Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

mrokasia 11:45, 02 kwi 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18368
Martka, Magda, Zuza, Wiola, Asia, Justyna, cieszę się z tej przyszłej wody bo sucho było bardzo .
Moje psy oszalały ze szczęścia . Tarzają się w tym świeżym śniegu, ganiają, komedia normalnie .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
tulucy 11:58, 02 kwi 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12914
Oj gruba gruba... Ale ile radości dla futrzaków moja to samo. Przy okazji futro jej się myje
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
mrokasia 12:35, 02 kwi 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18368
Tiaaaaa, futro się myje... Wczoraj po pracy, w tym deszczu ze śniegiem poszłam z psami na spacer. Jak wpadły na pole to myślałam, że padnę na zawał... Chciałam je odwołać ale już było po herbacie więc ganiały dalej... Jak wróciliśmy były całe ubłocone, calusieńkie. Cóż było robić - szybki prysznic z węża a w domu suszenie ręcznikami i suszarką... Dziś przynajmniej tylko mokre wróciły z tego ganiania po ogrodzie . W bonusie są czyste łapy .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
tulucy 12:46, 02 kwi 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12914
A to moja wczoraj poszła na spacer już przy samym śniegu.
Łapy... U kota jakie czysciutkie też. Nie wiem, gdzie łaził, ale miał ciemnoszare. Miał węglowy czy co... Teraz bialutkie.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
sarenka 14:09, 02 kwi 2022


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
mrokasia napisał(a)
Tiaaaaa, futro się myje... Wczoraj po pracy, w tym deszczu ze śniegiem poszłam z psami na spacer. Jak wpadły na pole to myślałam, że padnę na zawał... Chciałam je odwołać ale już było po herbacie więc ganiały dalej... Jak wróciliśmy były całe ubłocone, calusieńkie. Cóż było robić - szybki prysznic z węża a w domu suszenie ręcznikami i suszarką... Dziś przynajmniej tylko mokre wróciły z tego ganiania po ogrodzie . W bonusie są czyste łapy .

Jakie fajne poduszczki, czysciutkie
____________________
Magda W samym sloncu
sarenka 14:23, 02 kwi 2022


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Kasiu, jaki masz klosowiec u siebie? Jak duży on rośnie?
____________________
Magda W samym sloncu
Gruszka_na_w... 14:36, 02 kwi 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22345
Choinkę przygotowałaś do ustrojenia? Klimat jak przed grudniowymi świętami.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
MartaCho 15:25, 02 kwi 2022

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2269
Jakie słodkie podusie! I jakie czyściutkie! Cieszmy się chwilą, bo jak przyjdzie odwilż...
____________________
Marta Ogród zacząć czas
nicol21 15:52, 02 kwi 2022


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10372
U nas tylko na prima aprilis mieliśmy śnieg. Fajnie to wygląda, tylko ten strach o rośliny mniej fajny.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
April 16:53, 02 kwi 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10491
Biało, biało, u mnie ponad 10 cm tego. Niby to woda, cenna przy tej suszy ale wolałabym tradycyjny deszczyk. No ale Prima Aprilis rządzi się swoimi prawami. Całą zimę nie miałam takiego śniegu jak w jedną dobę w kwietniu. A takie ambitne plany sadzenia miałam na ten weekend
____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies