowadzie... 11:33, 03 wrz 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
I jak Kasiu, czy działka jest wreszcie Wasza? Oblewamy?
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
mrokasia 13:00, 03 wrz 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18136
Tak, kupiona .
Wreszcie!
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies