Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W drodze do zieleni

Pokaż wątki Pokaż posty

W drodze do zieleni

Basilikum 22:00, 29 sie 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
no wyglada, ze wiesz poprostu ten kod zdjeciowy musi byc w innej linijce niz literki pisane. Na forum nie powinno sie wtawiac wiecej jak 4 fotki w jednym poscie.
Brzozy super Ci wyszly dla mnie to wyzsza szkola jazdy.

Zwierzaki super. Ja mam koty owce i przepiorki
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
zoja 22:01, 29 sie 2017


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
anek napisał(a)
tak może być? z tym zdjęciem?


o niebo lepiej
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
anek 22:12, 29 sie 2017


Dołączył: 16 sie 2017
Posty: 165
Pomóżcie mi proszę, bo mam problem z pysznogłówką. Kupiłam chyba chorą, bo po kilku dniach od posadzenia pokryła się pleśnią. Tylko dolna część jest zdrowa, mam uciąć i popsikać czymś, czy już po roslince?
____________________
Ania W drodze do zieleni
anek 22:13, 29 sie 2017


Dołączył: 16 sie 2017
Posty: 165
Dzięki Zoja.
____________________
Ania W drodze do zieleni
anek 22:16, 29 sie 2017


Dołączył: 16 sie 2017
Posty: 165
Zwierzaki uratowane przed utopieniem. Ja jestem bardziej psiara, ale córeczka miała takie marzenie, nie było takie trudne do spełnienia, więc jest i kot.
____________________
Ania W drodze do zieleni
anek 22:20, 29 sie 2017


Dołączył: 16 sie 2017
Posty: 165
Iza, jakbyś chciała kiedyś sięgnąć po pędzelek, to Ci mogę pomóc. Olejna nie jest taka trudna i łatwiej się na niej nauczyć. najtrudniejsza jest akwarela, bo jej się nie da poprawić
____________________
Ania W drodze do zieleni
AsiaK_Z 22:24, 29 sie 2017


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Obrazki zacne, bardzo mi się podobają talentu zazdroszczę
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
zoja 22:28, 29 sie 2017


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
anek napisał(a)
Pomóżcie mi proszę, bo mam problem z pysznogłówką. Kupiłam chyba chorą, bo po kilku dniach od posadzenia pokryła się pleśnią. Tylko dolna część jest zdrowa, mam uciąć i popsikać czymś, czy już po roslince?


poczytaj o mączniaku
tu Danusia radzi: https://www.ogrodowisko.pl/watek/401-pysznoglowka-ogrodowa-monarda-hybrida?page=3 -->Obciąć i czekać na nowe przyrosty.
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
anek 22:31, 29 sie 2017


Dołączył: 16 sie 2017
Posty: 165
Dzięki, Asiu! Jakbyś chciała kiedyś spróbować, to daj znać. Idzie zima, ogród będzie odpoczywał to namawiam na płócienko.
____________________
Ania W drodze do zieleni
pestka56 22:31, 29 sie 2017


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Lubię psy i kiedyś miałam, ale u mnie koty, więc pomiziaj futrzaka grafitowego. Piękny jest.

Aniu, jeśli będziesz potrzebować pomogę w sprawie traw. Trochę wiem o nich, a jak nie wiem to od czego ściągi netowe.
Z tą trawą miałaś wyjątkowy niefart, bo wysokich ekspansywnych jest tyle, że na palcach jednej ręki można policzyć
Jeśli szybko się rozprzestrzeniała podziemnymi silnymi, bardzo długimi kłączami, to może to być Miskant cukrowy lub Spartyna grzebieniasta. Pokaż fotkę najlepiej z kwiatostanami.
Z tym miskantem też miałam na początku problemy. Ale teraz rośnie we wkopanej wielkiej donicy z wyciętym dnem i jest grzeczny.
____________________
Kasia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies