Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Lolanki sam historię opowiada

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Lolanki sam historię opowiada

Lolanka 10:20, 26 lip 2017


Dołączył: 30 kwi 2016
Posty: 103
Magleska napisał(a)
Czekam na dalsze opowieści imieninowo najlepszego


Będą czekam na kuriera bo przyjeżdżają rozplenice do mnie dzisiaj i chyba będę sadzić jak będą ok

Imienionowo dziękuję
____________________
Anka Ogródek Lolanki sam historię opowiada
Monia81 10:26, 26 lip 2017


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8006
Aniu a tak z innej beczki masz w pobliżu jakiś fajny ogrodniczy w którym się zaopatrujesz i są przystępne ceny, czy internetowo?
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Lolanka 10:42, 26 lip 2017


Dołączył: 30 kwi 2016
Posty: 103
Monia, pierwszy raz zamówiłam rośliny przez neta, ale w okolicy nie znalazłam, więc wyjścia nie było. Kiedyś lubiłam szkółkę w Murckach - taka w lesie, ale w tym roku nic tam nie kupiłam, Bukszpany kupowałam w Ogród Tomka w Sosnowcu, a po rośliny na skarpę jechałam z ogrodowym, kurczę nie pamiętam, ale sądzę, że to gdzieś blisko Ciebie bo na pewno za Wojkowicami - rośliny nieduże, ale ceny dobre. W tym roku byłam też w Pisarzowicach, u Żurka też(drogo).

Generalnie nie mam ulubionego, sprawdzonego, dobrego miejsca.
____________________
Anka Ogródek Lolanki sam historię opowiada
Monia81 10:50, 26 lip 2017


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8006
No Żurka mam blisko tylko czasami ceny niezbyt fajne, ja w Sośnicowicach przy pracy mam niedaleko fajny ogrodniczy, ale nie wszystko jest, dlatego pytamza Wojkowicami to musiałaś chyba być w Dobieszowicach, faktycznie niektóre roślinki małe, ale w przystępnej cenie, no to niedaleko mnie faktycznie byłaś
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Lolanka 11:06, 26 lip 2017


Dołączył: 30 kwi 2016
Posty: 103
Monia, to jednak był Świerklaniec, szkółka Famuła
____________________
Anka Ogródek Lolanki sam historię opowiada
omelka1 19:17, 26 lip 2017


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 965
Witam i wszystkiego najdorodniejszego życzę.
Pytałaś u mnie jak gęsto sadziłam bukszpany, poszłam, zmierzyłam i wyszło ok.20cm.
____________________
Agata-OGRÓD...niekończąca się opowieść i przygoda
chagall 20:57, 26 lip 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 435
Ogródku Lolanki przekaż proszę najlepsze życzenia imieninowe Matce!!!
Wszystkiego najlepszego
____________________
Ania - Atacama pod lasem
sylwia_slomc... 17:03, 28 lip 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81912
Ranczo Szmaragdowa Dolina wita Ogródek Lolanki i Matkę oczywiście też.
Dobrze, że się odważyła pisać twoją historię bo jesteście sympatyczniAle będę Matkę Ogródku namawiała, żeby Ci choć trochę koloru dodała i zapachu , żebyś był bardziej strojny od wiosny do jesieni, bo na razie wyszykowała Cię na zimęA o reszcie roku chyba zapomniała. Powiedz jej , że minimalizm nie wyklucza kwiecia....może jeszcze nie wie?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Lolanka 09:23, 29 lip 2017


Dołączył: 30 kwi 2016
Posty: 103
Agata, dzięki, tak właśnie myślałam, że u Ciebie książkowo posadzone. Wyszło mi, że potrzebuję 82 sadzonki

Aniu
, dziękuję
____________________
Anka Ogródek Lolanki sam historię opowiada
Lolanka 09:37, 29 lip 2017


Dołączył: 30 kwi 2016
Posty: 103
Ogródek Lolanki napisał


Ranczo Szmaragdowa Dolina wita Ogródek Lolanki i Matkę oczywiście też.
Dobrze, że się odważyła pisać twoją historię bo jesteście sympatyczniAle będę Matkę Ogródku namawiała, żeby Ci choć trochę koloru dodała i zapachu , żebyś był bardziej strojny od wiosny do jesieni, bo na razie wyszykowała Cię na zimęA o reszcie roku chyba zapomniała. Powiedz jej , że minimalizm nie wyklucza kwiecia....może jeszcze nie wie?

Dziękuję za wizytę

Tak! Tak! Tak! Namawiaj matkę, bo jedyne co u mnie kwitnie to trzy odmiany tawuły, z czego w dwóch matka kwiatki wycina bo są różowe i jej nie pasuje.

Aaa, jeszcze lawenda wokół warzywnika kiedyś była, ale dużo wypadło
Ona chyba kwiatków nie lubi, u innych jej się podobają, ale u siebie nie chce(na razie) a może chce tylko nie wie jakie i dlatego nic nie mamy?

Ale jest światełko w tunelu bo podsłuchałem jak do taty mówiła, że będzie jakieś cebule tulipanów kupowała za niedługo, więc wiosna powinna być ok, tylko latem i jesienią będą u mnie nudy

Aaaa i jeszcze chce gdzieś szałwie, ale jak to matka, nie wie gdzie, więc nie ma.
Bo ona nie kupuje roślin dopóki nie będzie wiedziała, gdzie mają być.


____________________
Anka Ogródek Lolanki sam historię opowiada
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies