Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Nasze drugie hobby - rysunki, obrazki, pastele, oleje, rzeźby - roślinne inspiracje

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasze drugie hobby - rysunki, obrazki, pastele, oleje, rzeźby - roślinne inspiracje

Magdalenka 10:15, 07 mar 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266
Śliczniutkie drzwiczki Kasiu. Napisz proszę, jak je zrobiłaś. Widziałam takie chyba na Pintereście, piękne i bajkowe...
Pozdrawiam

Katkak napisał(a)
Drzwi do domu ogrodowych elfów. Odrobina bajki w zwykłej codzienności
____________________
Magda Na Francuskiej
Katkak 11:17, 07 mar 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Magdalenka napisał(a)
Śliczniutkie drzwiczki Kasiu. Napisz proszę, jak je zrobiłaś. Widziałam takie chyba na Pintereście, piękne i bajkowe...
Pozdrawiam


Tak Madziu, to pomysł z Pinterestu. Wprawdzie nie identyczne, ale pomysł zaczerpnęłam stamtąd. Drzwiczki są z cieniutkiej listewki. Z tyłu podklejony jest kawałek cienkiej sklejki. Patyczki są z patyków do szaszłyków, ale najpierw przykleiłam je do kawałeczka papieru ściernego i potem, już pomalowane do drzwiczek. Klamka jest z połówki drewnianego koralika. Drzwiczki pomalowane farbami akrylowymi i ozdobione techniką decoupage .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Karolinek 15:20, 07 mar 2015


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 966
MarekW napisał(a)
Zawsze może to być narzuta na krzesło hahaha, a tak przy okazji rzeczywiście to żmudna praca, ja zazwyczaj zacznę i ciężko cokolwiek skończyć, czasem nawet lata miną od rozpoczęcia ale cóż tak już jest.


narzuta na krzesło? w sumie czemu nie Ale co by nie mówić, to szydełkowanie ma działanie odstresowujące. I można szydełkując robić równocześnie różne inne rzeczy. Ja uczę się w tym czasie niemieckiego. Trochę zerkam na notatki, trochę na robótkę. Same korzyści
____________________
Trzy Jabłonie-marzenia o ogrodowym azylu
Karolinek 15:45, 07 mar 2015


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 966
Katkak napisał(a)
Drzwi do domu ogrodowych elfów. Odrobina bajki w zwykłej codzienności



Kaśka, baśniowe te drzwiczki, ciekawe jaki świat się za nimi kryje...
____________________
Trzy Jabłonie-marzenia o ogrodowym azylu
Karolinek 16:00, 07 mar 2015


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 966
Magdalenka napisał(a)
Przepiękna narzuta z tego będzie. Uwielbiam wszelkie rękodzieło, a Twoja misterna praca mnie zachwyciła.
Ja od wczoraj jestem szczęśliwą posiadaczką maszyny do szycia. Wprawdzie używana, ale jak na początek, wystarczająca. W planie poszewki, narzuty i inne bibeloty
Pozdrawiam



Dziękuję za dodanie otuchy
Ja próbowałam kiedyś szyć, ale kompletnie nie mam do tego zdolności. Może za szybko się poddałam, ciągle mi się nitka plątała.
Życzę udanych projektów!
____________________
Trzy Jabłonie-marzenia o ogrodowym azylu
Magdalenka 20:16, 07 mar 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266
Katkak napisał(a)

Tak Madziu, to pomysł z Pinterestu. Wprawdzie nie identyczne, ale pomysł zaczerpnęłam stamtąd. Drzwiczki są z cieniutkiej listewki. Z tyłu podklejony jest kawałek cienkiej sklejki. Patyczki są z patyków do szaszłyków, ale najpierw przykleiłam je do kawałeczka papieru ściernego i potem, już pomalowane do drzwiczek. Klamka jest z połówki drewnianego koralika. Drzwiczki pomalowane farbami akrylowymi i ozdobione techniką decoupage .

Pięknie dziękuję za instrukcję wykonania. Jak już uporam się z porządkami w ogrodzie, zrobię sobie takie...może nawet 2. Mam duże lipy w ogrodzie, będzie jak znalazł.
____________________
Magda Na Francuskiej
Katkak 21:03, 09 mar 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Drzwiczki już w ogródku
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 12:21, 13 mar 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Nallar 13:10, 13 mar 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Kasiu kiedy Ty to wszystko robisz?
Półeczka wyszła jak malowana
Mnie opuściła wena mam zamówienie na metryczkę a chęci na wyszywanie zero.
Weno wróć.!!!
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Katkak 13:28, 13 mar 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Nallar napisał(a)
Kasiu kiedy Ty to wszystko robisz?
Półeczka wyszła jak malowana
Mnie opuściła wena mam zamówienie na metryczkę a chęci na wyszywanie zero.
Weno wróć.!!!

Jak dzieci śpią . Wróci, wróci. Może po prostu potrzebujesz troszkę odpocząć.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies