Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To właśnie tu

Pokaż wątki Pokaż posty

To właśnie tu

alinak 18:22, 14 lut 2017


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Fajne wspomnienia .Ile inspiracji . Zazwyczaj po takiej porcji oglądanych ogrodów chciało by się swój przekopać i zasadzić od nowa. .....gdyby to tylko takie proste było.

Z ciekawości muszę zerknąć na moją kalinę Dawida....coś mi się jednak wydaje że moja teraz zielona.
Dużo masz dla niej miejsca?
Ja posadziłam pod sosną,bo dolne konary wichura złamała. Mam nadzieję że wraz z rododendronem zapełni dziurę.
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
ElzbietaFranka 17:33, 16 lut 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13950
Przyszlam z watku u dany gdzie w gliwicach masz ta dzialke, robisz konkurencje gliwickiej palmiarni masz pieknie. Napisze na pw. Staro, wspolczesnie wszystko naraz. Znam Gliwice b dobrze i chcialam sie dowiedziec gdzie to takie zakatki.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Dzidka 18:55, 21 lut 2017


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
dana1s napisał(a)
Przyszłam z rewizytą, obejrzałam wizytówkę i oniemiałam.
Cudowne miejsce stworzyłaś...raj dla oczu.
Teraz idę poczytać wątek od początku, bo bardzo interesują mnie kaliny które zgromadziłaś. Może podpatrzę coś nowego
Wracam do lektury, trochę mi zejdzie
Miłego dnia!


OGRÓD MARZEŃ!!!!!



Witaj w wątku równie zakręconej kalinowo '
Przejrzałam listę twoich kalin. Masz poszukiwaną przeze mnie -japońską Pink Beauty.
Czy możesz napisać jak się sprawuje.

Dla odmiany astry, które też lubimy
____________________
Dzidka - To właśnie tu
vita 18:59, 21 lut 2017


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4130
Astrom przyglądam się z uwagą lat kilka, takie jak u Ciebie lubimy najbardziej! Jakie to astry?
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
Dzidka 19:05, 21 lut 2017


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
Pszczelarnia napisał(a)
Dzidko, ile na szerokość przeznaczyć Ayesy i kalinie tej z aksamitnymi listkami, kwitnącej na niebiesko?


Byłam sprawdzić i dla Ayeshy przeznaczyłam około 1,5 m.



Czy możesz odnaleźć post o kalinie?
____________________
Dzidka - To właśnie tu
Dzidka 19:10, 21 lut 2017


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
laurowisnia napisał(a)



Czyli to taki romantyczny zakątek grillowy. A ten stół to ma jakieś specjalne przeznaczenie?


Ma, ma



____________________
Dzidka - To właśnie tu
Dzidka 19:14, 21 lut 2017


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
Bogdzia napisał(a)
Zaglądam i podziwiam.Pozdrówka.


Zawsze i wciąż swoim 'zaglądaniem' sprawiasz mi wiele radości.
Tak dawno się nie widziałyśmy. Może ten rok będzie łaskawszy.




____________________
Dzidka - To właśnie tu
Dzidka 19:26, 21 lut 2017


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
alinak napisał(a)
Fajne wspomnienia .Ile inspiracji . Zazwyczaj po takiej porcji oglądanych ogrodów chciało by się swój przekopać i zasadzić od nowa. .....gdyby to tylko takie proste było.

Z ciekawości muszę zerknąć na moją kalinę Dawida....coś mi się jednak wydaje że moja teraz zielona.
Dużo masz dla niej miejsca?
Ja posadziłam pod sosną,bo dolne konary wichura złamała. Mam nadzieję że wraz z rododendronem zapełni dziurę.


Nie raz i nie dwa po ogrodowej wizycie byłam zdołowana.
Ale czas leczy nie tylko rany. I może dlatego ten mój ogród jeszcze trwa.

Co do kaliny, to wyjątkowo przyszłościowo będzie mogła mieć trochę miejsca, bo posadziłam ją pomiędzy bylinami.

Ta NN z ogrodu Pieta Oudolfa wymaga znacznie więcej miejsca.



____________________
Dzidka - To właśnie tu
vita 19:31, 21 lut 2017


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4130
Dzidka napisał(a)


Ma, ma



O! To coś bardzo dla mnie! Zaskakujące, a takie proste
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
Dzidka 19:32, 21 lut 2017


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
ElzbietaFranka napisał(a)
Przyszlam z watku u dany gdzie w gliwicach masz ta dzialke, robisz konkurencje gliwickiej palmiarni masz pieknie. Napisze na pw. Staro, wspolczesnie wszystko naraz. Znam Gliwice b dobrze i chcialam sie dowiedziec gdzie to takie zakatki.


'Staro, współcześnie wszystko naraz' o tak mi pisz
Odpisałam .

Też z ogrodu Pieta Oudolfa.


____________________
Dzidka - To właśnie tu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies