Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miniaturowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Miniaturowy ogródek

malkul 12:36, 09 sty 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Cisza?
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
gusiarz 10:31, 15 sty 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Gabi - nie mogę powiedzieć żebyśmy pogadały , ale szaleństwo było na poziomie. Zachwyciłam się Laurką - kochana i jaka wytrzymała . Moja dziatwa słodko chrapała a Laurka wytrzymała tak długo.... i to w takiej świetnej formie . Pozdrawiam
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
GabiK 10:55, 15 sty 2014

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Jeszcze nadrobimy. To przez to, ze przy oddzielnym stole siedzieliśmy.
Laurka nie padła w pokoju tak od razu. Jeszcze komentowała, jeszcze pograć w grę chciała, a jak się wreszcie położyła, to się zaśmiewała i opowiadała, co widzi, jak zamyka oczy i zasypia. Np. misie, które robią ciastka misie i sprzedają je na straganie. Po którymś przerywniku usnęła. Za to rano ciężko ją było obudzić.
Wczoraj w przedszkolu opowiedziała, że była na nartach w górach w Turcji. Od naszego letniego urlopu każdy dalszy wyjazd jest do Turcji.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
gusiarz 11:31, 15 sty 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Ależ parsknęłam śmiechem do Turcji na narty.... dobre - u nas dzieci wciąż chcą gdzieś lecieć samolotem... bo przecież prawie wszyscy w szkole czy przedszkolu już byli... i Kacper polecieć chce wszędzie... ale żeby to była Grecja - bo tam był jego kolega i przywiózł z wakacji wieeeelkie szyszki ... nom... uśmiać się można
Garbysiu - takie maluchy to sama słodycz . Laura jest urocza... tak jak jej imię
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
BaRa 07:14, 16 sty 2014


Dołączył: 20 gru 2013
Posty: 295
Zwabiona nazwą, zaglądam, a tam cuda. Piękny ten miniaturowy
____________________
BaRa - Kamienny ogród
beta 07:54, 16 sty 2014


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
GabiK napisał(a)
Jeszcze nadrobimy. To przez to, ze przy oddzielnym stole siedzieliśmy.
Laurka nie padła w pokoju tak od razu. Jeszcze komentowała, jeszcze pograć w grę chciała, a jak się wreszcie położyła, to się zaśmiewała i opowiadała, co widzi, jak zamyka oczy i zasypia. Np. misie, które robią ciastka misie i sprzedają je na straganie. Po którymś przerywniku usnęła. Za to rano ciężko ją było obudzić.
Wczoraj w przedszkolu opowiedziała, że była na nartach w górach w Turcji. Od naszego letniego urlopu każdy dalszy wyjazd jest do Turcji.


Laurka to słodka dziewczynka...do zjedzenia, niczym te misie co robią misie....wyobrażni jej nie brakuje

mówisz, do Turcji na narty...

pozdr
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
GabiK 09:16, 16 sty 2014

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Beta, da się do Turcji na narty. Mają kilka ośrodków, widzieliśmy reklamy latem. Tyle, że na pewno nie na weekend i nie z Polski, gdzie tyle mamy swojego śniegu i wokół. Niezła ekstrawagancja by była.

Koleżanka często jeździła do Dubaju - i tam zjeżdżała na nartach. Tak dla sprawdzenia, jak to jest w takich sztucznych warunkach.

Laura dzisiaj kończy 5 lat.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
GabiK 09:16, 16 sty 2014

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Dzięki BaRa.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
Pszczelarnia 13:14, 16 sty 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Gabrysiu, zaczęłam rok z kalendarzem toskańskim. Wino jeszcze w piwniczce. Pozdrawiam.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
bociek 11:53, 18 sty 2014


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
GabiK, macham skrzydlkiem i zostawiam pozdrowka Jesli gdzies dzisiaj wyjezdzacie uwazajcie na bocznych drogach, po wczorajszym deszczu jest niezla slizgawka. Laskotki dla elfika
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies