Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Lolanki sam historię opowiada

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Lolanki sam historię opowiada

Lolanka 12:13, 24 lip 2017


Dołączył: 30 kwi 2016
Posty: 103
Ogródek Lolanki napisał

Przyjechały świerki serbskie - pierwsza tura. Matka coś jęczała, że za głeboko jej niektóre posadzili - mówiła, że tutaj na forum też to konsultowała i kazała ogrodowym poprawiać.

Jak widzicie nie ma też maty przeciw chwastom - tutaj matka tak się uparła, myślę, że gdyby nie czytała całego wątku o macie to pewnie by dała jak wszyscy wokoło










____________________
Anka Ogródek Lolanki sam historię opowiada
Lolanka 12:52, 24 lip 2017


Dołączył: 30 kwi 2016
Posty: 103
Jest już reszta świerków, warzywnik i obsadzona skarpa.




____________________
Anka Ogródek Lolanki sam historię opowiada
Lolanka 13:17, 24 lip 2017


Dołączył: 30 kwi 2016
Posty: 103
Ogródek Lolanki napisał


Matki warzywnik powoli się rozrasta, żebyście widzieli jak ona się cieszy , na skarpie jak widać te duże tuje nie dają rady i jak się później okaże zostaną usunięte. To są te co deweleoper na szczycie skarpy posadził dawno temu i Lolance było żal wyrzucić i kazała na skarpę dać.

Przyjechały też bukszpany na front domu, tylko matka uznała, że jednak mało i pojechała po jeszcze jedną parę - małą i dużą kulę





____________________
Anka Ogródek Lolanki sam historię opowiada
Lolanka 13:29, 24 lip 2017


Dołączył: 30 kwi 2016
Posty: 103
Ogródek Lolanki napisał

Pan ogrodowy ukończył rabatę na froncie według wytycznych matki, na koniec uznali, że efekt zadowalający. Ja też się cieszę jak dziecko - yyy znaczy jak ogródek
Mam tutaj: wiśnie amanogawy 5 szt i 5 par kulek bukszpanowych. Ciekawe jak matce pójdzie z cięciem - przecież w życiu takich nożyczek w ręku nie trzymała



____________________
Anka Ogródek Lolanki sam historię opowiada
lutroja 14:23, 24 lip 2017


Dołączył: 01 gru 2016
Posty: 872
jesteś bardzo ładny ogródku, przynajmniej jak jesteś taki młodziutki
____________________
Lusi Lubię go:)
TeresaK 14:57, 24 lip 2017


Dołączył: 09 paź 2016
Posty: 496
Witam serdecznie na O. Wspaniała historia... wspaniale przekazana. Jestem pod wrażeniem i gratuluję wyjątkowego pomysłu. Na pewno będę zaglądać i kibicować Ogródkowi Lolanki
____________________
Jak to wszystko ogarnąć ?
Lolanka 15:04, 24 lip 2017


Dołączył: 30 kwi 2016
Posty: 103
Ogródek Lolanki napisał
Dziękuję lutroja, matka już poleciała do Ciebie oglądać


A tak serio to witamy pierwszego gościa w naszych skromnych progach i zachęcamy do zaglądania, mam nadzieję, że będzie zabawnie

____________________
Anka Ogródek Lolanki sam historię opowiada
Lolanka 15:08, 24 lip 2017


Dołączył: 30 kwi 2016
Posty: 103
TeresaK napisał(a)
Witam serdecznie na O. Wspaniała historia... wspaniale przekazana. Jestem pod wrażeniem i gratuluję wyjątkowego pomysłu. Na pewno będę zaglądać i kibicować Ogródkowi Lolanki


dziękuję, miałam wątpliwości czy nie wyjdę na wariatkę, ale tak się dobrze bawiłam tworząc ten wątek, że zamierzam kontynuować

pozdrawiam i na pewno wpadnę do Ciebie
____________________
Anka Ogródek Lolanki sam historię opowiada
Lolanka 15:38, 24 lip 2017


Dołączył: 30 kwi 2016
Posty: 103
Ogródek Lolanki napisał

Matka posadziła już sama bez pomocy pana ogrodowego kilka trawek, jeden to KF a ta turzyca to Lolanka mówi, że nie wie co to jest bo kartki nie było a Pani w szkółce nie potrafiła sobie przypomnieć - ja to nie lubię jak sprzedawcy nie wiedzą co sprzedają, nie kupiłbym, ale matka i owszem


____________________
Anka Ogródek Lolanki sam historię opowiada
jolanka 17:04, 24 lip 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16508
Kibicuję ogródkowi bo zestresowany coś jest
Pomysł masz cudny na prezentację. Pozdrawiam serdecznie.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies