Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

olciamanolcia 18:56, 02 kwi 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7513
mrokasia napisał(a)
Tiaaaaa, futro się myje... Wczoraj po pracy, w tym deszczu ze śniegiem poszłam z psami na spacer. Jak wpadły na pole to myślałam, że padnę na zawał... Chciałam je odwołać ale już było po herbacie więc ganiały dalej... Jak wróciliśmy były całe ubłocone, calusieńkie. Cóż było robić - szybki prysznic z węża a w domu suszenie ręcznikami i suszarką... Dziś przynajmniej tylko mokre wróciły z tego ganiania po ogrodzie . W bonusie są czyste łapy .


Ja to mam dobrze z moim psem-śnieg ,deszcz,silny wiatr -za Chiny Ludowe go z domu nie wyciągniesz! Ja juz ma potrzebę na mxa stoi to przy drzwiach tarasowych i migiem pędzi w rabatę na dwójeczkę a siku to tylko pod murem
Buziaki w łapy
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Basieksp 21:15, 02 kwi 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10564
Ale fajne, czyściutkie łapki u nas tak dobrze nie jest, bo nic nie padało, a do tego Aza sierść gubi co dzienne czesanie niewiele pomaga
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Johanka77 21:20, 02 kwi 2022


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Kasia bierz tę suszarkę i leć na dwór topić ten śnieg… tj podlewać chciałam powiedzieć
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Agatorek 23:01, 02 kwi 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Martka napisał(a)
Wodaaaa.... jest! Tzn za moment będzie!


Tak, u mnie było dziś podobnie. I odetchnęłam, że nie muszę podlewać
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Magara 23:33, 02 kwi 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 7072
Najpierw rzuciło mi się w oczy zdjęcie, dopiero potem doczytałam co na nim jest
Ale już zdążyłam się zacząć zastanawiać co za kopytka pokazujesz, jaki masz nowy nabytek zwierzęcy i co z kopytnym zrobisz Chyba muszę się z okularami przeprosić
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
mrokasia 13:28, 06 kwi 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18365
sarenka napisał(a)
Kasiu, jaki masz klosowiec u siebie? Jak duży on rośnie?


Kłosowce mam od Łucji, nie wiem co to za odmiana. Rośnie spory, w zeszłym roku dorastał mi do biustu a mam 176cm .

Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Choinkę przygotowałaś do ustrojenia? Klimat jak przed grudniowymi świętami.




MartaCho napisał(a)
Jakie słodkie podusie! I jakie czyściutkie! Cieszmy się chwilą, bo jak przyjdzie odwilż...


Dziś właśnie pada od rana... Już się boję popołudniowego spaceru... . Znowu będzie pranie futer .

nicol21 napisał(a)
U nas tylko na prima aprilis mieliśmy śnieg. Fajnie to wygląda, tylko ten strach o rośliny mniej fajny.


No to u nas i popadał i poleżał dłużej, ale tez już tylko wspomnienie po nim zostało. Na szczęście u mnie bez strat ale czytałam, że dziewczynom połamało sosny.

April napisał(a)
Biało, biało, u mnie ponad 10 cm tego. Niby to woda, cenna przy tej suszy ale wolałabym tradycyjny deszczyk. No ale Prima Aprilis rządzi się swoimi prawami. Całą zimę nie miałam takiego śniegu jak w jedną dobę w kwietniu. A takie ambitne plany sadzenia miałam na ten weekend


No właśnie o tej porze to śnieg to jak ponury żart... Ale jest i deszcz. Patrzyłam na prognozy i mokro... Może się nie do końca sprawdzą bo w weekend chciałabym przynajmniej posiać warzywa.

olciamanolcia napisał(a)


Ja to mam dobrze z moim psem-śnieg ,deszcz,silny wiatr -za Chiny Ludowe go z domu nie wyciągniesz! Ja juz ma potrzebę na mxa stoi to przy drzwiach tarasowych i migiem pędzi w rabatę na dwójeczkę a siku to tylko pod murem
Buziaki w łapy


Moim nic nie przeszkadza...

Basieksp napisał(a)
Ale fajne, czyściutkie łapki u nas tak dobrze nie jest, bo nic nie padało, a do tego Aza sierść gubi co dzienne czesanie niewiele pomaga


Ooo, sierści i u mnie sporo, 2 psy i 4 koty więc jest co odkurzać...

Johanka77 napisał(a)
Kasia bierz tę suszarkę i leć na dwór topić ten śnieg… tj podlewać chciałam powiedzieć




Agatorek napisał(a)


Tak, u mnie było dziś podobnie. I odetchnęłam, że nie muszę podlewać


Śnieg stopniał a od wczoraj podlewa deszczem... Ale jest w miarę ciepło więc czekam na wybuch zieleni ).

Magara napisał(a)
Najpierw rzuciło mi się w oczy zdjęcie, dopiero potem doczytałam co na nim jest
Ale już zdążyłam się zacząć zastanawiać co za kopytka pokazujesz, jaki masz nowy nabytek zwierzęcy i co z kopytnym zrobisz Chyba muszę się z okularami przeprosić


Nie, nie, nie, żadnych dodatkowych kopytek!!! 24 łapy mi wystarczą w zupełności .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
sarenka 13:35, 06 kwi 2022


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Kasia, ten klosowiec to od Łucji " migawki z ogródka"?
____________________
Magda W samym sloncu
mrokasia 13:58, 06 kwi 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18365
sarenka napisał(a)
Kasia, ten klosowiec to od Łucji " migawki z ogródka"?


Tak .

____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
tulucy 13:59, 06 kwi 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12914
sarenka napisał(a)
Kasia, ten kłosowiec to od Łucji " migawki z ogródka"?


Zgadza się, przyznaję się. I nie wiem, jaki on, bo z tego, co pamiętam, to raz kupiłam nasiona i wysiałam. I od tej pory mam i wszystkim wpycham
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
tulucy 14:00, 06 kwi 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12914
Czy mam szukać nowych siewek?
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies