Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

Anda 18:51, 27 kwi 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33751
Mszyce nie jedzą liści One tylko sok piją
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Basieksp 19:54, 27 kwi 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10447
Oj gdyby mszyce zaczęły zjadać liście, to bybyła katastrofa, tyle ich jest zawsze
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
TAR 20:00, 27 kwi 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7792
a ja nie wiem, pstryknelam kilka fotek jedyny dzis wysilek ogrodowy. po diabla tyle kupilam jak mi sie nie chce sadzic. byle tylko na klonach nie zerowaly. w kalinach nie przyuwazylam robali
____________________
Ogrod nad bajorkiem
kaz742011 21:36, 27 kwi 2021


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Ja ciągle zaglądam w moje bukszpany. Dwa lata lane Lepinoxem a na ten sezon nie jestem przygotowana , zapasów brak. A mszyc pewnie też się nie ustrzegę. Co rok to dziadzostwo mi róże obgryza, nie pogardzi też pissardi. Reszty nawet nie oglądam bo Od jutra wraca ciepło to robale wylezą.
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
Anda 21:44, 27 kwi 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33751
U mnie sikorki już szukają tego robactwa. I siebie i małe muszą przecież wykarmić. Biedronki i zlotooki w takich wielkich siedliskach mszyc składają jajeczka, a larwy zjadają wszystko z apetytem
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
mrokasia 22:34, 27 kwi 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18248
Kasya, no masakra, ledwo się sezon zaczął, rośliny dopiero startują a te paskudy już żerują...

Ewa, co z tego że liści nie jedzą, tylko soki piją, efekt równie padkudny... Liczę na biedronki ale słabo to widzę...

Basia, no myślałam że na mszyce jeszcze czas a tu proszę...

Tarcia, ja w szoku byłam że to już...

Kasia, buksy też dziś oglądałam, na razie czysto, odpukać.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 22:40, 27 kwi 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18248
Dziś po pracy poszłam do ogrodu chociaż popielić bo chwastom mróz nie przeszkadza. I tak się fajnie zrobiło, całkiem ciepło, że przewaliłam do góry nogami jedną z rabat, która mi od zeszłego roku nie dawała spokoju . Przesadziłam kalinę Sunrise, miskanta, cisa, trzy derenie IH i jedną karłową hortkę. Nie zdążyłam wsadzić wykopanej barbuli, krwiściąga i dwóch małych rozplenic - poszły do donic. Od razu poczułam się lepiej . Mam nadzieję, że zmiany okażą się trafione.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
inka74 22:52, 27 kwi 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Jestem ciekawa rabaty po zmianach. Czasami tak już jest że nie ma pomysłu a potem nagle Eureka.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
kaz742011 22:55, 27 kwi 2021


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
mrokasia napisał(a)
Dziś po pracy poszłam do ogrodu chociaż popielić bo chwastom mróz nie przeszkadza. I tak się fajnie zrobiło, całkiem ciepło, że przewaliłam do góry nogami jedną z rabat, która mi od zeszłego roku nie dawała spokoju . Przesadziłam kalinę Sunrise, miskanta, cisa, trzy derenie IH i jedną karłową hortkę. Nie zdążyłam wsadzić wykopanej barbuli, krwiściąga i dwóch małych rozplenic - poszły do donic. Od razu poczułam się lepiej . Mam nadzieję, że zmiany okażą się trafione.


No to popracowałaś . Ja mam zamiar jutro coś podziałać . Rośliny już w garażu siedzą .
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
Helen 05:31, 28 kwi 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8394
Fajna taka praca a ile daje satysfakcji
____________________
Helen - Hortensjowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies