Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Nasze drugie hobby - rysunki, obrazki, pastele, oleje, rzeźby - roślinne inspiracje

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasze drugie hobby - rysunki, obrazki, pastele, oleje, rzeźby - roślinne inspiracje

Katkak 19:46, 27 lut 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Nallar napisał(a)
Kurcze nie wiem na co patrzeć....Rameczki cudne, dzieciaczki jeszcze ładniejsze.
Pseudo drewniana z lawendą mój faworyt.

Moja biała szafeczka chyba trafi do przeróbki, jak zobaczyłam Twoją to biała przestała mi się podobać.

Ewcia tak się zafiksowałam, że choć co miałabym ochotę z mebli przemalować. Ale em mnie trochę powstrzymuje. Na razie mam zezwolenie na przemalowanie fotela bujanego, bo i tak jest strasznie odrapany, więc jakkolwiek mi wyjdzie, to i tak gorszy nie będzie. Bez pytania przerobię jeszcze lustro i wieszak w przedpokoju. I ostrzę pazurki na komodę, ale muszę ema powoli przyzwyczaić do tej myśli, żeby szokowego nie miał
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
zawitka 20:18, 27 lut 2015


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14049
Ale pozytywnie się nakrecacie i jakie efekty Kasiu zdjęcia w całosci luks ta rameczka szara z lawenda najładniejsza .jak to dobrze ze się nie nudzimy a ja skopaam pół ogródka i biorę się za malowanie
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Karolinek 22:29, 06 mar 2015


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 966
Obejrzałam ostatnie strony i jestem pod wrażeniem waszych prac, mebli, wianków. Nie próżnujecie

Nie wiem, czy nie za pochopnie wstawiam zdjęcia mojej pierwszej robótki na szydełku. Nie dość że nie skończona, to jeszcze nie za doskonała. Ależ przy tym jest pracy, podziwiam wszystkich cierpliwych szydełkujących.
Moim celem jest zrobienie narzuty i chyba będę musiała rozłożyć pracę na lata



____________________
Trzy Jabłonie-marzenia o ogrodowym azylu
MarekW 22:35, 06 mar 2015


Dołączył: 05 lut 2011
Posty: 2338
Zawsze może to być narzuta na krzesło hahaha, a tak przy okazji rzeczywiście to żmudna praca, ja zazwyczaj zacznę i ciężko cokolwiek skończyć, czasem nawet lata miną od rozpoczęcia ale cóż tak już jest.
____________________
Marek - Ogród średniowieczny i nie tylko
Katkak 22:40, 06 mar 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Karolinek napisał(a)
Obejrzałam ostatnie strony i jestem pod wrażeniem waszych prac, mebli, wianków. Nie próżnujecie

Nie wiem, czy nie za pochopnie wstawiam zdjęcia mojej pierwszej robótki na szydełku. Nie dość że nie skończona, to jeszcze nie za doskonała. Ależ przy tym jest pracy, podziwiam wszystkich cierpliwych szydełkujących.
Moim celem jest zrobienie narzuty i chyba będę musiała rozłożyć pracę na lata




Kochana mylisz się - właśnie, że doskonała . Uwielbiam takie rzeczy. Są piękne i niepowtarzalne. Podziwiam Twoje umiejętności i cierpliwość przy robieniu tak pięknych, ale przecież jak pracochłonnych rzeczy .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 22:41, 06 mar 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
zawitka napisał(a)
Ale pozytywnie się nakrecacie i jakie efekty Kasiu zdjęcia w całosci luks ta rameczka szara z lawenda najładniejsza .jak to dobrze ze się nie nudzimy a ja skopaam pół ogródka i biorę się za malowanie

Prawda jest taka, że przemalować ramkę i coś do niej przykleić to nie filozofia. A umieć malować... marzenie .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
MarekW 22:44, 06 mar 2015


Dołączył: 05 lut 2011
Posty: 2338
Kasiu trzeba zacząć malować i się okaże że to nie takie skomplikowane Mówią chcieć to móc i jest w tym dużo prawdy. Po prostu zacznij malować a praktyka uczyni mistrza
____________________
Marek - Ogród średniowieczny i nie tylko
Katkak 22:47, 06 mar 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
MarekW napisał(a)
Kasiu trzeba zacząć malować i się okaże że to nie takie skomplikowane Mówią chcieć to móc i jest w tym dużo prawdy. Po prostu zacznij malować a praktyka uczyni mistrza

Chyba faktycznie prędzej bym coś namalowała, niż np. wydziergała taką narzutę . Do szydełka i drutów jestem straaaszny antytalent. A szkoda .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 09:39, 07 mar 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Drzwi do domu ogrodowych elfów. Odrobina bajki w zwykłej codzienności
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Magdalenka 10:13, 07 mar 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266
Przepiękna narzuta z tego będzie. Uwielbiam wszelkie rękodzieło, a Twoja misterna praca mnie zachwyciła.
Ja od wczoraj jestem szczęśliwą posiadaczką maszyny do szycia. Wprawdzie używana, ale jak na początek, wystarczająca. W planie poszewki, narzuty i inne bibeloty
Pozdrawiam

____________________
Magda Na Francuskiej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies